Jump to content
Stefan Lalev

Peugeot 607 дали?

Recommended Posts

Първо искам да кажа здрасти на всички!От скоро си щъкам из Варна с н

Редактирано от Stefan Lalev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това пежо не трябва да ти е проблем,то тежи сигурно 2000кг особено с метана....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко заводски данни :lol: :Сивик: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/4381.html Пежо: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/8791.html Според мен, ако му вземеш старта, си ти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко заводски данни :dunno: :Сивик: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/4381.html Пежо: http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/8791.html Според мен, ако му вземеш старта, си ти...

...тия каталожни данни за сивика са много странни 10.6с. до 100км/ч ,че то моята 1.3 ги доближава не вярвам 125 коня да е толкова бавен предполагам,че минимум за 9с. ще стигне 100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

...тия каталожни данни за сивика са много странни 10.6с. до 100км/ч ,че то моята 1.3 ги доближава не вярвам 125 коня да е толкова бавен предполагам,че минимум за 9с. ще стигне 100

теглото гледай.Общо взето ще е на кантар, защото Пежото като че ли е маалко по-добро като к.с./кг, а и НМ/кгКойто вземе старта ще спечели сигурно :~)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм го засичал сивика за 8сек дигам 100 с още един 4овек това над 10 е глупост :dunno::angry:

Редактирано от Stefan Lalev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм го засичал сивика за 8сек дигам 100 с още един 4овек това над 10 е глупост :dunno::angry:

Остава да си засечеш и километража някъде и ще е супер :bye: Мисля, че за времена около 8 секунди ти трябват доста хубави гуми и поне 150 к.с. под предния капак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм го засичал сивика за 8сек дигам 100 с още един 4овек това над 10 е глупост :dunno::angry:

Остава да си засечеш и километража някъде и ще е супер :) Мисля, че за времена около 8 секунди ти трябват доста хубави гуми и поне 150 к.с. под предния капак.
Не съм съгласен с теб ама въобще! Нещо май не си наясно с нещата?Има много коли от форума , които не са с 150к.с под капака и дават дори по 7 сек от 0-100км.Аз с мойта тъпа икономика от фабрични 10,1, ги смъкнах на 7,8сек/0-100км. :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш мога да ти покажа че ги правя за 8сек а мисля 4е и с малко промени мога да мина и под 8/даже съм сигурен/ а за предните гуми GoodYear 185/50/15 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Lalev

не го засичах аз а един приятел който стоеше до мен самнява ме да има грешка но нзн все пак а и в този сайт мисля 4е нещо не е в час ето това е точно моят сивик http://www.hondaworld.ru/honda_civic_103.htm тук пише 4е 0-100 е 8.7секи друго да ви питам малко нахален ставам но все пак щото много съм се надъхал да си взема колектори 4-1 и интейк ще се усетя ли разлика в вървенето или няма смисъл да си давам паричките и с 1 сек дали ще смъкна до 100 ако ги сложа тези неща :P:P мс за отговорите in advance :P:P

Редактирано от Stefan Lalev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Незнам каква разлика очакваш? От колекторите има смисъл и ефект, повече от това което ще допринесе филтъра, но мисля че темата доста се отклонява вече, так че ползвай търсачката.Има го дискутирано н.....-пъти вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те послушам колега и ще сложа 195 хем ще е малко по стабилна но 55 ми се струват високи мисля да сложа 195/50/15.А иначе може някой път да се видим в варна на по биричка да ти видя и твоя сивик :huh:Иначе не споря 4е е точно 8сек може ,даже най вероятно притреперва ръката и по бързо натиска коп4ето на хронометъра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво стана с това пежо би ли го вече или още не си ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Въпрос - на 2-ра или на 3-та ги правиш 100?

според мен тук се крие отговорът на въпроса :ph34r: аз например правя 95-6-7 на втора.. почти 100 и ги правя за около 9 сек,но виж ако засека с G-tech ще трябва да включа и трета и сигурно ще ударя десятката. :) п.п. наистина кво стана с тва пежо дръпнахте ли се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега тая седмица като се прибера на Шумен ще се пуснем и ще пиша какво е станало даже ще помоля един приятел да дойде да снима :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега тая седмица като се прибера на Шумен ще се пуснем и ще пиша какво е станало даже ще помоля един приятел да дойде да снима !!!

Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде не се ли пуснахте ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за Акорда в Шумен не е 170 к.с. а е 158. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш мога да ти покажа че ги правя за 8сек а мисля 4е и с малко промени мога да мина и под 8/даже съм сигурен/ а за предните гуми GoodYear 185/50/15 :unsure:

пич трудно ще ги направиш 8сек.наистина не ти е верен километража,аз имам прелюд 3г.2.0 16 137 магарета на 1150кг. и докато си беше заводски сам го засичал на 8,6 и тва е с 16-ки,може да си сверим и двамата часовниците горе на лукойла,обикновенно всяка вечер има хора там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за теб говорих мисля че като се видяхме в Шумен останах с спомен че е 170кончета :blink:Иначе doggy готов съм да се пробваме само да се поосвободя че едни заверки сега изпити :blink: наче тоя с пежото се оказа един голям СМЕШНИК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...