Jump to content
окото

проблем с спирачки

Recommended Posts

Имам проблем.Предна лява гума много ми грее(джантата е много топла,направо не се пипа)Мисля че,водачите на наклатките нешто не бачкат.Раздвижвахги няколко пъти,но няма ефект.Откаде да си купа нови????????Много МЕРСИ предварително :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буталото на спирачния апарат погледна ли го ? Възможно е то да задържа при положение че водачите са добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя.Става въпрос за БУТАЛОТОпс.Те са две,нали?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя.Става въпрос за БУТАЛОТОпс.Те са две,нали?????????

А ново бутало откаде????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя.Става въпрос за БУТАЛОТОпс.Те са две,нали?????????

колега, колко феродо ти е останало на накладките ?при мен буталото е 1 ! :blink: Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е моя.Става въпрос за БУТАЛОТОпс.Те са две,нали?????????

колега, колко феродо ти е останало на накладките ?при мен буталото е 1 ! :blink:
Да, буталото е едно.Сори,накладките са чисто нови,както и дисковете.Прото ми писна от майстори.Раздвижват всичко,2часа е ок,и после старата песен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам как са го раздвижили, на мойта накладките бяха се изяли почти до края, буталото беше излязло с +2 см... леко натиснах педала на спирачката да излезе още малко, напълних под маншона със силиконов спрей и стиснах с големите гарги да го прибера... това го направих с двата апарата като сменях накладките ...лявото ми колело толкова прегряваше, че маншона на карето се деформира ... изглеждаше сякаш във всеки момент ще .. роди някакво гресирано изчадие ...другата алтернатива е да са ти сложили накладките леко накриво, и да заклинват ...

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

колега ... има оправия ... но трябва да смениш сервиза :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ... има оправия ... но трябва да смениш сервиза :blink:

Даи някаква идея
дадох ти съвет малко по-горе ;)със сервизи не се разправям ... оправям си каквото мога сам ... така че за качествен сервиз не мога да те посъветвам ако искаш разгледай цени за спирачни апарати по моргите ... но шанса да попаднеш на преебано бутало пак , не е за подценяване ...WD-40 ужасно много помага в интерес на истината ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги като раждвижвате цилиндарчето е хубаво да си смените и всички уплатнения и О пръстени комплекта за единия спирачен пакет е около 15 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ... има оправия ... но трябва да смениш сервиза :blink:

Даи някаква идея
поне кажи в кой град да търсим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи при Настев :blink: тои само с спирачки се занимава ;) ако не го знаеш ми звънни да ти обясня каде се намира ;) 0887 849267-Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в пловдив на пещерскошосе от там ги купих и там ми ги смениха за двата пакета с работата ми взеха 60лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи при Настев :blink: тои само с спирачки се занимава ;) ако не го знаеш ми звънни да ти обясня каде се намира ;) 0887 849267-Иво

аз говоря за София ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за софия незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IVO_Yakimov

пробваи при Настев :D тои само с спирачки се занимава :D ако не го знаеш ми звънни да ти обясня каде се намира :blink: 0887 849267-Иво

аз говоря за София :blink:
Адаш мерси много :blink::lol: :lol: :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...