Jump to content
Guest bobo21

"обрат" в разследването катастровата на Стависки

Recommended Posts

е да - сега ще направят котешки каваци - така и така случаят вече се позабрави - ще измислят нови свидетели и така докато падне обвинението-това е нашата съдебна система-винаги има вратички :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Това на нищо не прилича... защо този свидетел не се е обадил до сега? Много интересно как Максим е карал пиян на две гуми с превишена скорост и друг е бил виновен?!?!?

Да взема и аз да се обадя, че съм свидетел... :cool:

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той максим не е виновен, загиналия е виновен. то така е най-лесно. аман от такива пишман спортистчета които си мислят че света се върти около тях и по някаква причина са решили че са много добри шофьори всичките. тоя е поредния, но не единствения. няма да го осъдят, сигурен съм. или и да го осъдят, няма да е това което заслужава. поне няма да я повтори тая каскада втори път, вече сигурно ще спи с колан и няма да се качва пиян даже и в такси. но останалите още са по пътищата, родени на село и карали на тати четириоката лада с ръчна по завоите на неасфалтираните пътища, след това станали футболистчета, купили си по едно голямо черно ауди и ... всички сме виждали какво става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

той максим не е виновен, загиналия е виновен. то така е най-лесно. аман от такива пишман спортистчета които си мислят че света се върти около тях и по някаква причина са решили че са много добри шофьори всичките. тоя е поредния, но не единствения. няма да го осъдят, сигурен съм. или и да го осъдят, няма да е това което заслужава. поне няма да я повтори тая каскада втори път, вече сигурно ще спи с колан и няма да се качва пиян даже и в такси. но останалите още са по пътищата, родени на село и карали на тати четириоката лада с ръчна по завоите на неасфалтираните пътища, след това станали футболистчета, купили си по едно голямо черно ауди и ... всички сме виждали какво става.

:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясна е работата... какво да го говорим няма смисъл, в нито една от двете теми! Няма да има присъда подобаваща на убийство и т'ва е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам ама сега по новините някакъв наблюдаващ прокурор каза, че въпреки че се е появил свидетел, то това е станало твърде късно и едва ли можело да даде някаква нова информация, че да промени хода на делото, защото разследването е вече приключило и обстоятелствата около катастрофата били известни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

абе нали имаше някакъв пич от форума на бмв.. който е бил колата пред аудито и е видял всичко и е помагал... защо изченза това момче не ми стана ясносвидетеля споменаван от защитата на кънкьорчето сигурно е HAYABUSA, той нали мрази хондите :P много го изпреварвали нещо, нормално е да свидетелства :P ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама разбира се,че момчето е виновно нали той наля водките в гърлото на кънкьорчето и го качи на хамара убиец :P мамка им направо на глупаци ни правят.бесен съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално беше да се стигне и до там ама как до сега не са сетили да го направят не е ли време да преминем към малко по ефективни действия не само да си пишем тук то това си е гавра с паметтта на момчето и с останалите хора :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо :angry: Все пак Максим е направил много за нас ама пуста му руска кръв. А малката хондичка не е военен автомобил като Хамъра видиш ли. Жалко много Жалко. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално беше да се стигне и до там ама как до сега не са сетили да го направят не е ли време да преминем към малко по ефективни действия не само да си пишем тук то това си е гавра с паметтта на момчето и с останалите хора :angry:

аз съм за правосъдие-бързо производство.ако беше обикновен човечец досега да е в пандиза.требе да направим нещо в случая - не защото е карал хонда а в защита и подкрепа на близките и роднините за да не се чувстват изоставени-а да чувстват нашата подкрепа-да разбуним духовете защото случая се потулва малко по малко-а момчето си отиде :angry: и никой няма да го върне.ако требе и шевствие ще организираме до софето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...