Jump to content
-=Гиби=-

Civic 6gen 1.5 Vtec I

Recommended Posts

И аз на опашката с тъпите въпросчета :P Искам да ви питам какво ви е цялостното мнение за колата - за екстрите, возията и двигателя. Понеже мисля и дай боже да си купя такава, искам да знам как се държи на пътя и тн. Също така пъргавина, абе всичко :P Ох и щях да забравя, за цените да ви разпитам, защото като гледам в мобиле-то там по 8000лв са, а пък един приятел вика, че за 5000 я имало. Абе всякакви съвети и мнения са добре дошли, мерси предварително ;) Дай боже до година, с нова хондолина :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свържи се с Tinki,той имаше такава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми моята я имам само от 6 месеца, но съм много доволен. Достатъчно пъргава, много икономична. Върви по-малко от старата ми корса, ама и харчи 3 пъти по малко :P. За моята дадох 6500 лева (с ел. пакет и климатик), и за миг не съм съжалявал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре аз да питам дали двигателя има потенциал да го понапъна малко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги следя 8Клв+ са тея след фейс лифта и има само 1 такава мисла в мобиле а тя е 2000г,преди фейса са по тънки бре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е много ясно че преди Фейслифт-а щото хем повече ми харесват хем по-евтини, па и по-мощни. Аз след фейс-а само 1.4 вижда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подсети ме някой път ще те повозя на мойта, и без това повечето време пред вас седи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up :D сега ми скимна че искам още мнения :P

От още мнения няма да се убедиш.......покараи някоя за малко-това е следващата стъпка :huh: :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gazara

аз си купих такава преди коледа и съм много доволен.преди карах 5 генерация 1.3 75кс и също бях мн доволен.но повярваи ми тази си я бива,повече, а и 115 коня са си 115 коня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gazara

И аз на опашката с тъпите въпросчета :) Искам да ви питам какво ви е цялостното мнение за колата - за екстрите, возията и двигателя. Понеже мисля и дай боже да си купя такава, искам да знам как се държи на пътя и тн. Също така пъргавина, абе всичко :) Ох и щях да забравя, за цените да ви разпитам, защото като гледам в мобиле-то там по 8000лв са, а пък един приятел вика, че за 5000 я имало. Абе всякакви съвети и мнения са добре дошли, мерси предварително :) Дай боже до година, с нова хондолина :):):)

абе приятел тази дето си и дал линка аз я купих бе.хахаха ебати.като исключим някои външни забелешки които мисля до няколко месеца да ги няма мога само да кайа-много добра колица.от 0-150 е като оборотомер след това си признавам че е по слаба но мисля че е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geo

Пробвай да включиш на 5 при 4000 оборота тогава и след 150 не ви трябвало да е толкоз зле :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да включиш на 5 при 4000 оборота тогава и след 150 не ви трябвало да е толкоз зле :)

:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hunterat

Имам същата, много съм доволен, пълно безгрижие. Много икономична , чудесна за града , динамична и бърза. От вътре е доста просторна.Имам единствено забележка че не е обезшумена много добре и на извънградско малко уморява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Хубава кола на хубава цена си е направо Рядкост.Ако е добра колата с климатик и там всичките му глезутий под 6500лв трудна работа.Говоря за читава кола която я обслужваш и газ. Иначе със сигорност има и по евтини екземпляри но евтиното винаги излиза скъпо.Аз по принцип като отида в германия никога не гледам най евтините коли от даден модел хонда ,защото евтина и читава кола НЯМА.Предпочитам да взема нещо по скъпо и да си е ок,отколкото да взема някой евтин кенев и после да ме псува някой съфорумник.Никога няма гаранция че не можеш да получиш някой жокер,но принципно при по скъпите коли вероятноста, да попаднеш на кенев се свежда до минимум.Моя съвет е да не гледаш най евтините вариянти които се предлагат.Кола не се купува всеки ден,така че дали ще е с 500-1000лв. по скъпа е без значение.По добре ако не ти стигат парите да вземеш на заем или някакъв вариянт на изплашане или вобще да не вземаш а да си изчакаш да дойде моментът.Аз лично съм дал няколко коли на изплащане на съфорумци, така че точен ли си не мисля че продавача няма да се съгласи да не ти влезе в положението.Това което написах си е лично мое мнение,различни хора различни мнения :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...