Jump to content
Guest bate sashko

стрелката за горивото

Recommended Posts

Guest bate sashko

моля помогнете не работи независимо дали е пълен резервоара или не; какъв може да е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля помогнете не работи независимо дали е пълен резервоара или не; какъв може да е проблема

разрови се в малко по старите теми:P наскоро и аз ; имах подобен проблем наи вероятно стрелката-поне при мен (беше с с4упена ос)др-гия вариант еотзад под седлаките дето са куплонгите.да се измерят дали вси4ко е ок,но все пак виш старите теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PETRAKOV

моля помогнете не работи независимо дали е пълен резервоара или не; какъв може да е проблема

пич имам същия проблем и закарах драгстера в един сервиз за авто електроника в разарджик и се оказа че оста на стрелката е изкривена :lol: и ще ми излезне кем 4-.60 лв намирането на ново тавло и смяната на уреда за гориво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я кажете защо на D15B2 стрелката на горивото показва вярно независимо дали съм на контакт или не? Интересно ми е, всички останали уреди (вкл. километража на 5ген) работят само при включен контакт, а стрелката на горивото показва при изключен ДВГ? Каква е логиката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я кажете защо на D15B2 стрелката на горивото показва вярно независимо дали съм на контакт или не? Интересно ми е, всички останали уреди (вкл. километража на 5ген) работят само при включен контакт, а стрелката на горивото показва при изключен ДВГ? Каква е логиката?

При изключен двигател не ти показва "вярно" а ти показва последното положение преди загасянето, ако напълниш резервоара с някоя туба при изгасен двигател, бензиномера ще ти отчете налятото гориво чак като дадеш на контакт :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това го забелязах също, но все пак... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...