Jump to content
Guest 1net

Среща в София

Recommended Posts

Guest 1net

28-ми октомври се пада последна неделя за този месец, така че хайде да се събираме в софийско

Срещата започва в 13:00 а мястото е пак зад Булгарплод-а

 

Публикувано изображение

Елате повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Айдеее, идвам и аз... всички хора с купета или хеч-ове 5та ген. 100hp+ да идват да им правя оглед! :) хихи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е аз съм на свадба и ще пропусна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъммм епа там ще сме само да не си забравите шапката и шаловете ейй. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

и ние с TheDevilTwin сме на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lupi1981

А тогава е писта Дракон2 (Калояново) що не я преместим там направо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще имате гости вие тази среща :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще имате гости вие тази среща :cool:

Наистина? Най-накрая ще я видим прословутата D16-ка в действиееее! ;)Виждал съм те само как се ровите с Дарко още по D14-ката преди време пред неговия блок, сега дано наистина дойдеш да та виим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно :cool: няма да я видите.....и мене най-вероятно няма да ме видите, щото михо ще дойде рано и ще си тръгне късно... кофти е, но имаме много работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми откажат отпуск петък и понеделник ще трябва да си стоя в сф и ще присъствам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Искам да попитам дали приемате на тези срещи непознати и не толкова навътре в нещата с Хондите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

сакън! пребиваме ги с камъни :rolleyes: никога не сме имали против познати/непознати, с хонди, без хонди, с акъл, без акъл... :cool:идвай смело

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сакън! пребиваме ги с камъни :cool: никога не сме имали против познати/непознати, с хонди, без хонди, с акъл, без акъл... :cool:идвай смело

Благодаря, направо ме убеди! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мене! ;) Ако не изникне нещо в последния момент съм там! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че е краино време да покажа лаченяка вече ;) първата стъпка в моя проект е вече факт .. ако всичко е наред ще доида и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за офф топика .. ма да се поправя .. няма да показвам колата просто бояджията я УСРА ... колата ми е просто .. едно голямо лаино ... реве ми се . как няма 1 сфестен бояджия .. сажелявам още един път просто ми е мъка и да го споделя да ми олекне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@iNOko:Споко, аз нямам все още кола, ама на са ме върали или утрепали или наранили по къфто и да е начин, така че .... а ти даже гледам и хонделка си имаш, така че си вътре в мафията. :cool: Аз се колебая дали да идвам...че имам малко работа, а булгарплод ми е неудобен за градскио трнанспорт и не знам как ше стане номерът с транспорта. Та за сега съм аут.

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете нещо улица щото тка по това което сте дали нищо не ми е ясно :P пък и до сега не съм идвала на срещи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми .... "зад Булгарплод" е адреса :P . Слатина. Кръговото на Цариградско -> бул. Асен Йорданов -> в края на дясно -> първия светофар ляво -> само направо :PКарта : http://bgmaps.com/map.asp?sid=c5221da5c989...97f247daa86e01dП.С. Shef-че ако ти трябва транспорт звънкай , та да ми огледаш интериора ;) ... нищо че не е 5та , не е купе и не е над 100 коня :Р

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rust-че, няма да те притеснявам този път. Поех отговорност да покажа пътя на нов човек във форума, смятам че ти можеш да се оправиш и сам... учил съм те как да караш все пак :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз пак да ви напомня за часовниците :angry: Един час назад за проспалите :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простете ма аз съм нов и не зная в какво точно се състоят тези събираня, не че ще мога да присаствам 6тото им една формалност наречена "книжка" ма просто от интерес да разбера. Па след година съм там :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: като изключим студеното време се получи добра среща :P:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва ми е като мечта да вида толкова хонди на едно мястно но за сега не ми се отдаде. Може на следващата да дойда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко сте си изкарали ....бях софия но по обясними причини не можах да дойда .....следващия път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...