Jump to content
addevil

честито!

Recommended Posts

а....така ли стана при вас???????????????????

ми май така дойде - айде газ кьм гумаджията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ей сега пак ще почнат едни снежанки , едни дядо коледовци , елени ... дебели мезета , червено вино - само лоши работи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

ей сега пак ще почнат едни снежанки , едни дядо коледовци , елени ... дебели мезета , червено вино - само лоши работи ;)

Сняг се сипе, сипееееее, сипе на парцалиии, вино има - нека ваааалиииии ;) ;)

Поздрав със една песничка на Клуб НЛО - Тиха коледна !

 

п.п. Днес един приятел от Перник също ми се пофали че и там е ръсило. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Founder, в това няма нищо лошо ;) аз много обичам снежанките, а и червеното винце много го тача, особено ако е домошарско. Проблемът обаче е, че, както се казваше една глупава песен: "аз съм в друг свят, тука без гравитация" - демек в дружба, а тука в софийската дружба не сме и чули за нсяг.Само дъждец вали.Ама и тва не пречи на винцето ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен честит ви първи сняг ;) ;)Зимата иде , слагайте ските и бордовете ;)П.С. И да не забравите зимни гуми ;) ;)

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Честит първи сняг и от мен. Да внимавате, и да скатаете малко парички за подаръци. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Айде честито и от мене. В обеля вечее бяло. Аз праснах зимните гумета и ако продължи да вали така яко до към 2-3 през ноща съм на вънка с колата да се попързалям ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако излизаш свирни да дойда и аз да се пързаляме ;);)отговор: Лагера

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СНЯГ СЕ СИПЕ НА ПАРЦАЛИ,ЩОМ СЕ СИПЕ ЗНАЧИВАЛИ, ОН Е ПУХКАВ, ОН Е МЕК ДЕМЕК ВАЛИ СНЕГ;)

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням вчера имаше тема кога трябва да се слагат зимните гуми. Е вече спора е решен слагите и караите внимателно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви зимни гуми бе хора? Аз вече излизах да се попързалям със сликовете...голям кеф ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

посетих паркинга на НИМ ;) мухахаха ... ЧЕСТИТООО ... искам ръчната ми да е наред , но и така мога ...никви зимни гуми , само дрифт със летните ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

Най-после и в дружба да завали сняг, мамицата му.Тва дружба е друга планета в софия бе.Завиждам ви, пичове, искам и аз да си се пързалям с мойта колица.....ще дойде и тва време.АЙде честит ви сняг. Сняг се сипе на парцали, вино има, нека вали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Кви пари за зимни гуми .... тя мойта и така добре се пързаля :) Айде вадете бордовете и да палим за Банско :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Founder-a така си говори само :)кой знае на колко бутилки с вино ще провери дъната :) Лошото е че ние тук в Зарата рядко виждаме снежец и ще се наложи да ходим по планините Аиде честит ви сняг и внимавайте с пързалянето, все пак това са хонди а не шейните на Дядо Коледа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Никфи бордове - само да ни свличате снега на сериозните скиори :):) абе не знам,ама аз такъв снеговалеж не бях виждала - снежинките бяха колкото глажата ми :) страааааааааашна красота ви казвам еййййййй :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахха - гледам тук и скиорска дружина се заформя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от скиорите :) , но знам само една дисциплина : Шус ... а тия с дъските ги заобикалям от далече , че никога не се знае кога ще завият и ще ми пресекат пътя докато ги заобикалям с ... 80 да речем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахаа :) като натрупа пак,тогава ще си говорим пак :) а сега,докато няма сняг,може да се пренасочим кум темата за зимните кънки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе осемдесе.. един така прелетя покрай мен с осемдесе, опита се да спре и си счупи двата крака с деведесе... :) Вие скиорите сте гадна раса ей, карам си аз шус надолу по лале... некъв скиор от едната страна на пистата до другата диагонал и право връз дъската ми.. падам аз, ставам директно и го поглеждам... стоя и зяпам а той спира, поглежда ме и ми прави знак тип "кво бе" и си продължава. След това го видях със счупен автомат да катери нагоре между лалетата.. мда, лоша работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снегът се стопи! :)

Ооо мани ти да се е стопил. Качи се на Алеко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе,недей така де,не вси4ки скиори са такива гамени:):):)а за бордерите нищо лошо не съм казала, само че свличате снега по пистата,което си е чистата истина :) все пак борд се кара по един начин:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МММДААААА ...Шефе нищо лично, но ..... тая година съм решил да си взема въздушен пистолет само заради бордистите по пистите .... (разбирайте тези които след 10-20 метра пързаляне по задната част на грейката спират ей така за нищо по средата на пистата, на която някои от нас се опитват да се наслаждават .... или мине гадта пред тебе само защото нищо не вижда в стремежа си да се задържи на дъската .... /е как да не го посрешнеш с някоя щека тва/ изоравайки де що има сняг)Хихи тва малко в кръга на майтапа беше :dry: на нормално каращи бордисти даже се наслаждавам, красиво е, но не мога да стоя с два вързани крака :cool:Честит сняг със закъснение на всички и дано тази година бъде повече на пистите :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пъ въздушен автоман за скиорите, че сте бая голямо племе :dry:Не съм се и засегнал, да отричам наличието на яко прости бордисти е глупост, при положение че почти всички са такива. аз като спирам спирам в края напистата, там си сядам, хем не минават връз мен. Но пък такива, които много са се ядосали на нашата раса се засилват и идват дори да съм в края на пистата и ме зариват от глава до автомати със сняг :huh::cool: Най-гадни са ми учащите се.. тъй като аз като се учих си бяхме отцепили един 10 метров район и не съм пречил, обаче явно не става технологично ли кво да се научиш на ски на късо разстояние и почват да правят от единия край на пистата до другия диагонали :) Аз спирам и да кажем ТЯ спира... тръгвам пред нея да я заобикалям докато е спряла и тя в момента в който съм до нея газ както не е карала до сега и става патаклама. Ставам аз и почва да ми крещи на мен :):) Индивиди всякакви ги има :lol:П.П.: Бордисти, които свличат прекалено много не са се научили добре... или просто не могат да карат, защото се свлича само като искаш да караш с минус три километра. :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе.... била съм част от тия безкрайни диагонали,ама сега като ги видя,свят ми се завива и се чудя как да мина през тях без контузии и кълбета :dry: тия хора като те видят че идваш,сякаш по команда ти застават тооооочно на пътя :cool: иначе нищо друго не ми пречи да ''се кефя на слънцето'' :huh: дори и бордистите :) за всеки има място на пистата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам,ама така като гледам,може да се събереме агитка за ски, да си направим веселото :cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е де, вземете ме и мен... ще ви помагам да се справяте с другите бордисти :rolleyes:А Rust-чо да не се крие, и той иска да дойде :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе естественно че ще се съберем без значение на средството за пързаляне :rolleyes: и найлонисти да идват ако искат :cool: важното е весело да стане.Аз миналата година доста Хонди засякох на Ледето, но всички се бяха пръснали по пистата ... дано тази година има повече сняг горе и да се съберем :cool: П.С. Отностно тия с диагоналите :beer: най обичам руса рускиня на боровец ... от пистата директно в хотела ги смъквам, че са много и не могат се заобиколят :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...