Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

......на новото място, а именно - паркинга на кафе "Егоист" на ул "Кап.Райчо". Присъствието ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

само да уредим транспорта и съм на линия :) ...тя "бившата" пак ще е там де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Що не беше миналата седмица :P

....щото тогава бяхме за риба със съклубари ;) лепенки нямам за съжаление вече, дори и на джипката си нямам да сложа, Омбре уж обеща да прати и така си забрави.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако приемате ховаци,мисля да дойдаче сам от чепеларе а пак имам малко работа и по пловдив та таман с един куршум 2 зайчета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се идва :worthy: това ще е ново за мен. ако не ми се стовари нещо неочаквано ме чакайте, това е ако се приемат нови членове де :D:weirdo::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да мога да дойда в неделя! Тъкмо ще видите най-бързата хонда в пловдив! ХАХХАХАХ :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да уредим транспорта и съм на линия :rolleyes: ...тя "бившата" пак ще е там де :P

ако до тогава не си го уредил новия транспорт, "бившата" ти ще те закара!!!! ;) нали трябва да ме представиш на колегите! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога бяхте на риба? аз нали те видях преди прелеза на гребната ;) бракониерствали сте вие на гребната и не сте казали.. ;);) Дано улова ви е бил добър ;) Пък аз ще го мисля как да се вредя да съм в плд за другата среща :rolleyes:

:P Що не беше миналата седмица ;)

....щото тогава бяхме за риба със съклубари ;) лепенки нямам за съжаление вече, дори и на джипката си нямам да сложа, Омбре уж обеща да прати и така си забрави.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва много Хонди в Пловдив,мен са ме видяли пък в Графа пък аз къде бях?Дано да се видим поне в кафе "Егоист"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prelude Rulez

Здравейте, ще се постарая и аз да доийда. Това ще ми е втората среща на която ще присъствам и се надявам да се запозная с още готини хора :unsure:

Публикувано изображение

Колкото до стикерите на клуба, аз работя в печатница и мога да ги правя - така че ако мога да бъда полезен... НЯМА ПРОБЛЕМ ! ;)

Редактирано от Prelude Rulez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata

ако имаш стикери донеси утре желаещите сме доста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, зареждам батериите в момента, та гледайте да сте повече, че да има какво да снимам все пак! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой дошъл, дошъл! ;) Имаше доволно фенове! :lol: Както и интересни моменти, като например 2 С2000, спрени едно до друго! :lol: И т.н. Ще видите сами. После имаше леко продължение на Калояново ...

А ето и снимките:

 

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/H...eeting04_11_07/

 

Показно:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Закъснях с редактирането, ама си заслужава новия пост!!! Ето малко клипчета ... :lol: Бат Мишо - Шампион!!!http://www.zazz.bg/play:c6b2f394Прелюд срещу Прелюд.http://www.zazz.bg/play:673533a3Сивик Турбо срещу Пунто Турбо!http://www.zazz.bg/play:421bf95eМитсубиши Ево9 срещу Кавазаки Нинджа 636!http://www.zazz.bg/play:a3438b29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка за снимките не работи. Мисля че това е правилния: линк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка за снимките не работи. Мисля че това е правилния: линк

Ахъм, баш този е ... ааам, правих едни фантасмагории и разбира се, съм го засрал ... :lol: Мерси за корекцията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митсубиши Ево9 срещу Кавазаки Нинджа 636!http://www.zazz.bg/play:a3438b29

супер, не вервах че некои е снимал как се гона с кавасаки-то. Мерси много!!! (Мешдо друго, Кавасакито беше по бърсо!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prelude Rulez

Кой дошъл, дошъл! :) Имаше доволно фенове! :) Както и интересни моменти, като например 2 С2000, спрени едно до друго! :) И т.н. Ще видите сами. После имаше леко продължение на Калояново ...

А ето и снимките:

 

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/H...eeting04_11_07/

 

Показно:

 

Публикувано изображение

Признавам те ICEMAN, снимките са идеални мойта колица изглежда много добре... дори си ме хванал в момента на пристигането ми... :)

има обаче някакво проблемче с отварянето на клипчетата, ще го погледнеш ли че ми са интересни клипчетата, искам да ги видя. Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам те ICEMAN, снимките са идеални мойта колица изглежда много добре... дори си ме хванал в момента на пристигането ми... :) има обаче някакво проблемче с отварянето на клипчетата, ще го погледнеш ли че ми са интересни клипчетата, искам да ги видя. Благодаря предварително :)

Ха, ха, мерси. Каквото можах - направих. Иначе проблем с линка - на снимките, имаше и колегата ме поправи и вече има читав линк. А линковете клипчетата, от самото начало, си бяха ОК и сега ги пробвах - работят си! Да не ти е слаб нета или да имаш грижи про отваряне на vbox7(zazz)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок де , аз май съм сляп !!! В 1:10 - 1:15 минах покрай кафе "Егоист" и нямаше нито една хонда , ама НИТО една ! Кафето беше пълно с хора , но коли нямяше! Имах желание да се запозная с форумци но уви! Явно съм сляп и тъп за да не ви видя??? :)

не си видял,защото се влиза с колата директно вътре, буквално покрай масите отвън които са. Паркинга се пада леко скрит отзад зад една постройка, също така има вход от ул. "Петко Д. Петков" през бариерата - мисля, че оттам е много по-удобно и лесно се забелязва.Съжалявам колега, че си се объркал, но за следващия път се надявам да се ориентираш и да се запозанем с теб! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам те ICEMAN, снимките са идеални мойта колица изглежда много добре... дори си ме хванал в момента на пристигането ми... :) има обаче някакво проблемче с отварянето на клипчетата, ще го погледнеш ли че ми са интересни клипчетата, искам да ги видя. Благодаря предварително :)

Ха, ха, мерси. Каквото можах - направих. Иначе проблем с линка - на снимките, имаше и колегата ме поправи и вече има читав линк. А линковете клипчетата, от самото начало, си бяха ОК и сега ги пробвах - работят си! Да не ти е слаб нета или да имаш грижи про отваряне на vbox7(zazz)?
Явно снощи имах проблем с отварянето на VBOX-a, но сега всичко е ОК вече ги видях готини са ! :) Редактирано от Prelude Rulez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави снимки !!!! жалко че моята я няма, ама аз сам си за ..... !! :) набутах я така че да не се вижда и да е удобна за снимка! :) следващия път ще знам :) иначе ми беше приятно да се запозная с хората които дойдоха, учудих се даже че има и познати, за които не предполагах че са Хонда-фенове!!!! :) надявам се следващия път да видя колите и в движение!!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх ,да !!! По снимките на колегата се ориентирах каде се намира паркинга !!! Много ме е яд! Нищо за следващия път ще знам ,!! Ще дойда да ви покажа най бързата хомда в Майна сити! :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Involver

Специално за теб - снимка от една от предните срещи! :P

Благодаря за специалитета Iceman :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави снимки !!!! жалко че моята я няма, ама аз сам си за ..... !! :) набутах я така че да не се вижда и да е удобна за снимка! :) следващия път ще знам :) иначе ми беше приятно да се запозная с хората които дойдоха, учудих се даже че има и познати, за които не предполагах че са Хонда-фенове!!!! :P надявам се следващия път да видя колите и в движение!!!! :lol:

Специално за теб - снимка от една от предните срещи! :)

Публикувано изображение

 

яяя, ми то и мойто Хонде го има!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, зареждам батериите в момента, та гледайте да сте повече, че да има какво да снимам все пак! ;)

Абе бич хубаво си ми снимал колата под капака ама защо пусто я няма от вън ! малко ми е криво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куче, ко ми се цупиш бай Хой, мойта ни от вън, ни под капака я има...... и по- добре, щот беше най-мръсната кочина от всички там. Срам за клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавата новина е, че Митко разширява тройно паркинга, понеже като гледам как лавинообразно се увеличаваме с всяка нова среща, се чудех къде да се събираме вече........ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавата новина е, че Митко разширява тройно паркинга, понеже като гледам как лавинообразно се увеличаваме с всяка нова среща, се чудех къде да се събираме вече........ ;)

абе и аз дойдох (с една 6 ген. сивик с СМ регистрация)ама не можах да се запозная почти с никойпознавах (по физиономия)само Митко с с2000 и никой другама аз сам си за бой щото сам срамежлив ама другия път ще се постарая повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавата новина е, че Митко разширява тройно паркинга, понеже като гледам как лавинообразно се увеличаваме с всяка нова среща, се чудех къде да се събираме вече........ :rolleyes:

абе и аз дойдох (с една 6 ген. сивик с СМ регистрация)ама не можах да се запозная почти с никойпознавах (по физиономия)само Митко с с2000 и никой другама аз сам си за бой щото сам срамежлив ама другия път ще се постарая повече :dry:
ми представи се бре майна, няма да те ухапем я :) обади ми се следващия път за да не стоиш като напъден и си в играта :blink:
следващия път ще се обадя другия месец първата неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6У6ЛЕЦИ КОГА 6ТЕ Е СЛЕДВА6ТАТА СРЕ6ТА НА ОТБОР ХОНДА НА 2.12.2007 ИЛИ НА 9.12.2007 Я КАЖЕТЕ НЕ6ТО ПО ЖАПРОСА 4Е ВИКАМ ДА ВИ ПОСЕТЯ,АЗ СЪМ НОВ 6У6ЛЕК ЗАПАЛЯНКО ПО ХОНДА 6ТЕ ДОКАРАМ МОЯТА ХОДАРА ДАЯ ВИДИТЕ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6У6ЛЕЦИ КОГА 6ТЕ Е СЛЕДВА6ТАТА СРЕ6ТА НА ОТБОР ХОНДА НА 2.12.2007 ИЛИ НА 9.12.2007 Я КАЖЕТЕ НЕ6ТО ПО ЖАПРОСА 4Е ВИКАМ ДА ВИ ПОСЕТЯ,АЗ СЪМ НОВ 6У6ЛЕК ЗАПАЛЯНКО ПО ХОНДА 6ТЕ ДОКАРАМ МОЯТА ХОДАРА ДАЯ ВИДИТЕ :rolleyes:

Я пробвай тука:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=16702

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...