Jump to content
Big Blonde Wolf

Механизма за отваряне на врата отвътре

Recommended Posts

на мен ми е кофти заключването от централното, ако искаш да направим workshop за механизми по вратите тея дни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък дясната врата, когато я задествам с централното, един път се затвори, един път не . Което е кофти, ако я паркирам някъде и забравя да я проверя дали е заключена, а тя не е. Трудно ли се свалят корите, за да огледам какво е отзад?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях на майстор по същия повод - включвам централното и вратите я се заключват, я не. А алармата си пиука иначе, като се отвори врата...Брях...После лявата ключалка взе да прави въртели - и тя взе да пуска когато си иска. Сменихме машинката за централното (в шофьорската врата) и проблемът се реши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен па ми е спаднала задна лява гума :) Пичове, като искате да си споделяте мъките използвайте други начини!!! Тук е уместно да отговорите на въпроса на Restless! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се похваля, че след 15 мин разучаване на положението ипроблема го реших, надявам се. Тъй като пластмасовата скоба придържаща металното лостче е била счупена, лепнах с двойно-залепваща малко кече, да пречи ваденото на нъпросното лостче, на теория трябва да е достатъчно :~)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...