Jump to content
Пешо

Проблем с климатрника, Акорд 6 г., англ.

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Карам Акорд 6 г. (1999-2002), англ. Пускам си климатроника винаги на "FULL AUTO".

През лятото духа студ от всички отвори, но сега топлото излиза само от крайните ляв и десен. Пробвах ръчните настройки - тогава духа топло от всички отвори -централните два отвора на таблото си работят.

Въпросът ми е - нормално ли е това и ако не - каде е пролемът?

Предваритело благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип това е нормално.Така е зададен режима в климатроника.Ако искаш да обдухва предното стъкло трябва да натиснеш съответния бутон.На автоматичен режим почти никога на изкарва топъл въздух през централните отвори.Това преполагам е да не заблуди датчика за вътршна тепература, който е вдясно под волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, koki - обяснението ти ми звучи много правдоподобно и разумно. Не се бях сетил, но затова пък леко се бях панирал ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се плашиш, това е страхотен автомобил.Никога няма да те предаде.Още ми е мъчно за моя и като видя такъв по пътищата ми се стопля сърцето. :ban:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е, Коки ти е обяснил.Ама при мен и лятото почти не духа от централните отвори на Full Auto.Освен това централните духалки нямат и копчета за затваряне, сигурно това е още една причина да са направени така.То въобще режима Full Auto е направен да работи тихо и спокойно, да не го усещаш много и да не ти бие в лицето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...