Jump to content
beni barzia

Продавам Елипси Kenwood

Recommended Posts

Продавам две елипси KENWOOD мисля че се водят трилентови ама не сам сигурен със силиконова мембрана са свирят идеално и вадят много приличен бас

реалната мощност незнам колко им е

цена-25лв.комплекта

тел. 0888 967 727

ето и снимки

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти подиграваш ли ни се?

много приличен бас

С тия скъсани гофри?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:weirdo::hondarulez:Бегай се застреляй с тия елипси Кенмуд Редактирано от ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо в тоя нашия форум има некви дето си мислят че пасем трева

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колега да не би нас да ни мислиш за клошари??????па и така да е :angry: нема и клушар да ги вземе щото ще трябва да се наведе за тези парцали :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце .. нищо лично но моля те стига излагации...аз лично имам подобни ( не същите) елипси които има единствено една пукнатина от 2 мм и неси мисля да ги пусам за продажба...може да ги Подаря на някой който няма никаква музика еитака радио да си слуша но тва твоито и за това нестава .. плс недей така ...смешно е .....Без лоши чувства .. Поздрави и се замисли... че и тази цена ....мисля всички сме на това мнение че неструват... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде гофрите да кажем могат да се закрепят, има няколко техники, оба4е на единия и едната лента (най-вероятно средните) е изтърбушена. тия говорители можеш да ги удариш в земята, да им вземеш магнитите и да ги ползваш да си събираш на тях болтчета. или пък пусни една тема "продавам магнити за болтчета - 5лв" и ще имаш по-голям успех. респект :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...