Jump to content
L&R

От 1.11 да не забравите.

Recommended Posts

Движение само с включени къси светлини или DRL и със зимни гуми :P

Редактирано от L&R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал си предвид от 1.11.2007 сигурно.мерси за напомнянето.колеги,карайте умната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля някой модератор да коригира и заглавието и датата :P извинявам се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па оно аз и през лятото карам на къси. Иначе DRL си е оферта и на мен лично много ми харесва, но нямам възможност да го купувам от един, па да търся втори да ми го сложи, па да му давам акъл как точно да го преправи за двусекционни фарове... Просто времето ми не го позволява. Ако предложението беше за продажба, монтаж и настройка (срещу заплащане разбира се) бих си взел веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А гумите задължително ли ? Малко е рано струва ми се, дори не е истински студено :]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано рано ама вече валя сняг в София :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумите поне грайфер ще мерят под 4мм акт, така твърдят от КАТ.

Редактирано от L&R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А гумите задължително ли ? Малко е рано струва ми се, дори не е истински студено :]

Задължителни са само светлините, гумите - по собствена преценка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От утре всяка блондинка в колата в премяна на Снежанка, иначе първо предупреждение и после акт. Отивам да да си облека робата и да си сложа магьосническата шапка. Ууупс извинявам се, но наскоро четох това На английски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiholov
ТУК има информация, но до колко е вярно незнам. Според мен са го приели без да е запознат народа и ми е много интересно всичките тези промени къде може да прочете човек, защото официални промени за ЗДП в интернет почти няма. Ако някой колега има информация за такива източници моля да сподели. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен второто нещо, което правя преди да тръгна е да си пусна късите светлини /първото е колана :P/ и през 4те сезона съм с пуснати светлини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумите поне грайфер ще мерят под 4мм акт, така твърдят от КАТ.

Едва ли ще има сериозни проверки...Карайте с такива гуми ,че да е безопасно-за вас и околните!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога са променили ЗДП, че зимните гуми са задължителни? Май журналистите се престарават :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за грайвера на гумите е от доста години, и от Кат са си прави да пишат актове. Как може едни да отделят пари за зимни гуми (както е в цивилизованите държави), а други да си карат москвичите с оригиналните гуми на 25-30 години :) Който не си слага зимни гуми на движещите колела е направо престъпник към обществото. Аз понякога си карам и лятото с зимните гумички, лошо няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май има лошо да караш лятото със зимни гуми. Има разлика в материала и сцеплението. Мисля, че се размекват по-лесно или обратното, което влияе на сцеплението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото с ботуши и зимата с джапанки не става, всяко нещо с предназначението си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

ей сега по новините чух че Ноември щяло да има рекордни темпереатурни разлики - от -10 до +23 :) я камилата я камиларя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Това за грайвера на гумите е от доста години, и от Кат са си прави да пишат актове. Как може едни да отделят пари за зимни гуми (както е в цивилизованите държави), а други да си карат москвичите с оригиналните гуми на 25-30 години :) Който не си слага зимни гуми на движещите колела е направо престъпник към обществото. Аз понякога си карам и лятото с зимните гумички, лошо няма :)

Аз пък колефа с 3 мм гума , 7 годинишни си джитках с телевизорчето из заринатия до уши Пловдив и минавах от където си реша и се парирах където си исках , а останалите шофьори с чистак бърсак гуми ринеха с лопати снега около тях за да излезнат и в следващата преспа затъваха и пак с лопатките :P Престъпник ли съм ми кажи ? Мисля , че е малко грубо изказването ти , защото не всеки може да изкара 400 лв ( в най-добрия случай ) за чифт хубави гуми на реномирана марка и т.н. ;) Важното е шофьора да знае какво кара и да зна как да го кара , че да не е заплаха за останалите ;) защото и с джип да си , с блокиращи системи за подхлъзване , с 4 зимни гуми и т.н. и т.н. , ако си говедо нищо няма да те спаси !!! Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май има лошо да караш лятото със зимни гуми. Има разлика в материала и сцеплението. Мисля, че се размекват по-лесно или обратното, което влияе на сцеплението.

На теория е така, но сега практиката ще ми покаже. Сложил съм зимни гуми на Фиестата на жената и кара така цяла зима и лято и сега са си като нови. Говориме за крадско каране Къщи-Работа и обратно, иначе на Любовницата си имам 8 железни джанти с 4зимни и 4летни и си ги карам вече 4-та година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д..ба тия тъпни,хубавите ми осрамки ще заминат за нула време :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д..ба тия тъпни,хубавите ми осрамки ще заминат за нула време :hondarulez:

че защо да заминат? Крушките изгарят при пускане и спиране... аз сутрин тръгвам на развиделяване - трябват ми фарове, вечер се прибирам по смрачаване - пак ми трябват...1 година изкарах с осрамки... Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...