Jump to content
DjSprite

Кой празнува днес ..benji

Recommended Posts

Хайде,Имаме си Рожденник един от най-пе4ените пи4ове които познавам ..нашия брат Benji ;):rolleyes:;);) искам най-искренно да ти пожелая вси4ко ...Най-.....каквото ти си решиш..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

а да ни е жив и здрав че без него кво ши прайм ;) ние новите съклубари често имаме нужда от помощ ама има и кой да помага :rolleyes: сичкко най-най и само нови хонди ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Извинявам се за 3-те ..ама явно съм се развълнувал ...моля отговорника да не ме наказва строго:rolleyes: .....Хайде ..отново наздраве

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

ами само успех и някой ден да направиш една колекция от хонди ;);):rolleyes: жив и здрав и яко да полеете празника ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Бъди жив и здрав и весело изкарване на празника ;);):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

много ви благодаря колеги,ама хич не ми е до празник с тея 37лазарника.по- скоро трябва да ходя да си уреда място в някой старчески дом. :rolleyes: а и другото което е за сега само тялото ми е на тази възраст ,а акъла ми като залепна на 22г и не мърда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а акъла ми като залепна на 22г и не мърда :rolleyes:

Е това е най-важното ;) Жив и здрав да си Бенджи.Радвам се,че го има тоя форум за да познавам хора като теб.Весело изкарване на празника.п.п:Чух,че производителите на ПЕЩЕРСКА щели да правят рекламен клип с теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мооой жив и здрав бъди,вси4ко най ти желая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и да не те познавам лично - то пича и от далеч си личи!Нека усмивката не слиза от лицето ти! ( и особено като си гледаш хонделата )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав.И умната с Пещерската...да не е без мезета!Весело изкарване :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти една такава да се подмладиш душевно :rolleyes:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от мен още веднъж, че незнам коя от 3те теми ще четеш! Голямо чеситене - голямо нещо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега на патерица и да порастнеш и на джоб! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си жив и здрав :P:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееее жив и здрав брат и всичко най-хубаво! :P Тая вечер вимпром Пещера ще забогатеят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен;) Жив и здрав и много щастлив ;) НАЗДРАВЕ и весело изкарване ;) ;) ;);):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

..... с пожелания за здраве ... чичо ! ;) И яко в "пещерата" довечера ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, браточка, удеъртехме ли бре ... не съм забелязал, все си си бил същия! Ами аи наздраве по една Пещерска ... :) , за старт де, нема да си останем с нея я.

 

Малък куиз ...

Познайте рожденника на снимката ... :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д Бенджи да си жив и здрав желая ти много здраве, щастие, късмет много любов и сбъднати мечти. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. BENJI и от мен и RAZORSEDGE.много здраве,щастие и... другото само идва :) Весело изкарване на празника,а за годинките не се притеснявай много,вси4ки натам отиваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм.........позакъснях малко ;) Но брат,жив и здрав ,и кУрав........че кво като са 37,нали не са 67 ;) Наздраве:) :) Бъди все така точен и отзивчив приятел! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден и от менжив здрав много щастие и късмет и каквото си пожелаеш да става и мнохо хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Честито Бенджи. В Ямбол днес май няма да се спи. :) Жив и здрав, и все такъв пич. :)

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Честит рожден ден и жив и здрав и ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опааа, :) , аз тее мноо те уважавам.Браточка, жив и здрав да си и много щастлив, много пароци и яренца да ти минават през ръцете!Тая вечер да пресушиш завода на Пещерска, а аз за твое здраве ще се отдам на Троянска. Н А З Д Р А В Е на цял Ямбол! :):P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ви благодаря колеги,ама хич не ми е до празник с тея 37лазарника.по- скоро трябва да ходя да си уреда място в някой старчески дом. :) а и другото което е за сега само тялото ми е на тази възраст ,а акъла ми като залепна на 22г и не мърда :)

хехехехеееееее много си скромен бе... 22майтапа на страна ама хич го няма с тоя залепнал акълда си жив и здрав най важното апак другото можем да си го говорим и правим по всяко време :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж ви благодаря на всички и на ХОНДА разбира се,защото не само ми доставя удоволсвие но най-вече,че ме запозна и сприятели с такива хора като вас :):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че вече са се испили промишлени количеста Пещерска но не се предаваите... знам, че можете :weirdo: Жив и здрав Бенджи а другото само си идва! Наздраве :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Още веднъж ви благодаря на всички и на ХОНДА разбира се,защото не само ми доставя удоволсвие но най-вече,че ме запозна и сприятели с такива хора като вас :weirdo::worthy::D

Много здраве и любов :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

честито баце :worthy: всичко най-най и много-много мека топлина :weirdo::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Честит ти рожден ден ,да си жив и здрав и всичко което си пожелаеш нека да се сбъдне :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Аз малко съм закъснял но , сега видях кво става тука ,ква агитка се е събрала :hondarulez: Братле от всичко най мноооо ти желая Здраве Здраве и пак Здраве ти другото си го постигаш доказал си се пред нас и просто можеш да послужиш за един голям пример какво значи да обичаш любимата марка.Жив и здрав братле :weirdo:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен , малко със закъснение . Жив и здрав и всичко най !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...