Jump to content
Guest FreekManiak

Kolko Gori

Recommended Posts

Guest FreekManiak

Zdraveite, iskam da popitam ne6to. Znae li nqkoi kolko moje da gori, estestveno gore dolo kolko 6te gori Honda Accord 2.0 16vMislq da si vzema takava ili moje bi 1.8 16v no estestveno predpo4itam 2.0. Oba4e me interesuva kolko $ 6te slagam v rezervuar4eto? Ako nqkoi moje da mi kaje gore dolo kolko gori 6te sam mn blagodaren i eventualno i 1.8. Blagodarq vi predvaritelno.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини на кирилица ако искаш някой да ти обърне внимание за в бъдеще. Разходът на двата двигателя няма да е много различен. около 12 градско и около 9 извънградско бензин...зависи от номера на обувката ти... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FreekManiak

Мини на кирилица ако искаш някой да ти обърне внимание за в бъдеще. Разходът на двата двигателя няма да е много различен. около 12 градско и около 9 извънградско бензин...зависи от номера на обувката ти... :P

Извинявам се за езика на писане :P А този разход ще е при стъпка или не ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Leader

За да не си копирам поста тук, ще дам тази препратка...Удачно е да се уточни за кой град иде реч...Щото мое видите мойта колко лапа в София, макар да има нещо скофтено явно при мен...Прави ми впечетление, че май няма много хора във форума с кола като мойта, за което незнам кво да си мисля :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

7-8 извънградско и 11.5 градско това за 2.0, при 1.8 май е същото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е точно като на Leader, разхода е приблизително както казва Майната. Е, ако я пришпорваш е различно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

колкото и сложиш.нищо не връща.поне моята така гори :P ама тя е 2.2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Leader

колкото и сложиш.нищо не връща.поне моята така гори :P ама тя е 2.2

Утрепа ни с информация :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FreekManiak

Мммм май даста си "попийва" тоя Accord ама ме кефи :P Аз мисля да и сложа и газиолче и когато реша да си е връткам на бензинец. Между другото терена ще бъде софия, тъй ,че става въпрос за каране по гадните софийски улици ама аз ще й се наслаждавам също така и извънградско тъй като обичам и доста да попатувам извън града. А тогава кой ,ще е по удачния вариант. 2.0 или 1.8

Редактирано от FreekManiak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не му вярвай :P аз на моя акорд му сложих газ и почти 20к км му навъртях без никакъв проблем нито е гръмнала нито нищо :P при скорост до 120-130 10л газ извън градско което се равнява почти на 5л бенц ;) градско със стъпка 13л и съвета ми е по-големия мотор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...