Jump to content
PETRAKOV

сивик 1л3 с карбуратар

Recommended Posts

;) имали компютър пущиняка :lol: и ако да къде точно се намира в автомобила и възможнолие да се тури "чип тунинг" и можели задните барабанни спирачки да се сменят с дискови и колко би ми излизнало-грубо тово удоволствие ,извинявам се ако въпроса звучи глупаво но все още съм на "вие" с колите а хондака го имам от 2-3 м и все още не сме се опознали добре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) имали компютър пущиняка :lol: и ако да къде точно се намира в автомобила и възможнолие да се тури "чип тунинг" и можели задните барабанни спирачки да се сменят с дискови и колко би ми излизнало-грубо тово удоволствие ,извинявам се ако въпроса звучи глупаво но все още съм на "вие" с колите а хондака го имам от 2-3 м и все още не сме се опознали добре :lol:

забрави за чипове ;) но можеш да си смениш барабаните с дискове ;) не е никак трудно :dry: а относно колко ще ти струва ;) зависи за колко ще си намериш дисковете и апаратите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7245 точно е показано мястото на ECU-то

мерсаже колега незнаех че д13 има комп бре бре ама не разбрах каде е тая диод за грешки и как се ресетира и защо трябва да се ресетира компа не трябвали да се отстранят повредите които идицире с миганито си ти твоя коп чопкал ли си го а и като махна акумолатора рекетиралисе че аз доста често го зареждам че е здиплел а сега нема кинти... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самата кутия има една дупка със стъкло та те там се намира прословутия диод свети малко оранжево като дадеш на контакт и се наведеш при пасажерскта страна както е обяснено в линка всеки път като махнеш акомулатора се рестартира и компа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...