Jump to content
assfull

ОТ КАКВО ПАДНАХ

Recommended Posts

koлегата го е страх ,че може да си размаже зеленото гофче в бетонена стена мноо важно хванах ли те сега ,че те е страх ,за колата или за живота само това не разбрах ?

за стената го е страх колега :unsure:ако го беше страх за колата или за живота , нямаше да си вземе гоуф:angry: мисля все пак че темата започва да прекрачва всички граници и на спортна и не спортна злоба .... и се губи целта на колегата с гоуфа ....по добре да си пусне тема в която да си уговаря места за гонкикакто правеше колегата greenwater в тунинг.бг форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля все пак че темата започва да прекрачва всички граници и на спортна и не спортна злоба .... и се губи целта на колегата с гоуфа ....по добре да си пусне тема в която да си уговаря места за гонкикакто правеше колегата greenwater в тунинг.бг форума

по принцип си прав, и си пуснах темата в тунинг.бг, но няма хонда които за навити, нали за това писах тука да вида дали има?!Или имаш предвид тук да си отвора оделна тема?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

значи момчето наистина кара голф който много върви тва е ясно,аз не съм в неговата категориа ,с мене искат всички други да се дърпат щото съм им трън в очите а и ходя на сбирките им и те ептен откачат ама аз съм си лошо момче :unsure:то беха обиди то в тунинг.бг е станало опашка да се дърпат с мен ама споко да направя байпас на колата ,че в момента е в клинична смърт и ще ги накажа всичките .и после мразели хонда ами има защо :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това е ядосан хондаджия :unsure::angry:

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей мангал тъмен ела да видиш колко ръба имам по колата ми и после виж колко имаш по твойта.И ако ще и 10 к да сложиш в твойта каруца пак си остава просто един скапан и дървен голф.А за банна ако беше написал както му е реда а не да цапаш темата на човека.Ти неси просто мангал ти си един див алпийски селянин , карали сме чинни ми ти кво караш ма курво ебана.Заради такива путки като теб и то космати има такива скандали и омраза.За тва си вземи скапания голф и го хвърли от някой склон.Аре сега вурви се скрии в тунинг форума.И да незабравиш чалгата на макс.

Искам да видя коректно отношение от модераторите! За такива обиди би трябвало поне няколкоседмичен бан да има за vartan!Пак казвам, колегата GTI-8V е автомобилен маниак, не е българин (ако не ме лъже паметта е немец), има и други автомобили освен голф, справка тук http://vwclub-bg.org/forum/garage.php?mode...le&CID=4120.Немога да разбера, защо му скочихте толкова злобно?
За мен бан а за него кво трябва златна звездичка ли.Скочих ме му защото почна веднага с обидите , а и да беше пусна една тема ама не нали е тарикат селски тако тебе нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да разбера, защо му скочихте толкова злобно?

защото първо -> предизвиква ни с голф (2ка ;) ):unsure:второ -> нарече колите ни бамбучени и оризени чинии :angry:на мен ми е ясно че искаше да ни нахъса :Pно както и да е ;)надявам се все пак да има някоя готина гонка с хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a по темата на колегата мога да кажа ,че паднах от летящ старт от АЛФА 159 ТД чипната у немско беше пущиняка към 180 коня ама тва го казаха в последствие би ме с една кола и от фиат тъпо 150коня с една кола ама беше олекотен от всякаде и на божура беше дал същия ден 15.9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да разбера, защо му скочихте толкова злобно?

защото първо -> предизвиква ни с голф (2ка :P );)второ -> нарече колите ни бамбучени и оризени чинии ;)на мен ми е ясно че искаше да ни нахъса ;)но както и да е :unsure:надявам се все пак да има някоя готина гонка с хонда :angry:
Бате, ако ви предизвика с EVO-то, дали ще дойде някой на гонка?По останалите отговори - ако погледнеш темата, ще се убедиш само, кой започна да яде лайна първи! Пича съвсем коректно предложи гонка и то се почна една мътна и кървава в стил "хонда не може да падне от нищо по-лошо от ферари"... май комплексарите излязохте вие в този случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да разбера, защо му скочихте толкова злобно?

защото първо -> предизвиква ни с голф (2ка :P );)второ -> нарече колите ни бамбучени и оризени чинии ;)на мен ми е ясно че искаше да ни нахъса ;)но както и да е :unsure:надявам се все пак да има някоя готина гонка с хонда :angry:
Бате, ако ви предизвика с EVO-то, дали ще дойде някой на гонка?По останалите отговори - ако погледнеш темата, ще се убедиш само, кой започна да яде лайна първи! Пича съвсем коректно предложи гонка и то се почна една мътна и кървава в стил "хонда не може да падне от нищо по-лошо от ферари"... май комплексарите излязохте вие в този случай.
Абе ти четеш ли бе.Кой е казал , че хонда е най-бързата кола.И погледни темата и прочети ония кво пише и как обижда наляво и надясно , еми кво очакваш как да му говоря.Я се замисли аз ако отида във вашия форум и почна да пиша некви такива тъпотии от сорта как ще реагирате вие и колегите ти от форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееееееееееееее уляхтееееееееее сеее брееееееееее,аре стига спам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата , нямам загуби по простата причина че не се пускам на гонки все пак колата сия купих да се возим с гаджето :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Голфа като искаш да се гониш не е нито темата нито начина по който го правиш аз има 2-ма приятели с Голф ама ако така ме предизвикат вервай ми ще отнесат пердаха тка че или си корегирай тона или се разкарай от форума :angry: с тоя тон и 2000Hp да ми беше колата пак нямаше да има гонака :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти четеш ли бе.Кой е казал , че хонда е най-бързата кола.И погледни темата и прочети ония кво пише и как обижда наляво и надясно , еми кво очакваш как да му говоря.Я се замисли аз ако отида във вашия форум и почна да пиша некви такива тъпотии от сорта как ще реагирате вие и колегите ти от форума.

Аз много добре умея да чета, но явно ти си прочел 1-2 мнения и си скочил на "replay" бутона! Я прегледай сега темата от началото - мнение по мнение, виж къде е първото мнение на GTI-8V и после виж какво става и кой започва да обижда! Спора е абсолютно безсмислен за мен. Само посираме още повече темата. Наистина се нядавам да те баннат поне за 2-3 седмици. Просто това поведение е недопустимо, независимо за какво става въпрос. Незнам дали си идвал във vw форума, но колегата Greenwater се понавърташе там и незнам някой да го обиждал на мангал и т.н. каквото и да е писал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей мангал тъмен

Как ще ми говориш така? Твоите родители май забравиха възпитаниете изцело, не се сарда, жал ми е за хора като теб които само с лични обиди и голяма уста мога да аргументират, жалко наистина....

ела да видиш колко ръба имам по колата ми и после виж колко имаш по твойта.

орис с риба? Ти наистина имаш Хонда, хахахха

И ако ще и 10 к да сложиш в твойта каруца пак си остава просто един скапан и дървен голф.

До уточняваме се пак:Ще имам скапан дървен голф с които ни нито едно хонда иска да се дърпа. Има малко разлика, хихихихи

А за банна ако беше написал както му е реда а не да цапаш темата на човека

Извиних се предварително се пак ...

Ти неси просто мангал ти си един див алпийски селянин,

примам го като комплимент същото мисла че е по добре от неандерталец (като теб), хахахахаха

карали сме чинни ми ти кво караш ма курво ебана.

Не чиния, орисова чиния, може и бамбукова кола. Ами така им викат в европа на хондите и на майтап, какво има лошо в това. Аз да не се обишдам ако викате гоуфове и какви ли не?!

Заради такива путки като теб и то космати

Сега и завишдаш че имам брада и косми? Споко, с годините и след пупертета и ти ще имаш (най вероатно де), хахахаха

има такива скандали и омраза.

Не, не, аз просто искам да се гона, без пари, без ядове, приятелски, без да има омраза, просто за кеф, проблема е че секи хондоман се крие некаде и иска 1000 лева за старт или се пуска само с 2 пъти по слаби коли за да има с какво да се похвали в махалата, това прави омраза, не че предисвикам какивто и да е хонда. Къде ти е проблема бе? Яд ти е че не може да се гониш с направен голф? Чак такова слоба ражда??

За тва си вземи скапания голф и го хвърли от някой склон.

Това бих го направил само ако губа от хонда, хахахаха, като гледам няма да се слутчва това скоро заради липсва на орисови чини който може да го щорат, няма да се налоши, хахахахахаха

Аре сега вурви се скрии в тунинг форума. И да незабравиш чалгата на макс.

Ти ли ще ми кашаш? И не харесвам твойта мусика, като мангал с падам по плевенски кутчетци, хахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти четеш ли бе.Кой е казал , че хонда е най-бързата кола.И погледни темата и прочети ония кво пише и как обижда наляво и надясно , еми кво очакваш как да му говоря.Я се замисли аз ако отида във вашия форум и почна да пиша некви такива тъпотии от сорта как ще реагирате вие и колегите ти от форума.

Аз много добре умея да чета, но явно ти си прочел 1-2 мнения и си скочил на "replay" бутона! Я прегледай сега темата от началото - мнение по мнение, виж къде е първото мнение на GTI-8V и после виж какво става и кой започва да обижда! Спора е абсолютно безсмислен за мен. Само посираме още повече темата. Наистина се нядавам да те баннат поне за 2-3 седмици. Просто това поведение е недопустимо, независимо за какво става въпрос. Незнам дали си идвал във vw форума, но колегата Greenwater се понавърташе там и незнам някой да го обиждал на мангал и т.н. каквото и да е писал.
ааа аз и сега се понавъртам ама никого не обиждам а и предполагам знаеш ходя на сбирките на клуб ГТИ на омв то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това е ядосан хондаджия :P;)

;):unsure::angry:
Аре спри са бе като имаш да ми казваш нещо пиши лични.Greenwater може да писал във вашия форум но той сам го каза никой не е псувал и не ви е обиждал колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОБЩИ ПРАВИЛА:2. Заядливи и подбудителски мнения са силно нежелателни. Тук сме за да ни е приятно, а не, за да се караме. Постове подбуждащи интриги с други автомобилни клубове много бързо ще ви докарат бан.3. Ако не сте хондаджия, пак сте добре дошъл/а, но моля помнете, че това си е нашето местенце в интернет. Не очаквайте разбиране и най-вече, не очаквайте да си оплюем колите... все пак сме си хондаджии и до някъде сектанти :unsure:4. Задължително е спазването на добрия тон във всички форуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...