Jump to content
GTI-8V

Предизвиквам квото и да е Хонда ......

Recommended Posts

Ок, пуснах нова тема но искам преди да казвам некакви неща преди това:1.) Извинаваме се на автора на другата тема че се развали, не беше целта в това.2.) Извинавам се на хора които лично се обидиха, но се пак имате предвид че нарочно ви "изрових", дури го написах в първи пост, и се пак не съм обидил некои лично, но както и да е, извинавам се ако има обидени хора3.) Надявам се тази тема сега да мине културно, без обиди и подобни, най малко без лични обиди!!!4.) Говора сериозно, гонките за само за кеф, спортменски и да има интрига. НЕ вишдам нищо лошо в това ако аз падам или хондатяа, винеге ще има по добър некаде. Пристанете да се криете и само да се гоните с по слаби коли или с коли които снаете че ги биете. Ако докарата некав 800 коня хонда, ще се дърпа и 5 пъти ако требва, няма лошо да падаш от кола които е направен по добър, такив е моторспорт.5.) Аз тук само говора за мен себе си, не биркете ВВ Клуба или които и да е. Нито те за отговорни за мен нито аз за тех, така че нямат нищо общо с това тук.Ок, за гонки:драг: Голф 2, Турбиниран, 1850ccm, силно олекотен, тунингован,- от утре до сибота сам в софия, ако некои има желание да ми пиши по СМС. След това се прибирам към смолян, така че ако некои е в пловдив няма проблем, ще права един стоп. Ако некои е от другаде, ще се разберем некак си некаде си.писта: Голф 3, 2.0 ГТИ 8В, силно олекотен, тунингован,колата е още в garage 10 - 14 дена, след това сам навит да си гона с него по писта или по планински патище където няма двишене.Телефона само за това е 0886-686-686НЕ дигам телефона, само СМС ако некои има желание и му стиска ;-))Ок, надявам се искрено че това е ново спортменски начало и че дури да ставам приятел с некои хора тук които вишдат моторспорт като такив а не колата си като религия ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

Требва да пътувам ветче за софия и най вероатно няма да имам Интернет през това време, за това ако има желащи за гонките, моля да ми пишате СМС на 0886-686-686до скоро ;-))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

колата ми отдавна вече не се потготвя за драг, така че пропускам, но явно ще се видим на Калояново.Освен това, макар колата ми да е 1.5 ще карам в клас Б ( до 2.0л) така че ще сме в един клас.Е дано тия дни някой се навие и на драг срещу турбото ти.Ще се видим на калояново !!! Гледам че се държиш прилично, така че май ще си изкараме добре без значение кой победи.малко модераторски ОФТОПИК: (е не мога на всички да ви пиша лични...)както виждате другата тема е заключена, тази е почистена, няколко от "наще" момчета са с бан (временен или краткосрочен)а GTI-8V има предупреждение заради съвсем друга тема. Хайде ако обичате дръжте се като нормални хора.Стига с глупостите "не пишел грамотно". Искам да Ви видя вас в английските форум и да видя колко забележки ще ви направят като видят развален английски.. отговор: "почти николко"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи разбрах те ти си оня паралия от смолян Алекс нали?2 я знем взе я от софия3 ни е ясна същона голф срещата преди месец на калояново те гледахта ако не кара оня пич Гипса ти сви мн. скаран с каранетота по темата на писта в големия клас 3 би ама караше Гипсас същия голф ти караше в по малкия клас и те биха нали !!! после на драг с 3 нашия Мончо с вр6 те скъса и ти показа среден пръст нали?онова червеното широко и то те би нали?2 може и да се е разварвяла ама 3 не става МОнчо те би с вр6 а пак той пада от един син црх с много и много пътита значи с 3 нямаш шансове а пък ако на писта ти изкарат един сивик вти си финалта ония пичове дето те лъжат да инвестираш в голф са те набуталита за драг трябва да докараш онова бмв 6 ако го имаш още :) а силно се надявам да дойде и оня пич Митко с с200 та поне да видиш какви коли има по света

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

Колегата GTI-8V го е написал ясно - за драг - Голф2 Турбо (на Калояново падна с 3-ката от ВР6-цата), на писта с Голф3, който в момента се прави, значи ще се е поръзварвял :lol: Сори за спама, само внесох малко уточнения към колегата CucciП.П. Иначе е яко ВР6 да бие 2.0 8V и да показва среден пръст, приветсватм такава колегиалност :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

и кое му е ясното????????????????че не знае български език?извинявам се че съм го разбрал..................... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кому е нужно това мерене на пишки ?Ми направо си купете мотоциклети и ще отвеете всяка каруца за драг - и какво се доказва с това ? ,че се движиш бързо в права линия - ебати тъпотията.Оня арабин дето не знае български - ми добре ще падна на 400 метра - ама за нищо на света не искам да си сменим колите -да не е времето за 100/400/1000 метра най-важното в една кола - върви се дърпай със самолетите - барем си начешеш крастата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кому е нужно това мерене на пишки ?Ми направо си купете мотоциклети и ще отвеете всяка каруца за драг - и какво се доказва с това ? ,че се движиш бързо в права линия - ебати тъпотията.

Моторите са по-бавни ;) от правилните драг бегачки, а и всички си мислят, че е много лесно да тръгнеш перфектно и да не осереш нещата докато сменяш 2-3-4-та :unsure: Ама бас слагам, че 10 човека с една и съща кола ще дадат 10 различно времена на 400 метра и то с доста солидни разлики, примерно поне 1-2 секунди (което е примерно 200 коня разлика и нагоре).А и в крайна сметка, като не те интересува дисциплината "драг", кому е нужно мнението ти? Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то много хора си мислят,че е лесно ама после се оправдават въртях гуми,скоростите не ги вкарах когато трябва добър шофьор и с по бавна кола може да бие някой новак с по мощна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Моторите били по бавни!??И коя кола ще даде примерно 0-100 за 2.5-3сек.Тва е време на всеки сток пистов мотор.Не говорим за истинските драг "коли" от щатите нали?Да не говорим че човек който може да кара мотор с малко пипната машина прави 0-100 за 2сек.Справка VBOX7,има заснето как Бойко Божинов от Плевен със сток Р1 наказва прословутата Сиера на Божурище.Да не говорим за мотор с нитро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голф sux :blink: таратайка ;)

....много остроумно колега ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторите били по бавни!??И коя кола ще даде примерно 0-100 за 2.5-3сек.Тва е време на всеки сток пистов мотор.Не говорим за истинските драг "коли" от щатите нали?Да не говорим че човек който може да кара мотор с малко пипната машина прави 0-100 за 2сек.Справка VBOX7,има заснето как Бойко Божинов от Плевен със сток Р1 наказва прословутата Сиера на Божурище.Да не говорим за мотор с нитро.

Да не акаме темата на колегата, но много малко мотори се опъват на добра колица, примерно 500++ к.с. - прав си, че до 100 дърпат по-бързо моторите, но по-нагоре не е така работата, лично съм го виждал многократно с очите си, виж примерно това: http://www.vbox7.com/play:54d1cb51 или това http://www.vbox7.com/play:5c4a0a86 Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки , че съм хондоман , ще ви кажа колеги , че явно ( или поне не е казал до сега ) НИКОЙ НЕ СЕ НАВИ да му затвори устата или покаже все пак на момчето , че Хонда не се марка за подценяване и въпреки всичко правят двигатели :lol: Така , че смятам , че коментарите на , който и да е било са безмислени , освен , ако няма директно предложение за момчето или вече му е сипало малко суши :blink: ( ориз се яде предимно от Китайци :blink: ) Така , че като няма кой да му се опре , нека замълчим поне и не се унижаваме с празни приказки :blink:А относно момчето , което не говори добре на български ( или пише ) - ДА мой човек , колкото и надути да ти се струват хондоманите , малко са тези , които правят сериозни коли и се занимават сериозно с автомобилния спорт и т.н. , НО вярвай , че ще минат още няколко години и нещата ще се променат ( надявам се ) и тогава ще се намират повече противници , които да са еднакво запалени като тебе :lol: до тогава , се задоволи с някои от тях - от това което прочетох , ще се срещнеш с тях на писта Дракон :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с същия голф ти караше в по малкия клас и те биха нали :blink:

Точно така, губих финала, випреки имах голяма предимство исках да права една страхотна 2-а обиколка, но се въртех на шикана кадет изгасиха с пушарогаситела колата които гореше. Дури за първ път от сигурно 15 години карах пак кола с предно предаване и самия голф сам карал тогава може би едвам 300 - 400км. Не е извинения просто нека да уточна също какво кога също. Аз няма проблем да губа, за това не може да ме изровиш с това. Екстра е, и момчето които печели тогава караше колата перфектно, така че нека да е така :-)

после на драг с 3 нашия Мончо с вр6 те скъса и ти показа среден пръст нали?

Не, беше точно обратно. Бих казал че имам добро възпитание и сам спортмен, така че такива неща никога няма да видиш от мен. Поздравям секи лично които ме бие в састесание същото това е спорт, не омраза, но явно много хора не го разбират това.

онова червеното широко и то те би нали?

Да, биеше ни тогава на драг след когато на писта му сех 17 секунди за 2 обиколки. Но се пак бехе доволни от ресултата да се има предвид че тогава колата изобщо не беше готово, карахме с малка мощност същото дусите ни беха още малки, нито куп други неща работиха, но не извинение. Момчето с scirocco ни биеше на драг, точно така, това би требва да е малко стиму за некои хонди да се пробват също :-))))))))

2 може и да се е разварвяла ама 3 не става МОнчо те би с вр6 а пак той пада от един син црх с много и много пътита значи с 3 нямаш шансове

Ти изобщо не снаеш какво говориш. Випреки 3-ка е само за писта ще се пускам и на драг ако има желаещи да ти запуша устата с твоите умоване и сметане. Губихме тогава с НЕ готова кола с 20см, ако мислиш че това ще се повтори с готовата кола сгрешиш много. Така че ако колата ми е готов за следващи weekend на италианско може и да правиме малко драг, може да участваш и ти да те вида тали може да караш или дали си само добре с клавиатурата, хаха

а пък ако на писта ти изкарат един сивик вти си финал

ок, чуда се тогава също няма такив некаде?? Щом е толко лесно треба да има чела опашка чакащи хонди ветче, хихихи

та ония пичове дето те лъжат да инвестираш в голф са те набутали

боше, ot кaде искъра тези селски новини??? Ушаз, истината е че ВСЕКИ ми вика че съм луд и че не се струва да инвестирам в 8В но го права на пук същото ми е по голям кеф да карам с уш по слаба кола срещо уш по добри. Сети ли се каква е идея?Wish, карам си и друга кола, 500+ ПС на колела но няма да ме видиш НИКОГА да предисвикам некои по този натчин същото НЯМА интрига в това. Сигурно пак не разбра, нали? Оххх, sorry, забравих че снаеш нещата по добре от мен благодарение на селски слухове и "Дрънки", хахахаха

та за драг трябва да докараш онова бмв 6 ако го имаш още :blink:

Пак доказваш че идея нямаш ти. БМВ 6-ца пак няма нито chance срещо 2-ката и 3-ката ми. За сем друг клас кола които изобщо не става за драг заради куп причини. Така и инатче сам я продал одавно така че отпада този вапроз. Няма и логика да ми казваш какво да докарам щом няма и 1 навита хонда за сега. Нека да има първо това да има ознование за твойта страхотна идея, хахахаха

а силно се надявам да дойде и оня пич Митко с с200 та поне да видиш какви коли има по света

Добре че си ти да ме светнаш че има друго освен ВВ, хахахххахахахаха, толко сам ти благодарен че нямаш си идея, хихихихи.P.S.: Добър съвет, никога не пиши:- не приготвен- неща които само си чул от този и оняв поветчето слутеи чувек става за смех така!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голф sux :blink: таратайка :blink:

хонда сухкуп ражда :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мечти,мечти ...........истината е някаде там :blink: Евала за ентусиазма на някои ,ама истинска бегачка се прави с много пари.Каде отиваш може би едва ли не:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

мечти,мечти ...........истината е някаде там :lol: Евала за ентусиазма на някои ,ама истинска бегачка се прави с много пари.Каде отиваш може би едва ли не;)

Щом мислиш, но факт е че още няма нито 1 хонда за драг?!?! Изглешда и това за ми мечти, имам предвид да има хонда на които и се стиска, хаххахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, истината е , че в България може би в момента няма нито една подготвена хонда за драг, но това не значи , че хондите не стават , твърде бавни са и т.н. и т.н. Може би просто не се е захванал някой пич с много финанси и да направи хонда , а не форд , нисан , ФВ или бмв да речем :lol:А иначе евала за колата , която си направил - хареса ми как върви онзи ден на божурище.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

мечти,мечти ...........истината е някаде там :) Евала за ентусиазма на някои ,ама истинска бегачка се прави с много пари.Каде отиваш може би едва ли не:)

Щом мислиш, но факт е че още няма нито 1 хонда за драг?!?! Изглешда и това за ми мечти, имам предвид да има хонда на които и се стиска, хаххахахаха
здравей аз съм с червената хонда от калояново....не е така има хора който им стиска но просто няма пари братле ....няма ....тва е ....не мога аз да хвана да си подготвям за драг колата с която се движа и върша работа ....но все пак се опитвам...а и ти знаеш че не е толкова лесно да направиш амосферка на турбо....опитвам се аз но все не достигат манги...дал съм доволно кинти и сигурно още не е половината от сумата за да направиш една драг кола....та аз нямам гуми засвета ..а ти караш с 4 слика....разликата е голяма нали.....ако имах пари с удоволствие щях да нправя една хондела за драг......бих се пуснал с теб за спорта офицялно заявявам аз и вчера ти казах....стига колата да не е в бокса до тогава .....поздрави.... Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що мислиш че на никой не му стиска?Едва ли някой в тоя форум го е страх да се пусне....Друг е въпроса има ли смисъл!?Защото, съгласи се, че да подготвиш хонда за драг си е цифра, а не са много тези които могат да си го позволят.Ако зорати е да опухаш някой просто ок,ама и на тебе няма да ти се гори бензин до Варна примерно за някаква въшкава D15-ка...Надявам се да си ми схванал идейката :)

... аз съм загласен с много неща които сте писали, така си е, няма спор в поветчето слутче, единствените причини че точно хонда избрах е че имам страшно лошо впетчатление от неколко хондомани. Се псуват голфа, избират САМО тези голфове които не варват добре за да може да ги биет 110% предварително дури, в поветчето слутчеи веднага казват "за 1000 лева ще се гоним", каквото не е много спортменско. Дръзнах се от това и същност това е единственото причина че ви рова че ми беше доял до гушата да ги слушам такива, да съм свидетел на такива неща и така нататък.Мога да се приснавам че естествено и на мен много хонди ме кефат като секва друга добра кола. В другата тема некои хора правилно забеласаха че само в нахисвам с "орисови чиния" и "бамбукови коли", така си е, хихихи.

п.п Пък за наистина сериозните хонди.......ха-ха-ха,...хи-хи-хи......с това голфче не изглеждаш достатъчно авторитетен :)

ами добре, щом с голф не съм достатъчно сериозен, тогава да видиме дали наистина сериозните хонди ще се навиват да се дърпат с Ево-то ми, но сега пак ще чува че това е така и това е така и това е нещо друго и такива. Пак нищо няма да стане пак, обеден сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, истината е , че в България може би в момента няма нито една подготвена хонда за драг, но това не значи , че хондите не стават , твърде бавни са и т.н. и т.н. Може би просто не се е захванал някой пич с много финанси и да направи хонда , а не форд , нисан , ФВ или бмв да речем :)А иначе евала за колата , която си направил - хареса ми как върви онзи ден на божурище.

Да, така си е, знам го. Мерси за комплимента ;-)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко OFFTOPIC ама...GTI-8V от къде си всъщност, dude ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко OFFTOPIC ама...GTI-8V от къде си всъщност, dude ? :lol:

от германия ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууу! Въобще не предполагах. Добре се справяш с езика, защото да пишеш не е като да говориш.Евала.. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууу! Въобще не предполагах. Добре се справяш с езика, защото да пишеш не е като да говориш.Евала.. :lol:

мерси много, но истина е че не мога да пиша на кирилица. Пиша български с латински букви и после транслатора ги превръща в кирилица, сигурно и за това много пъти става позле от колкото си беше инатче, хахахаха.Но върши работа, ако има други хора които имат проблем с кирилица, ето линка до транслатора, се пак свърши доста добра работа:http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А всъщност GTI-8V ти ли си оптимиста който се пусна срещу слайлайна на божурище или нещо се бъркам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами добре, щом с голф не съм достатъчно сериозен, тогава да видиме дали наистина сериозните хонди ще се навиват да се дърпат с Ево-то ми, но сега пак ще чува че това е така и това е така и това е нещо друго и такива. Пак нищо няма да стане пак, обеден самя направо взимаи Поршето и да ходим :lol: ,че имам една совалка за теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А всъщност GTI-8V ти ли си оптимиста който се пусна срещу слайлайна на божурище или нещо се бъркам

не бех аз, но ако ми се беше паднал такава шребя какво да прави чувека?? Вие сигурно нямаше да стартирате. Евала на колега с голф-а които си е пуснал без да има некакъв chance, нещо които хондоман явно не би направил, хахаххаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я направо взимаи Поршето и да ходим :lol: ,че имам една совалка за теб

сaщо изобщо се изказа сигурно и ти не снаеш ....Мани мани. Тарза хонда за гонка а ти ми говориш глупости, дайте некаква хонда и ме оставате поне на мира с безмислени коментари ...... Редактирано от GTI-8V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А всъщност GTI-8V ти ли си оптимиста който се пусна срещу слайлайна на божурище или нещо се бъркам

не бех аз, но ако ми се беше паднал такава шребя какво да прави чувека?? Вие сигурно нямаше да стартирате. Евала на колега с голф-а които си е пуснал без да има некакъв chance, нещо които хондоман явно не би направил, хахаххаха
Не човека с голфа а Дани със скайлайна е пич защото за него няма никаква интрига да се пуска с/у толко слаби коли ;) .........по принцип затова има клалификации нали се сещашИ ще те помоля да НЕ иронизираш колегите от тоя форум повече............и хич не ми приличаш на германец-манталитета ти е другПокажи ми твой голф с постижения като хонда на калояново като инвестицията не надвишава петорно себестойноста муПП Ако искаш инвестирай в мен 30-40к евра и ще ти сътворя стриит легал хонда с която да си плющиш високи 11 на божура всеки път без да използвам флексаПП2 ЕХО В БЪЛГАРИЯ СИ............Капиш унд гутен таг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

В събота и неделя се надявам да дойдеш на Калояново.между другото, по какво се познава голфа ти? цвят? отличителни белези?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота и неделя се надявам да дойдеш на Калояново.

между другото, по какво се познава голфа ти? цвят? отличителни белези?

Голф-а ми ще е този който ще бие Хондите по ред, хахахаха, малко бъзик, да не семате пак да ми псувате се пак, надявам се че малко майтап, нахисване и надихане го разбирате се пак, хихихи.

 

Не вервам че има много Голф 115-ки на старта, така че единствената с смолянска регистрация ще е мойта. От Сервица казаха че ще е готово, макар че кисно петък през ноща, но явно става за каране, жалко че без добра окачване, но няма проблем, ще дойда.

 

Престеснявам се само от времето, дават да вали дъжд или снег каквото не баш много добре. Ами ще видиме.

 

Ще се радвам да се zaпознавам с хондоманите, нека спортменски да се видиме там и да си говориме нормално

Редактирано от GTI-8V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Impreza94

Александър Бох ;) Така ли се пише...ако има грешка сфинявай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александър Бох :) Така ли се пише...ако има грешка сфинявай :D

Не се казваше така колегата, ами май беше Александър Аршльох от Дармщад :D:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GTI 8v абе Джони браво от кoи детски сериал излезна ти бре колко дава този мега ултра белга4ка на 402м говоря за тоя с турбото ,че оня другия неми е интересен аиде аз съм момчето с бавната хонда което ще биеш ма глеи са аз СМС няма ти пратя кат си такова баро ,че не вдигаш телефона е ти моя 0885031080 и кат имаш път до софия звъни да го видиме тоя голф ,също така щом си фен на планинските трасета както се изрази имам и едно кадет-че ГСИ готово е за Плана ние в софето зимата караме там.ето имаш отговор и на 2те ти предизвикателства Тръпна в очакване да разбера ти некаф клавиатурен рацер ли си или реален такъв поздрави :)

Редактирано от bojeto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александър Бох ;)

Така ли се пише...ако има грешка сфинявай ;)

Не се казваше така колегата, ами май беше Александър Аршльох от Дармщад ;);):)

 

anus -- das Arschloch {tabu}

 

Грубо колега! Много грубо! А Дармщадт е хубаво градче между другото, нищо че му е такова името :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...