Jump to content
misho

Италианско преследване Iv-ти (последен) кръг

Recommended Posts

За последен път тази година ще уведомя всички почитатели,семкаджии,кибици и т.н. :lol:Мажоретки и този път няма да има защото :plane: , обаче лудите глави пак са там :P ПИСТА “ДРАКОН” КАЛОЯНОВОІV-ти КРЪГ НА ЛЮБИТЕЛСКИ ШАМПИОНАТДИРЕКТНА ЕЛИМИНАЦИЯ (ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ)ПРОГРАМАСЪБОТА 24.11.200710:00 – 12:00 Административен и технически преглед на автомобилите. Място – писта ''Дракон''.12:15 Начало на тренировките и квалификации.17:15 Край на квалификациите.НЕДЕЛЯ 25.11.200710.00 ч. Откриване на състезанието.10:15 Старт на клас А – до 1 600 см3.10:55 Старт на клас В – до 2 000 см3.11:35 Старт на клас С – над 2 000 см3.12:15 Край на състезанието по класове.12:15 – 12:25 Трето заседание на спортните комисари за обявяване на победителите по класове и нова стартова схема за генерално класиране.12:25 Начало на състезанието за генерално класиране.13:05 Край на състезанието. Обявяване на предварителните резултати.13:05 – 13:30 Четвърто заседание на спортните комисари.13.30 ч. Награждаване на победителите и закриване на състезанието. ВРЪЗКА С ОРГАНИЗАТОРАтел.: 032/674583факс: 032/674582e-mail: dracon@pl.bia-bghttp://www.dracon.bg/П.С. Евентуална причина за отлагане на мероприятието е , ако има сняг.... по пистата най-вече!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Евентуална причина за отлагане на мероприятието е , ако има сняг.... по пистата най-вече!!!

Дават много хубово време, така че като гледам ще стане супер. Прогнозата е 17+ градуса ... ;-))Надявам се наистина да е така де ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана ? Как мина .. малко инфо ? Надявам се всичко е минало добре и сте се представили по-добре и от миналия път. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

евала на наще хора харесахте ми МНОГО..... ;) все по-бързи за на-пред... и до година... и аз ше жилим гуми там.... :blink: просто най - ГОЛЯМАТА СЕКТА бяхме днеска... на пистата.... евала.... просто.... ви се на кефих на MAX FULL RESPEKT... те си знаят... кои са....

Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сандо ще го правим виден дрифтър май :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Сандо ще го правим виден дрифтър май :lol:

Ахаам, много красиво си се издрифти там, което му коства малко време, но какво да се прави. Все пак отърва тревата ... този път! ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

Иххха има ме мен :lol: :lol: Прелюдката на Зангара много хубаво е излезнала снимките са страшни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от това което успях да направя се пак бях единствената кола без сликове :cool: и пак 5-ти в генералното доволен :lol: жалко че ми се падна алекс за първа гонка ама такъв ми бил късмета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А най-интересното което се случи е едно невзрачно на пръв поглед Рено Клио и скромното му ЗКУ - натепа Субару Импреза СТИ и Митцубиши Лансер ЕВО 9, за другите няма да споменавам, защото са под това ниво автомобили!!!

;) А на втори поглед: Ангелчо един страшно добър пилот, дросели, яко портване на глава, атмосферка, електроника Megasquirt.

Доволен съм че след фиаското на първия двигател този е издържал до края. Абе от рацарския ни тим бая бой се очаква за догодина. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амиииии, аз нямам много за казване.колата пак даде леки проблеми, но съм благодарен, че изкара до края. И аз съм разочарован, че не успях да взема първото място, но мога да се сърдя само на себе си. Трудни са ми тези конуси понякога. И точно когато не трябваше бутнах един. Иначе нещата щяха да се развият по съвсем друг начин... Надявам се, че догодина ще имаме възможности за свободни тренировки на пистата, и ще мога да ошлайфам минаването през проклетите конуси.Ангел с клио-то никога не бута конуси.Както и Алек с жигулата. Състезанието беше хубаво. Радвам се и за искрен, че дойде и кара.Надявам се и догодина да можем да разчитаме на неговата Хонда. Колкото до дрифтовете.... ще видим. Готино е, но не се случват по мое желание.Но успявам да се оправя с тях.Благодарности на АЙСМЕН за всички снимки, както и на другите, които бяха там в наша подкрепа.Догодина пак. И дано станем повече и по-добри...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

браво момчета,пък и снимките са бомба.аз още чакам едни снимки от миналия кръг,дали няма да се появят и те?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво момчета,пък и снимките са бомба.аз още чакам едни снимки от миналия кръг,дали няма да се появят и те?

Ами ето какви снимки ми се намират в галерията от Калояново в скоро време:http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/Kaloianovo/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз питам за 7-10-07,което май беше аматьорския шампионат или нещо такова....гледам че го няма като дата в линк-а който ми даде....те снимките бяха правени от една наша колежка,но с чужд апарат и питам в случай че е ползван същия пак и са свалени всички снимки наведнъж.....но явно не са:devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, от тогава нямам. Много ме е яд, че неможах да дойда, ама трябваше да изпращам едни приятели до летището и замина ... Колко зор видях, докато си намеря и аз снимки, да видя как сте си прекрали - е почти няма никъде баси ... :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сичко в работата ми да се развие както съм го намислил 100000% съм с вас и ще се радвам ако в А клас първите места са само за хондите :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че имаше някаде снимки ,но сега не се сещам каде бях ги гледал довечера ще потърся ,иначе тогава се бяха събрали доста Хонди :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами снимки има,но не са правени от някой от сектата ни:devil:на Емо приятелката май е снимала с чужд апарат,но после го е върнала на собственика му преди да свали снимките.аз чаках тези конкретни снимки,но вече ми е неудобно да я питам за тях:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://83.142.17.227/kaloyanovo/2007/това е сървъра на Алекс и има снимки и клипове от всички кръгове... + още дивотииИво, напомни ми бе човек, кои снимки търсиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Exx Браво на всички исках и аз да дойда поне да погледам :) но имам кофти късмет :) И успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...