Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

абе що си режете колите бе :):lol: .Там по Габрово ви има нещо :):)

Там е на мода и да им се саморазпадат колите,дизайнера е пак Теро.....Ръждата му е приятел,олекотява го бавно,но сигурно:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е като цитат от опел форума направо ! :blink:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, давайте да се организираме тази неделя 31 октомври 2010 за планинското на Шипка (а който иска може и в събота ).Ето програмата за двата дни:Програма :Събота 30 октомври 2010от 9.00 до 12.00 административен и технически преглед в центара на Казанлъкв 12.00 извеждане на автомобилите на трасетов 12.45 брифинг със състезателите13.30 старт на официялна тренировка в 3 манша затваряне на трасето 12.30 :dry:Неделя 31 октомври 20109.00 явяване на състезателните автомобили в сервизния парк10.30 откриване на състезанието11.00 Старт на състезанието в 2 манша затваряне на пътя 10.00 :dry:След приключване на 2 манш закрит парк и награждаване в зоната на старта.За състезатели и екипи и фенове има договорен хотел с намалена цена срещу реклама от страна на организатора 043163440.В събота вечерта ще има ограден охраняем паркинг с осветление по пътя за трасето -срещу Крънско ханче !Предлагам да се съберем на ЛукОйл над Болшевик - по пътя за прохода Шипка в неделя около 8:30 ч., тъй като ще затварят пътя в 10:00 ч.Ако има други предложения пишете да ги обсъдим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде мислите да заставате да гледате Жоре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8:30 да е . Да не да идем в 10 без 20 и да ми кажат "Пътя е затворен!", че тоя път ще им *** **** и тъпаци.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8:30 да е . Да не да идем в 10 без 20 и да ми кажат "Пътя е затворен!", че тоя път ще им *** **** и тъпаци.

Елате ми ощеееееееее :dry: .... Пътя се затваря 1 ЧАС преди старта. Мисля че преди това няма да имате проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито първо място на Hondю и поредна купа във витрината. Както винаги на висота. Време 3,10. Моя милост е шести с време 3,22.

Публикувано изображение

добре че идват от другите градове да на отсрамват тука :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

добре че идват от другите градове да на отсрамват тука :dry:

Аааа имаше и варненци на ниво :dry:

 

 

 

Относно планинското на Шипка :

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез Казанлъчани голяма работа...на плаката 10 пъти пише Казанлък... :) Гадове, ще можете да го гледате ;) А Аз съм далеч ;) Даже Радо може да си работи и да гледа ако го пратят да варди там ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пууу , най-накрая да сложа новото каре. Стана историческо ;) Пак благодарско на ГМ за големия чук ;);) За сега бива, не лопа, не тропа ама ще видим до кога. С ГМ нещо подозираме, че няма да изкара много дълго :) По това време не е да си прави човек колата на вън :);)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hondю , вече може да спиш спокойно ;) Едно такова идва на сам ;) На твоето ще му се размине :)

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

п.п. Е няма как да не е като твоето. Нали знаеш че се взимат само изтествани чаркалъци :) Май няма да има водомер, ще трябва да му мисля. И планка може да няма към рейката ;) Ще видим като кацне при мен.

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To същото като моето :) само без часовника .Ще почнеш и ти да се давиш ;)Честито малък !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

добре че идват от другите градове да на отсрамват тука :)

Аааа имаше и варненци на ниво :)

 

 

 

Относно планинското на Шипка :

 

Публикувано изображение

 

Извинявам се за спама ама не се сдържам

 

"Пепи Гиошеееееевввв шампиооооннннннннн але але але"

 

Модераторите може да ми изтриете мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шипка я пропускам, но после като се върнете може да пием по кафе.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШ айде бе Док ! Идвай да простеем повече хора ;) И без това имаме да те бием с Хондю !!! дето мислиш някакви глупости.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах в 08.30 ама по новото или по старо време ХА ХА ХАДа не стане издънка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа,групата имам една молба.Бихте ли ми КРАДНАЛИ едно плакатче :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче, никъде не успяхме да щтипнем плакат :D

 

Ето малко снимки от днес:

 

д14

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Д16 SOHC :bg::) Забележете надписа на калника :D Голям фен е !

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ето тука смукач от Лада ... е защо дава такива времена този Рекс :lol:

Публикувано изображение

 

БМВ М-повер :D Баварията е изрод !

Публикувано изображение[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Тука някакви таралясници ....

Публикувано изображение[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Москвич 12-так с/у 7-мак с Турбо :) (Седмака Победи !)

Публикувано изображение[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам и резултатите от вчера :P Първо място за Кирил Величков Хонда CRX 1.6 (д16а6): Вече е шампион в Х2 ! :D ! Да му е честита шампионската титла :lol: Първо място за Николай Ганев Застава Д14 в неговия клас :D ! п.п. малка грешка: дали са ми времената от тренеровките :D Ама класирането е такова ;)

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам и резултатите от вчера :P

 

Първо място за Кирил Величков Хонда CRX 1.6 (д16а6): Вече е шампион в Х2 ! :D Единственото по-добро време на кола дето да не е 4*4 е на Калин Гълъбов Ситроен (кара в клас А6) с 0:00:67 стотни по-добро ! Да му е честита шампионската титла :lol: Общо време за двата манша: 4:00:99

 

Първо място за Николай Ганев Застава Д14 в неговия клас :P ! Общо време за двата манша: 4:21:84

 

Имам времената на всичките някой ако го интересува друг да пита. че не ми се приписва всичко ;)

Честита поредна титла за Киро в планинския шампионат.

Много добро каране показва, а рекса ме изненадва с доброто си поведение по трасето, нетипично за този модел ;).

 

Ники ги разби с Хондо-Заставата :D. А има място за още жокери там :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам и резултатите от вчера :D

 

Първо място за Кирил Величков Хонда CRX 1.6 (д16а6): Вече е шампион в Х2 ! :D Единственото по-добро време на кола дето да не е 4*4 е на Калин Гълъбов Ситроен (кара в клас А6) с 0:00:67 стотни по-добро ! Да му е честита шампионската титла :) Общо време за двата манша: 4:00:99

 

Първо място за Николай Ганев Застава Д14 в неговия клас :D ! Общо време за двата манша: 4:21:84

 

Имам времената на всичките някой ако го интересува друг да пита. че не ми се приписва всичко :P

Честита поредна титла за Киро в планинския шампионат.

Много добро каране показва, а рекса ме изненадва с доброто си поведение по трасето, нетипично за този модел ;).

 

Ники ги разби с Хондо-Заставата :). А има място за още жокери там :).

 

На Кирил колата върви много яко и прави перфектно влизане в завоите, заслужена му е победата. На Боянчо му се рамина титлата тази година ама к'во да се прави джапана си е джапан.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класиране Автомобилен Шампионат 2010I - ви кръг / 24.10.2010Клас А№ Име Точки1 Георги Георгиев 102 Крум Мирчев 83 Свилен Славов 64 Иван Тодоров 55 Радостин Пеев 46 Венцислав Величков 37 Даниел Драгиев 28 Вилияна Дякова 1Квалификации - клас АКласиране Състезател № Реализирано време1 12.Георги Георгиев - Хонда * 03:11.782 7.Свилен Славов - Пежо 306 03:19.123 13.Иван Тодоров-ВАЗ 2107 03:19.754 9.Крум Мирчев - Хонда 03:20.215 3.Радостин Пеев - Хонда Сивик 03:22.376 14.Венцислав Величков - Хонда 03:22.757 16.Даниел Драгиев - ВАЗ 2104 03:24.008 19.Вилияна Дякова-ВАЗ 03:24.629 10.Диян Добрев - ВАЗ 2105 03:25.0010 18.Християн КаСаиванов - Фиат уно 03:28.1511 11.Ерджан Ахмед - Митцубиши 03:28.9612 1.Владимир Владимиров-ВАЗ 03:29.1913 20.Продан Петков - Фиат Уно 03:30.3014 8.Диян Кузманов - ВАЗ 2107 03:30.9015 2.Христо Янков - ВАЗ 2107 03:35.4916 15.Венцислав Тодоров - ВАЗ 2103 03:40.8117 22.Свилен Иванов – Лада седмица 03:44.7418 4.Георги Петров- ВАЗ 2107 03:51.6019 6.Янаки Петров - Форд Ескорт 03:52.2020 5.Александър Каменов - Форд -21 17.Божидар Аврамов - Хонда -22 21.Ивайло Илиев - Тойота -Полуфинал - клас А12. Георги Георгиев – Хонда - финалист13. Иван Тодоров - ВАЗ - отпаднал7. Свилен Славов – Пежо 306 03:18.109. Крум Мирчев – Хонда Сивик 03:17.56Финал - клас А12.Георги Георгиев 03:10.859.Крум Мирчев 03:15.44Време е и teror1sta да се запише в тая подредба, още тоя месец на 28.11.2010г.В правилника пише че първия получава и каска която аз не видях, може да са забравили :) . Hondю дължат ти една каска.9.НАГРАДИ9.1.За победителите в отделните състезания в клас А и клас Б:1-во място – купа + каска + рекламни материали2-ро място – медал + рекламни материали3-то място – медал + рекламни материалиВсички състезатели получават персонални карти с отстъпка за боулинг в Боулинг Бар „Екскалибур” – МОЛ Варна.9.2.За победителите в Генералното класиране клас А и клас Б:1-во място – купа + награди от спонсорите2-ро място – купа + награди от спонсорите3-то място – купа + награди от спонсоритеhttp://forum.varnakarting.com/viewtopic.php?f=18&t=282

Редактирано от doctor
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая VTEC-главата даде каквото се очакваше от нея:lol:Благодаря,Терко за търпението към мойто напиране и за хилядата глупави въпроса от моя страна....Като тръгна ти да я пробваш,не разбрах,че това е мойта кола:lol:Явно мен ме е страх да си я карам...Ама по тиквената мутра,разбра за какво става въпросссс.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ряпо, нали ти казах какво да направиш в замяна: дай на майсторчетата да ми свалят шпонката от шайбата :lol: :lol: Не знам пак какво се кефиш, като само пърди тая твоята кола .... Тръгваш и пръц, пръц .... :lol: Айде не се мотай ами да правим и другите работи дето ти казах :no:

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръдлив си ти.....:D! ;) Вчера пред свидетел каза,че колата има хубав звук:DЗа другите неща и аз съм навит...,ама май първо ще изкараме зимата,че тогава,че тез пари ги няма и по дърветата вече..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свидетеля ти беше под силни болкоуспокояващи и в съда няма да мине .... ;):D Публично ще отричам до последно :P

 

Преди малко закачих новите пружинки (не съм ги мил ... не е в мой стил :D ). За сега ще тествам само със задните. Колата залепна, задницата вече окончателно спря да се вее зад мен :) Сега вече трябва да се тества на писта ама не се знае кога ще е .... ;)

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Благодарско на west bam за пружините ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свидетеля ти беше под силни болкоуспокояващи и в съда няма да мине .... !!! :) Публично ще отричам до последно :P

 

Преди малко закачих новите пружинки (не съм ги мил ... не е в мой стил :lol: ). За сега ще тествам само със задните. Колата залепна, задницата вече окончателно спря да се вее зад мен :) Сега вече трябва да се тества на писта ама не се знае кога ще е .... !!!

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Благодарско на west bam за пружините ;)

Радвам се, че са свършили работа честито с нови пожелания за победи по пистите фен ;)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей живи ли сте бре !14:00 в Алеко за по кафе. След това поемаме към Междене, че се очакват бегачки от други градове (не Хонди).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които ми помогнаха да си оправя поразиите по двигателя,и на Теро за двата дена тормоз на който го положих :) Тоя двигател няма да го бъде,на мен ми свършиха идеите, а и нервите да се занимавам с него:)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така бе бате? Баси :) Нещо блока ли е проблемен? Мога да ти подскажа от къде да си вземеш друг блок Д15ка на добра сума - ЛС ако те интересува.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които ми помогнаха да си оправя поразиите по двигателя,и на Теро за двата дена тормоз на който го положих :tooth: Тоя двигател няма да го бъде,на мен ми свършиха идеите, а и нервите да се занимавам с него:rolleyes:

Марти, кво стана пък сега????????
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онова тракане за което ти споменах,няма оправяне :(

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пръснем и кобилиците ама чакай да ми мине малко :worthy: На някой мушморок да му се намира маркуче. Тея черничките дето са за вакуми. Проблема е че ми трябва по-дългичко. От моно някой ако му е хартисало да го дава насам :unsure:

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой мушморок да му се намира маркуче. Тея черничките дето са за вакуми. Проблема е че ми трябва по-дългичко. От моно някой ако му е хартисало да го дава насам :unsure:

Къде ли ще влиза това маркуче :worthy:;)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пръснем и кобилиците ама чакай да ми мине малко :D

Нали видя какво става като прехвърлим другите :)ще ти отмъкна клапана за проба,да не би моят нещо да се сбъгясва .Май имам някакъв маркуч,или е горе на моното, или при мен.Неделя ще ходим ли да бръмчим ?
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ли ще влиза това маркуче :blink::blink:

Тука някакви джаджи слагам. То уж все гледам да свалям, а едвам му намерих място :D

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ли ще влиза това маркуче :blink::blink:

Тука някакви джаджи слагам. То уж все гледам да свалям, а едвам му намерих място :D

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Нямаш ли си часовник на таблото, че си сложил в двигателя :D. Колко часа показва ? :P
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според мен е водомер, ама мери антифриза :blink: . Бе то като се замисля ще ми свърши добра работа и на мен. Честито и да видим коя ще е следващата стъпка че то неостана вече.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...