Jump to content
Guest nicki

Кола на 2007г. у нас

Recommended Posts

"Номинираните автомобили са регистрирани от автомобилните вносители. Всеки от тях имаше възможността да подаде заявка за участие на моделите, които са представени на пазара в България през изтеклия автомобилен сезон."В номинациите участват автомобили, които са представени за продажба на българския пазар от септември 2006 до септември 2007.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще се сърдим на Бултрако.Поне има достойни японки за които може да се гласува. /Въпреки,че аз гласувах за R8 в една от категориите/ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в посочения период не мисля че е имало нов модел на Хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
undefinedИ те така..... Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, щo за конкурс - как може да се сравнява Ауди Р8 със Шкода?!То е ясно че "народния вот" ще е за възможно най-скъпата кола, и никой няма да гледа икономичност и практичност, емисии и т.н. ... ма нали всички сме от баровец нагоре тука и не може някаква си обикновена кола (Фиат 500 примерно, не че съм фен, но май в Европа той спечели) да стане кола на годината тук :unsure: Аз бих избрал новата Мазда 2, Хюндая и30 или Киа Сиид (ако я имаше) ... и дълги години ще влизам в сервиза само за да ми сменят маслото :) (макар че за маздата съм малко резервиран, защото имам лоши отзиви от предната 2-ка, дано не е повсеместно)

Редактирано от iSpider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз боцнах един глас за Auris. За мен кола на годината трябва да е, кола достъпна за масовия потребител и да се откроява от останалите. Впечатлен съм от интерьора, а и тестовете на euro ncap са доста впечатляващи за класа. Що се отнася до техническото качество на колата смятам, че само времето ще покаже.П.П. Лично мнение на НЕразбирач ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз боцнах един глас за Auris. За мен кола на годината трябва да е, кола достъпна за масовия потребител и да се откроява от останалите. Впечатлен съм от интерьора, а и тестовете на euro ncap са доста впечатляващи за класа. Що се отнася до техническото качество на колата смятам, че само времето ще покаже.П.П. Лично мнение на НЕразбирач :)

offtopic - http://www.autoreview.ru/archive/2007/21/c...a3_astra_auris/ сравнение на сийд/астра/мазда3/аурис . Със сигурност е субективно, но поне руснаците не произвеждат нито един от автомобилите и би трябвало да е по-обективно от някои сровнения в ауто-билд примерно.... където сравнявайки немска с френска кола разлика от 1м спирачен път е наречена "драстична" (39 на 38 за немеца), а разлика в ускарението 0-100 от 3 сек (9 с/у12 за пижото) е "абе може и по-добре ама кво толкова" ;), просто оня ден случайно видях ей това http://ams.bg/?act=content&rec=1948 и се възмутих... то бива бива, ама те са изкарали че и CR-V и RAV и Outlandera (щото Пежо 4007 си е Mitsubishi) са некви боклуци сравнени с тигана...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharki

Направо нямам думи: http://www.bgcar2007.com/Защо нашата марка не участва в класацията?

Ако данните, които чета в Капитал Авто за продажбите на нови автомобили у нас са верни, то направо няма смисъл и да ни класират където и да било. :hondarulez: Марка, продадени автомобили, пазарен дял 1. Тойота, 4716, 11.73%2. Форд, 3633, 9.03%3. Пежо, 3466, 8.62%.....23. Хонда, 344, 0.86%Това е продадено от януари до октомври т.г.Изводите всеки може да си ги направи сам. Редактирано от sharki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че за Хонда нашия пазар е незначителен. То Honda Co. не отделя чак такова внимание на континентална Европа, както и не се бори за световно домониране като Toyota, та камо ли България. Ако забелязвате Тоyota има само коли за масово ползване, нищо по така. Нещо ка то VW в Европа. Така са станали и номер едно не само у нас ами и в световен мащаб. Хонда от своя страна никога не са претендирали да са номер 1 по продажби. За това пък имат изключително верни последователи.

Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахахахахахахахахах! :P То е било голямо състезание това:. Верно в една категория са Audi R8 (~230 000 хил лева) и Skoda Fabia (~20 000).Не са истина тия просто! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой какво продава и по колко бройки на година, ама днеска карах един Легенд за 120бона и съм сигурен че ако участваше в класацията, надали тия Германчета щяха да спечелят първите места :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Легенда е кола на япония за годината, ама за 2004 :( ... като най-високотехнологичен (все пак е япония обаче :P ) и най-авангарден като цяло ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...