Jump to content
Aleksandyr

Фенове от Хасково ?

Recommended Posts

A к'во викаш ? :) Ако успея да се върна до 9 ще мина ! Иначе после на Шела ли ? :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята ,ама ще ходя на събора в Стамболийски,ако искате да отложим за четвъртък,тъкмо и шампиона ще се върне от морето :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво дочувам за таз вечер ...гонки тва унова :shutup: звънкайте ако има нещо аз до 10 съм на бачкане ьхах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей нещо организирате гонки зад гърба ми а и без мене :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21:30 на Виго? :) Има ли желаещи?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли пак да се сабирате скоро,да намина и аз ако мога..........или елате пък вие насам,малко за разнообразие я.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се прибрах ... срещи нещо .. а-у ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли навити за довечера към 21:00 да се видим някъде :blink:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПичовИ ,да ви се похваля .. вече не прекъсва Публикувано изображение Проблема беше че минаваше масло през гарнитурата на капака на главата и пълнеше свещите с масло иии свещите бяха тоталка ,чудеха се как е вървяла тая кола ! :) Лулите плуваха в масло .. хъхъ .. сега е друга поста ! :D

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво бе...таз вечер ще се ходи ли в димитровград ? :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми щом е такава работата мястото го знаеш само да оточним времето да направим някое и друго стартче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,няма проблем и аз искам да видя дали не си въобразявам или наистина е тръгнала малко повече. Само ,че това ще е след понеделник ,че отивам на алкохолен туризъм .Публикувано изображение До тогава ако ми видите колата в движение ,значи баща ми и се радва без аз да знам.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ти май и се радва доста,засякох го в събота(доста газ и дава) :D пп.да е жив и здрав,прати му много поздрави :beer:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа и аз така разбрах от още хора :D :D Нека се радва прелюдката затова е правена.. Нещо ще измисляме ли тия дни ? :)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе забравихме се бе,айде довечера да се видим към 9и30 часа ако искате :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хеййй Бадна :lol: Забравихме се бе ... аре да спретнем по едно кафенце да се видим и надлъжем с нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера нещо? Кафе-мафе аа-уу? :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ако някой с Акорд има желание да мине през Ромпетрол да погледна нещо по колата му.Благодаря на отзовалите се предварително.П.П.Пък и тези с другите хонди на минат да пием по едно кафе в работно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още търсиш Акордчета колега пиши! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мини през бензиностанцията когато имаш време, ако ме няма кажи на касиерката да ми се обади или ми званни като идваш на 0896 20 16 16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да се видим тая вечер към 21:00 ,ако искате да се чакаме на Ромпетрол и оттам да решим :beer:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ако някой с Акорд има желание да мине през Ромпетрол да погледна нещо по колата му.Благодаря на отзовалите се предварително.П.П.Пък и тези с другите хонди на минат да пием по едно кафе в работно време.

Спас 21 Акорда вече се движи по улиците аз сам момчето с червеният ЦРХ от Димитровград ако все още те интересува някой ден ще мина през Ронпетрол да погледнеш моят e F20B6 хечбек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не ми трябва акорд.Аз имах намерение да си слагам табло от акорд в сивика, но сложих от прелюд 5-та.А ако имаш мерак мини да пием по едно кафе. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги правите ли си все още срещи на Ромпетрол към колко часа?;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро не сме се събирали на Ромпетрол,но ако искаш се обади утре на някой от нас(цял ден май ще бъзикаме колите в един гараж)ако имаш мерак да минеш да се видим и да пием по кафе на крак :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро не сме се събирали на Ромпетрол,но ако искаш се обади утре на някой от нас(цял ден май ще бъзикаме колите в един гараж)ако имаш мерак да минеш да се видим и да пием по кафе на крак :D

Дайте някое и телефонче че като дойда да звънна да не обикалям така безславнно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес .. утре .. нещо да измислим ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стягайте се и днеска 13.30 на Леново.Ако не го знаете къде се намери в подписа има връзка с мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази година ще има ли някой за Националната в събота да тръгва то още рано ама то сега морета а у,миналата година пропуснах колоната заради проблем с акомулатора но сега съм на линия.Поздрави :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ходим ,много ясно :D има време ще се сетим

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как е с Джапанчетата

Без Джапанки сме :D Одим Боси :D Ама Японките ги караме :P Абреее Народе дайте да си спретнем една срещичка за по кафенце а някои може и бира (който пие) ;) па да се видим ... Ама да сме доволен колектив ;) Редактирано от KrAsH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...