Jump to content
Morridina

С Хондите на Витоша - за софиянци

Recommended Posts

Guest Paleca

Ми аз бях взел апарата....и като стигнахме горе викам ей дай да щтракна няколко снимки...бъркам на задната седалка, чукам, влизам а него го няма....бях си забравил апарата в Чичовци...

Редактирано от Paleca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как можах да не видя темата навреме :bow: Другия път ще гледам и аз да се довлека :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

тука неам а спамявидех темата ама....аз си карам с летните гуми:bow:са..... аре нема нужда да слагам зимни гуми да ода на витоша:bow:!абе ееейййййййййййййййй чшшшшшшшшшшшшшя мое да плювнем по-високо от витошаи да им разбия детската фантазия на софиянци:)дунава е по-дълбок от искара;)така пише у книгите ко да напрая.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

тука неам а спамя

видех темата ама....

аз си карам с летните гуми:)

са..... аре нема нужда да слагам зимни гуми да ода на витоша:)!

абе ееейййййййййййййййй чшшшшшшшшшшшшш

я мое да плювнем по-високо от витоша

и да им разбия детската фантазия на софиянци:)

дунава е по-дълбок от искара;)

така пише у книгите ко да напрая.....

:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

тука неам а спамя

видех темата ама....

аз си карам с летните гуми:)

са..... аре нема нужда да слагам зимни гуми да ода на витоша:)!

абе ееейййййййййййййййй чшшшшшшшшшшшшш

я мое да плювнем по-високо от витоша

и да им разбия детската фантазия на софиянци:)

дунава е по-дълбок от искара;)

така пише у книгите ко да напрая.....

:):)

 

А Къна ? От искаро по-дълбоко нема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

ми аз както винаги късно ги виждам темите :) ,та се чудя няма ли пак да се организираме нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме двама чудещите се... Аз и без това сега петък и събота ще се качвам нагоре та ще видя как е обстановката и може да се организира нещо за другата седмица. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии,не сте казали,не сме се качили :P доколкото знам пътя в събота и неделя е затворен обаче. Има сняг, на 7-ми откриват сезона,така че се почва лудницата.ако сте навити за другия четвъртък.... да почваме да се организираме отсега :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИИИИИ Аз съм за :P И тоя път ще направя всичко възможно да дойда :PБТВ. Пътя не е затворен събота и неделя, а само не пускат коли до 17 часа, че иначе става голяма тарапана. И не пускат коли е силно казано. Седи един полицай и тези със ски в колата заминават на горе, а тези без - паркират и продължават пеша или с автобус. Това за зимния сезон де :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Аз бях преди няколко дена пеша ..... големия лед е :) .... минават коли , но си е бая хлъзгаво !Са съм в бокса , ама някой ако има свободно място - идвам ;) ... пък и обещах следващия път да не пропускам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че съм на работа тогава(пак се присетиха в почивната ми седмица) и май май пак ще пропусна :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях преди няколко дена пеша ..... големия лед е :lol: .... минават коли , но си е бая хлъзгаво !Са съм в бокса , ама някой ако има свободно място - идвам ;) ... пък и обещах следващия път да не пропускам :lol:

Ръсти вози ли ти се в джипка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак съм с вас:lol:!! :lol:;) .Само кажете кога и каде да се срещнем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой иска да се качва пеш,никога не отказвам навигатор :P:ebanjeee::) надявам се да не звучи плашещо :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръсти вози ли ти се в джипка :P

:) особено ако е CRV :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой иска да се качва пеш,никога не отказвам навигатор :P:D:angry: надявам се да не звучи плашещо ;):)

Само ако дърпаме ръчни :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път май ще успея да дойда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да не се уплаша от снега тоя път

С лошата 4-ка ли ше танцуваш ?!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, да обобщя, мисля че не е прекалено рано :D който види темата навреме и иска да се разходи,да се пише тук :P

 

който има фотоапарат или други заснемащи устройства, да ги вземе :D

 

и който иска да дойде, ще се чакаме на площада в Драгалевци в четвъртък, 13 Декември, от 19.30ч. :P

 

П.П. и който има вериги,да си ги носи:D

 

over :P

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NIO

Oт петък и събота незнам колко се е променило положението на витоша, но сняг си има доволно, пътя до златните е поизчистен, киша само е останало малко тук там сега може и да няма вече и да се погрижили хубаво да изчистят. Върху пътя към Алеко нямам наблюдения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееее нощна съм бе хора.как го измислихте да е през седмицата?ако не е късно да се променя нещо,не може ли да е петък или събота по добре?ако не става ,здраве да е следващият път :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така. Но определено имам голямо желание да се присъединя към нещо такова. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и в четвъртък и в събота ве,няма да се косиме я :hondarulez: но засега като за начало уговорката е за четвъртък. а за събота ще се разбереме допълнително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да подсетя, който иска и има възможност, довечера в 19.30ч. среща в Драгалевци :boxed:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много готино беше не е истина , то не беше въртене, то не бяха пируети :):Dайде пускайте снимки, видео, че нямам търпение да ги видя :P

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

didone, сега искаш да ни дразниш нас хорицата където сме на работа и неможахме да дойдем :) П.С. Давайте клипчета да гледаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам снимки :)Коментари ме домързя да пиша тъй че сами си коментирайте :D

Редактирано от Ognyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Огняне :) много яки снимки.Ей сега свалям и аз .... има и клипчета с дрифт :DБеше супер яка срещичка , а адреналина от дрифта само за който е бил :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше много яко, доста порисувахте и правихте кръгчета :D а момчето със старозагорскатата хонда да внимава другия път или да даде аз да карам да не си потроши колата. Шегувам се :P и Дидоне да не забравиш виното, че поне да се стоплим малко :PМоже ли да дойда другия път с моята кола нищо че не е хонда за да видите какво прави луда жена с хлОпел :P малко не го владея това с ръчните ама все си мисля че някой от вас ще се навие да ме научи :P .. Офф още се чудя кой им дава на тия жени книжки като не могат да карат :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа аз ръчни не съм дърпал :D а вино другия път ама само за навигаторите че....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я мисли старозагорската хонда, понесе 2-3 завъртнаия и 1 удар в пряспата, но поне смело се дрифтеше, някой го докарах много професионални, Ръсто знае... :) Без грешки не можеш да се научиш ... :D другия път махам броните и без тях ... :P Сиса е бойна мадама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Glupi

Къде е Сиса?!

Епааа на платения паркинг ... :) Сложих я да спи. :D
ама това ли била Сиса, аз се чудех коя е тая мацка :P иначе май добре се справи .. вярно ли ти е било за първи път :P искам и аз искам и аз хондааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Franklin

Публикувано изображение

 

Ето я сиса, бе! П.С. утре почвеме малко понатягане на Сиса, че малко се е рзкачила бронята, и подкалника от удара и ми е спрял да мига мигача тотално ... Ма трябва д я разгледаме на светло ...

Редактирано от Franklin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я сиса, бе!

Светят и очичките,да не си я поил с 99+? :D
Мдааа... :) Заслужи си 100 октанивия тази вечер, беше смела в завоите, особено на доунхил...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчетата сега ги гледах , за жалост не са станали като хората :) Затова пък ето още малко снимки

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...