Jump to content
Aleksandyr

Фенове от Хасково ?

Recommended Posts

Здравейте колеги днес неможах да дойда в хасково да се запознаем но се надявам другата неделя да дойда :) да се похваля днес пробвах колата за пръв път на дълъг път и върви чудесно оспях да вдигна 200 на газ и предполагам че щеше да вдигне повече но ме достраша и забелязах че при тая скорост ми трака нещо на шофиорската врата проверих всички оплътнения са здрави дали някой от вас е имал същият проблем и да сподели от какво може да е :thumbs1:Днес имаше ли наистина картинг :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги днес неможах да дойда в хасково да се запознаем но се надявам другата неделя да дойда :) да се похваля днес пробвах колата за пръв път на дълъг път и върви чудесно оспях да вдигна 200 на газ и предполагам че щеше да вдигне повече но ме достраша и забелязах че при тая скорост ми трака нещо на шофиорската врата проверих всички оплътнения са здрави дали някой от вас е имал същият проблем и да сподели от какво може да е :thumbs1:Днес имаше ли наистина картинг :thumbs1:

Имаше източноевропейски шампионат,http://www.haskovo.net/?module=news&action=details&id=78289и карай по-бавно :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти работа Хубене,виж в мобилето има обяви за Пловдив на хора, които продават само части за хонда.Провери там или си пусни обява "купува" или "подарявам" може да се намерят някой горин колега да си намери на добра цена или даже без пари.

Мерси, Спасе ще се поразгледам в мобилето и може би ще пусна тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти работа Хубене,виж в мобилето има обяви за Пловдив на хора, които продават само части за хонда.Провери там или си пусни обява "купува" или "подарявам" може да се намерят някой горин колега да си намери на добра цена или даже без пари.

Мерси, Спасе ще се поразгледам в мобилето и може би ще пусна тема :(
в свиленград има 2 хонди за части,ако искаш мога утре да ида да питам за цена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се сабирате ли тази неделя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на по бира за изтрезняване от маратона ;):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 20 април се прибирам с людЪ да слагам състезателните гуми! :rolleyes:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше направим ли кафенце?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес чакаме нова циганийка в групата. :lol:

Издавам малко от нея.

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

П.П.Бивш голфаджия :):):punk::ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво ше правим тая неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на работа, като касиерка :rolleyes::tooth: , че нещо изпитвам липса на персонал.Които иска може да заповяда след обяд да пием по кафенце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма хонда .. трябва да чакам до сряда за основен ремонт!нямам канал и ще полодея :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а,кой мина днес с белия лебед покрай Ромпетрол бе ;) айде в 17:00 на Рома до Спас да се видим ;)

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�. Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път и аз идвам вече! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кинти за бензин ... прелюда остава в София .. ще се появим с една VTI-ка ;) Нали неделя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се разходите в неделя до Леново ще се организираме с пловдивската група и асеновградчани и ще си направи малка регионална среща с драгче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше тва ся нарочно ли го правиш(защото знаещ че ще съм в разработка.. Базикам се ;):rolleyes: ) айде другата седмица...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е направо супер, но точно на Великден ли?То тогава само за бира(ракия) и агнешко(сшинско) мислиш.Дайте да го измислим за някоя сруга идея.Ники,днес си взех частите и в четвъртък почвам да разглобявам, ако мовеш ще трябва да удариш едно рамо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от ремонт в ремонт..няма проблем тъкмо имам намерение да съм я зглобил до сряда вечерта... :rolleyes::P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се разходите в неделя до Леново ще се организираме с пловдивската група и асеновградчани и ще си направи малка регионална среща с драгче !!!

Ако знаеш откога им мрънкам за разходка и все оправдания... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Спас,Великден е все пак,ако искате в понеделник следобед може да се видим с тез които не са на работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може,Може !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Спас,Великден е все пак,ако искате в понеделник следобед може да се видим с тез които не са на работа !!!

За понеделник съм навит !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета тази неделя великден верно ок за следващата се гответе ще направя организацията за пловдивчани и асеновград... А белия лебед ква разработка му мислиш толкова не гледа ли клипа как се разработва кола.... палиш да загрее да пусне перката и я почваш !!! !!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, придържайте се към темата! Зачистих темата и не го обръщайте на чат.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се събираме ли в понеделник. И каде се намира това Леново и какво има там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко фото :)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става тука бе ? Тва да няма хонда среща а? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета на писта Леново ще се събираме в неделя в 13:00 с колегите от Пловдив и Асеновград, който желае нека заповяда да си направим една малка регионална срещичка :) :) :) Ако не знаете къде се намира звънкайте като тръгнете 0888018843 - Сако :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за ама само да успеем да кацнем на пистата :D

Редактирано от ITI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я пистата момчета :) :) :)

Публикувано изображение

Това е като стигнете Първомай, вместо на дясно към центъра завивате на ляво и преди първото село още има отбивка на ляво за Поройна и след него сте на пистата :)

 

в 13-часа ще сме на пистата :)

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз също съм от Хасково и имам мерак да дойда в неделя, но имам малко проблеми с документацията на колата(нямам застраховка) ако успея да направя до петък събота в неделя съм навит да дойда и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде с нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии ся к'во на писта ли ке одим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...