Jump to content
Guest nicki

Нов акумулатор.От къде?

Recommended Posts

Guest nicki

Колеги скапа ми се акумулатора. На 4 години е и е купен от Фаяд, марката е 3К. С десен плюс е, а в Киров имат BoschSilver само с ляв :) Колата е сивик 6-та седан 115к. Моля кажете ми от къде да си купя качествен акумулатор, може и да е по-скъп. Благодаря предварително. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз търся акумулатор някои ако знае от къде Бош искам :) В БУРГАС НЯМА НИКЪДЕ КАЗАХА НЯМАТ в нали4ност защотот цените на металите много варирали и само по поръ4ки носели( МЕСЕЦ) !!!-4акане. '!!!!!!!! :):):);) !!! Сивик 5 генВти

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз търся акумулатор някои ако знае от къде Бош искам :) В БУРГАС НЯМА НИКЪДЕ КАЗАХА НЯМАТ в нали4ност защотот цените на металите много варирали и само по поръ4ки носели( МЕСЕЦ) !!!-4акане. '!!!!!!!! :);););) !!! Сивик 5 генВти

Не занам в Бургас как е, обаче във Варна в яхтения магазин имаше(преди 2 месеца ходих) всякакви по-нестандартни размери на акумулатори. Ако има някакъв такъв в Бургас (трябва да има нещо за яхти и лодки), пробвай там колега. Може да не е Бош, ама като няма хляб и водата е сол ;):) :) ;)Там видях като за мойта англичанка(по-тесен).Не ги знам на 5-ците какви са но не пречи да провериш в такъв магазин.Дано съм помогнал. ;) Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз търся акумулатор някои ако знае от къде Бош искам :) В БУРГАС НЯМА НИКЪДЕ КАЗАХА НЯМАТ в нали4ност защотот цените на металите много варирали и само по поръ4ки носели( МЕСЕЦ) !!!-4акане. '!!!!!!!! :):(:):):) Сивик 5 генВти

Не занам в Бургас как е, обаче във Варна в яхтения магазин имаше(преди 2 месеца ходих) всякакви по-нестандартни размери на акумулатори. Ако има някакъв такъв в Бургас (трябва да има нещо за яхти и лодки), пробвай там колега. Може да не е Бош, ама като няма хляб и водата е сол ;):):lol: :lol:Там видях като за мойта англичанка(по-тесен).Не ги знам на 5-ците какви са но не пречи да провериш в такъв магазин.Дано съм помогнал. ;)
има ама монбат;) Един ми стига за сега( оставил съм го като за последен вариант)Много ми се искаше да е БОШнаи -малко защотото е на цената на монбата ~100 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте тукhttp://www.didi94.com/batteries/contacts.htm

ДиДи 94 предлага на пазара основната марка на концерна - EXIDE® и един от най-успешните и европейски брандове HAGEN

имат в каталога 45Ач акумулатори Japan размер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте тукhttp://www.didi94.com/batteries/contacts.htm

ДиДи 94 предлага на пазара основната марка на концерна - EXIDE® и един от най-успешните и европейски брандове HAGEN

имат в каталога 45Ач акумулатори Japan размер
Благодаря ти, утре ще ги проверя. Все пак имат само един размер близък до моя:218/135/225

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега, аз досега винаги съм си купувал акумулатор от бул. 'Овча купел' пада се близо до светофара на Народно хороето карта :lol:mapтам ти го монтират и замерват дали всичко е ок

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега, аз досега винаги съм си купувал акумулатор от бул. 'Овча купел' пада се близо до светофара на Народно хороето карта :rolleyes:mapтам ти го монтират и замерват дали всичко е ок

И аз от там си взех на скоро. 108 лв за 45Ач Бош, Необслужваем. 2 години гаранция :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

Колеги скапа ми се акумулатора. На 4 години е и е купен от Фаяд, марката е 3К. С десен плюс е, а в Киров имат BoschSilver само с ляв :) Колата е сивик 6-та седан 115к. Моля кажете ми от къде да си купя качествен акумулатор, може и да е по-скъп. Благодаря предварително. :)

E във Фаяд нямат ли вече?...Аз три Хонди съм имал и все оттам съм купувал........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които се отзоваха. Взех си същия акумулатор като стария- 3К от Фаяд за 110лв. Хората ми дадоха 18 мес. гаранция. А между другото продават и хубави гуми най-различни марки. Аре с здраве. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които се отзоваха. Взех си същия акумулатор като стария- 3К от Фаяд за 110лв. Хората ми дадоха 18 мес. гаранция. А между другото продават и хубави гуми най-различни марки. Аре с здраве. ;)

този "Фаяд" нещо адрес/сайт? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето адреса на фирма "Фаяд": София бул. Черни връх №59Б, тел 962 57 38, 962 52 88Намира се: от Мототехника като тръгнеш нагоре към околовръстното, след 150м в ляво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...