Jump to content
Guest Franklin

Временни номера за транспортиране вътре в страната?

Recommended Posts

Guest Franklin

Ако се купи кола от провинцията, която е от автокъща и е без никакви номера, как може да се транспортира до София? Има ли временни регистрационни номера, колкото да я докарам на собствен ход до София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някой да знае колко струват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямах време да се занимавам и минах 400км с менте, копие на оригиналния номер на ламиниран картон :lol: . Писаха ми фиш за 10 кинта и то за превишена скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямах време да се занимавам и минах 400км с менте, копие на оригиналния номер на ламиниран картон :P . Писаха ми фиш за 10 кинта и то за превишена скорост.

Ми ко да ти кажа... Евала брат: :lol::dry::dj: RESPECT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямах време да се занимавам и минах 400км с менте, копие на оригиналния номер на ламиниран картон :dunno: . Писаха ми фиш за 10 кинта и то за превишена скорост.

Kъсметлия :angry: Мен ме гепаха без номера на 20м от автосалона в който трябваше да прибера колата. Грозеше ме глоба от около 800 лв. и 6 месеца без книжка (според тях). Не карайте БЕЗ НОМЕРА и ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ!!! 30ина лева са и се вадят по-бързо от нормалните номера, трябват ти само документите на колата. Може да си без нея в КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

Е, аз винетка и гражданска имах... ама тва си е масова практика на Горубляне. Само гледаш да караш по тъмно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...