Jump to content
Guest valri

Пежо 106 - Хонда Црх

Recommended Posts

Guest valri

Седя и ровя като кокошка из нета и се натъквам на това:

"Пежо 106 - Хонда Црх"

вижте и вие че на мен ми е трудно да го вярвам това:dry:!!

???#дали не прекалявам с алкохола напоследък#???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от това клипче мисля че не става много ясно... къде го старта - нишо не се разбира :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

биг диъл то от тва клипче не става нищо ясно...така че ...... все тая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва че 106 стартира с 2 дължини преднина, но в крайна сметка и на мен не ми става ясно каква е истината :dry: и какъв извода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такъв CRX съм виждал с д15б2 .. не заводски де, ами тунинг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе кво се засягате от екви непрофесионални филмчета, дето кой знае как са правени. Хондата си е добра винаги независимо от това филмче :huh: Карайте си колите и си се кефете :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

ами колкото и лоши изказвания да е имало до ся ще ви кажа колите са бургаски и пежака много ама много бега! и определено имам и още от тез клипчета защото и аз сам някаде там :dry: но както и да е пежото е 120 коня и тук в бурга се една от доста бързите коли :huh: как размаза с 2 3 дължини 185 коня прелюд втек! и аз имам пускания с него тук можете да видите мой клипчета в което има и въпросното пежо! klip4eta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво толко странно видяхте.......едно такова Пежо 106 или Саксо VTS със 118 коня мотор могат спокойно бият доста CRX-ове.Простата причини е,че французите колкото и смешни да ви изглеждат са успели да наредят поне десет пъти по добре кутията от на CRX-a :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

3та скорост е баси и лудницата! много дърпа или поне нещо Бургаското :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще си карам х-са пък нека ми е лошо наредена кутията и да ме дърпа който иска ;) хахахахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма работа станала то не си личи ваобще каде е старта кои кога тръгва пък и да е паднал рекса голям прас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия малките Пежа въобще не са за подценяване лекички пъргави имат много добро ускорение а и това щом е толокова много коне няма нищо странно CRX -a 125 коня ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Според мене пежото доста прилично върви, и евала на момчето където си го е направил. Браво ! Аче е паднала хонда голяма работа, некараме най бързите коли и мене лично ме кефи като падам от други марки коли защото има тръпка и интрига. Само ви моля не си затваряйте очите за другите марки автомобили, на света не са само хондите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма лошо бе,какво толко.а и crx-са си попушва малко,така че какво странно има.пежата си вървят и то доста добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

няма лошо бе,какво толко.а и crx-са си попушва малко,така че какво странно има.пежата си вървят и то доста добре

ЦРХ-а не пуши просто Беше запалил гумите.;Птова клип4е мисля 4е го има и от др-г угул ама;) резултата е явен пежото:P бие.това пежо дава 15.9 на божура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oпа здравейте колеги да се похваля в сьбота като трьгвах на диско гледам в далечината 106 някакво светваше зелено и аз гас зад него онова пежо пардепе як беше с някакьв як резонарор викам си нямам шанс срещу тоя аз автоматик оня както се чуваше си личеше че беше варвачка аз бях с 3-ма човека а оня с 4 ми се видя, аз приятелката ми и един приятел карах с около 160 някаде зад него даже викам тоя нещо май си играеше с мен искам да го изпреваря ама оня мв засичаше и ми натискашт лошо спирачките викам си защо не ит е**** майката и го оставих да си настьпва мислех, че варвят повече тия пежа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихихи стария автомат си каза думата ;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами,ако е било 1100сс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди доста време даваше 15,9 ама според мен поне допреди 8 месеца колата беше доста под 15,9 :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се впечатлявате. От автомобил до автомобил има разлика. Не се знае в какво състояние е Пежото и в какво Хондата? По тех. данни CRX-а е по-бърз, аз също с моя седан съм се дърпал с Пежо 106 - 1.6 S16 (118 Hp) и го бих. Бил съм също и CRX-ове, а има други дето ме разцепват. Какво толкова чудно има :) Явно пежото си е поддържан автомобил в силата си, а Хондата просто не върви. Ако са сток двете коли и са в перфектно състояние, това не може да се случи :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

преди доста време даваше 15,9 ама според мен поне допреди 8 месеца колата беше доста под 15,9 :unsure:

Ако пежото е давало 15.9 за 400 метра, се съгласи, че не е било никак сток :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕМ НА И АЗ ТОВА РАЗПРЯВЯМ АМА СОБСТВЕНИКА НИ Е МНОГО ДОБРО ПРИЯТЕЛчЕ АМА ЯВНО НЕщЕ ДА СИ ПРИЗНАВА :)ПП: имаше едно такова но рали верся която е малко по лека от това и беше понаправено и в бургас като се пускаха ралито биеше,после утиде в сливен го продадоха и съвсем случайно се състезавах с него защото пича беше много отворен и разправяше как ги биел хондите и като чули че идва и си заминали от пистата и аз казах дай да ги отсрамя пуснах се няколко пъти и го бих,а посел в бс това пежо от клипа пак ме биеше с около кола! много ми беше странно ама все тая колата си е добра и незнам има ли тунинг ама си бега добре :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко върви колата си зависи и от шофиора,а освен това си има и коли които просто вървят(независимо от марката).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво толко странно видяхте.......едно такова Пежо 106 или Саксо VTS със 118 коня мотор могат спокойно бият доста CRX-ове.Простата причини е,че французите колкото и смешни да ви изглеждат са успели да наредят поне десет пъти по добре кутията от на CRX-a :lol:

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво толко странно видяхте.......едно такова Пежо 106 или Саксо VTS със 118 коня мотор могат спокойно бият доста CRX-ове.Простата причини е,че французите колкото и смешни да ви изглеждат са успели да наредят поне десет пъти по добре кутията от на CRX-a :lol:

:lol:
Старата любов ръжда не хваща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво толко странно видяхте.......едно такова Пежо 106 или Саксо VTS със 118 коня мотор могат спокойно бият доста CRX-ове.Простата причини е,че французите колкото и смешни да ви изглеждат са успели да наредят поне десет пъти по добре кутията от на CRX-a :)

я, ти да не си почнал и свирки да правиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди доста време даваше 15,9 ама според мен поне допреди 8 месеца колата беше доста под 15,9 :unsure:

Ако пежото е давало 15.9 за 400 метра, се съгласи, че не е било никак сток :ph34r:
На пистата в Божурище идва един Трабант да се дърпа ,на табелите му пише "Сиромах" Та въпросния трабант е на мой приятел и дори съм имал честта да го тествам. Та времето на Данко е 15.6 моето време е 15.4 със същия трабант ха ха ха сега е момента да кажа че Тръби е сток. Сток ама другия път ходовата част и двигателя са голфови.Там просто няма чиста кола.По скоро ще си запаля Хондата и ще си купя Москвич 408 поне 30 годишен отколкото да приема че това Пежо е сток.Демона е прав .Мен пък вчера ме издуха една калибра 150 кончета ама кво да се прави живота продължама.Надявам се Дядо Коледа да ми донесе Прелюд и да си върна на калибрата. Редактирано от descender

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ами,ако е било 1100сс :rolleyes:

Ами незнам дали е било 1100к ама аз зад него карах с почти 170км, а той беше май с 5 човека нямах сигурно шанс да го изпреваря но не можа и да ми избяга както се казва "броня до броня" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...