Jump to content
automotive

Неще да пали

Recommended Posts

Пичове имам адски странене проблем от три дни сутрин не ще да пали ,То и преди си беше студено и си палеше а сега неще и то само сутрин през останалото време си пали от само като и покажа ключа :plane: Първият ден си помислих че няма бензин .Налях и запали .Обаче като наливах влезе малко боклук в бензина смисъл един боклук може би листо или нещо такова.Обаче и вчера и днес пак не искаше да запали паля е на стартер и незнам кога ще го прецакам и него .Та помпа не е шото си работи а и сутрин и на газ не пали .Дори и да е седяла и е изтинала няколко часа примерно 5-6 часа пак си запалва само сутрен нещо .От къде може да е проблема Свещи нови НЖК сложих.АКо и утре сутрин не иска ще я събудя с Кафе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се сещам за майин реле :lol: Другото , което се сещам , на дали е , защото предполагам не си правил тунинг по всмукателната система ?Майн релето се намира до бушоните долу в ляво , квадратна кутийка , мъничка е горе долу , сритай я или я чукни с пръстче и би трябвало да ти пусне помпата бензин и т.н. Другите пъти като палиш и няма проблем се услушвай за звуци , които сутринта не можеш да ги чуеш :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пусни едно търсене за Main relay ... ще ти излезнат сигурно доста теми ... със снимки и методи за поправка и т.н.дистрибуторната капачка в какво състояние ти е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем, но го правеше когато си поиска, не само сутрин. Свалих главното реле, (голямо е колкото половин цигарена кутия) презапоих му всички спойки с нов калай, както е описано на мнооооого места защото това си е хроничен проблем и от тогава нямам проблем с паленето( да чукна на дърво) :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на газ защо не му пали на колегата ? да не ти е с автоматично превключване и да трябва първо да запалиш на бензин и после да мине на газ след някакви обороти ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам с автоматично превключване ама имам и положение на което си пали и само на газ :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам с автоматично превключване ама имам и положение на което си пали и само на газ :bow:

абе вземи си презапой главното реле ти, въпреки че може проблема да не е от там :bow: ... то така или иначе вече е на възраст и ще започне да ти прави проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...