Jump to content
Japanese/Power

Honda Civic

Recommended Posts

Пичове все повече и повече се зарибявам по тея пусти Хонди :angry: вече нз да се радвам ли да плача ли ;) Тази вечер беше една найстина незабравима за мене.Направих много стартове,всичките ми бяха загуби;)за което изобщо и не се дразня.......................тъ по същество.Обаждат ми се,и ми казват дали съм искал един старт с някфо си БМВ питам каква кубатура коне и т.н не ми отговарят ;) казват ми да отида и да разбера,и му казвам на моя човек нема ядове.Отивам на пистата правихме си моабет за коли,тунинг и такивами ти работи,и моя френд казва на Беемвиста аре колега ето я ходата давай да направите 2-3 старта,и тоя пич почна а бе пичове не мога да си хабя бензина и гумите за някфа си Хонда не ме занимавайте слагайте пари и се почваме.Моя приятел искарва 20 лева, и оня глеа като отепан и му каа земи си пребери парите няма да има после с к'во да заредиш да се прибереш ;) и т.н и т.н в дълги спорове с беемвиста най-накрая се реши да се дърпаме.Заставаме на линията,аз целия треперя и съм се наежил като девственица преди секс :lol: щтото това ми е първия СТАРТ,първата дръпка съм залепен за задния му калник,на втората дръпка изпуснах скоростите и ме разби,третата бяхме почти един до друг.И си говориме после,и го питам за 1.6 двигател се даржи за БМВ-то а,и той ми отговаря МНОГО ЯКО БАТЕ,МНОГО ЯКО,но все пак ми казва 200 коня са си 200 коня и аз гледам като :) като мислех че е някфа 320-ка то било 325 с друга електоника и с друг деференциал.После се гоних пак с такова БМВ само че доста по наточено направо ме СКЪСА.След това се пуснах с Фиат Браво 2.0 20в 157 коня по думите на собстеника,пак ме би :angry: След това с Рено Меган 1 2.0 16в 150 коня+електроника пак съм зад него.Та много съм радостен за тази вечер.Има само едно нещо което не си обяснявам,тъпия фият в никаф случай не може да ме бие,БМВ-то което съм почти наравно с него,го бие с 2 коли някаде,а фията мене с 1 :) не съм свикнал да вкарвам скоростите,тръгването ми на моменти беше мн зле,нищо ще има и реванш;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз какво да кажа като редовно ям бой :angry: с моя d16y7 но пък съм спокоен , че се коли над мойта кубатура ме биян и са много малко моделите 1.6 без турбо дето могат да се опрът на хондата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ти да вземеш да биеш някой от твоя калибър да дигнеш самочуствието :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонките ги направихме след слагането на вала :cool: Иначе на 318ис и 320 бмв по магистралата без вал съм се гаврил с тях,много спънати кошници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CiviC 5G

Аз като се дърпам поне гледам да са в моят клас и 100% съм ги смачкал но и с по мощните се закачам! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вси се закачам с големите батковци :cool: С тия в моя клас няма смисал шо :) некаф фиятаджия с браво 1.6 16в вика.тапи япони мислят си че са най-добрите :) каам му ае се пробваме ве готин,и той ае от едното село до другото даже и задния ми номер не виждаше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

гледай само да не се претрепете че тогава ...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

гледай само да не се претрепете че тогава ...........

:) прав е има си места за такива изпълнения а относно големите ако си взема януари едни нещица ще се закачам и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жииипърс мн си прав в тоя случай,обаче пича си мисли че е голям рейсър и че е бързак,и почна да обижда пред 20 човека,фиятаджия,димУ а ти за какви нещица говориш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...