Jump to content
HAYABUSA

Honda Civic Vs Жигули !

Recommended Posts

Ааа това е на забавен каданс, яснооооо :) Ако си мислите, че Хондата на това клипче не настъпва жестоко се лъжете... на забавен каданс е снимано за да видите колко е бавна хондата в сравнение с дабъл-трабъл-а както му викат на уличен език :)

 

Темата е за затваряне, извода е ясен... Хонда съкс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

.................,победи стоково ВТИ седан и......................

Да се отнемат 39 контролни точки на водача на въпросното мпсВъстановяване на точки изкаран курс при Емо и Сашо -писта "Дракон"Това повече няма да се случи :( ПП Клиото много ми харесва...........като седна в него сеедно съм си вкъщи на табуретката :( Редактирано от tinki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Рено Хаябуза какво искаш всъщност???? Всички единодушно да ръкопляскаме на победителя с Жигулата или на теб??? А и защо пича с Жугулата не се хвали а ти??? А трябва ли аз дето с моя дребосък съм посрамил други марки автомобили по мощни от мен да си пускам теми в техните форуми и да очаквам признание???.....хвали с твоя автомобил в твоя форум е моят съвет!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами момчето което е пуснало темата има такова ЛАйно и след като малко го преправи,победи стоково ВТИ седан и орева целия Бургас колко бил бърз :( а искам тука да кажеш пред колегите,защо те карам 3 месеца да се пуснеш с мойта бавна хонда ти отказваш с аргумента,че още не си бил готов за мен ;);):(

за тебе небил готов брей ми колко време го карам и аз да го набия с прелюда ми ама все реве нещо и ми подминава въпросите,той го е срам от всички е,а иначе на гонките бие прекъсвачи с пилене на гуми пред всички пишман състезатели и са прави на голям :(Нейчо неговата е изпята е лек,единствения начин да се гоним с тва клио е ако го откраднем и един от нас 2мата го кара срешу другия друг начин да видим резулатата няма :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич карай си ПАВЕТО дето модела му е КЛИО,и ходи се хвали във друг форум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

Само искам да кажа. Че този змея този палачо е много смешен. И ако знаете, че тук в бургас вместо да преставя добре хонда....той е излага. Вижте само къкви коли го бият. Жигулки и добре, че ви казваме какъв е мотора на жигулата защото иначе ще гледате така :) и така ;) а после така :) и накрая ще гледате така :P и после ще плачите. И ще си мислите че жигулата е с турбо ;) искам и да знам много бързата хонда колко издържа? може би не 400м а 800м или някаде към 1200м и сега си търсим ск. кутия? хахахахахах смешка били ми много здрави и не се чупили вървели много ....всичко това е едно само едно ХОНДА СЕКТА и илюзия и не си мислете че няма други по-бързи коли!!!!!!!!!!!! Искам да кажа на тоя "Krelion" че ако не бяхме казали че жигулата е с еди си къв мотор за вас това щеше да е една жигулка изгнила 30-40годишна но не само това ....а че е по-бърза от ващи най-бързи коли :P и поече няма са занимавам да ви отговарям защото не виждам смисъл. и да си прося бана макар, че не ме интрерисува а на jeepars моа му кажа да го лапа целия самоче на нейчо да лапа щото са големи приятелки ;) и после да гълта ;) нали така иво лапай и се потапяй хахахахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич карай си ПАВЕТО дето модела му е КЛИО,и ходи се хвали във друг форум

А ти къв беше, че ще ми казваш кво да правя? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде,затваряите я тая тема,след всичко казано нищо няма да се промени :)

зако да я затварят е? май не искате да видите как падат хондите от жигулки а? :) знам, че истината боли знам Редактирано от HAYABUSA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише се "плачете" и "чупели" :) Казват, че акцента се инкрустира в речевата култура само на нискообразованите и неграмотни хора... мда, май е вярно.Ти, че бана си изпроси си изпроси... това е ясно, но... ставаш смешен, просто жалък и оскотяваш в очите не само на хонда манияците. С този интелект и комплекси до никъде няма да стигнеш. :) Ако бяхте скрили двигателя щяхте да докажете, че целта ви е само да се опитате да сломите духа на човека, било той Хонда или BMW маняк. Желая ти прав път в живота и... прочети малко книги, образовай се защото няма да изкреташ много. Аз лично базирам мнението и манията си върху факти, събития и история... ти на какво го правиш?Не, наистина.. сега прочетох допълнителните ти мнения и сериозно трябва да обърнеш внимание на граматиката, лексиката и пунктоацията си! Ние може да караме бавни коли, но като гледам образованието ни е на доста по-високо ниво от твоето. Въх, сИга аку мЪ нахранйиш?

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HAYABUSA,благодаря ти за темата която си пуснал.Благодарение на тебе разбрах какъв съм и колко струвам! А ти разбра ли че от цялото ти напъване да обясняваш какви са хондаджиите излезе една мазна пръдня?! Не разбра ли че тука не ти пей петела?! Сигурно си готин пич(съмнявам се),айде направи си човещинията и върви да миришеш другаде, а? Тука никой няма да впечатлиш с неква жигула, или с рендето по-вървящо от вти-ка :)

 

 

 

 

 

 

п.с. Карал съм три рендета преди хондата,имат едно основно преимущество:евтини са :)

и ся ко са опита да кажеш? хахаха ела ми тогава с едно сток вти да ти видя и на теб сметката как една кола за 3к бие кола за 10к :P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише се "плачете" и "чупели" :) Казват, че акцента се инкрустира в речевата култура само на нискообразованите и неграмотни хора... мда, май е вярно.Ти, че бана си изпроси си изпроси... това е ясно, но... ставаш смешен, просто жалък и оскотяваш в очите не само на хонда манияците. С този интелект и комплекси до никъде няма да стигнеш. :P Ако бяхте скрили двигателя щяхте да докажете, че целта ви е само да се опитате да сломите духа на човека, било той Хонда или BMW маняк. Желая ти прав път в живота и... прочети малко книги, образовай се защото няма да изкреташ много. Аз лично базирам мнението и манията си на базата на факти, събития и история... ти на какво го правиш?Не, наистина.. сега прочетох допълнителните ти мнения и сериозно трябва да обърнеш внимание на граматиката, лексиката и пунктоацията си! Ние може да караме бавни коли, но като гледам образованието ни е на доста по-високо ниво от твоето. Въх, сИга аку мЪ нахранйиш?

а още съвети кво да правя ;) ае хора не разбрахте ли, че не вървите пред мен? викам да дойдеш да ми дадеш един курс по БГ :):P добре тогава учителю ;);) Редактирано от HAYABUSA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета що си губите времето да наливате акъл на тоя (HAYABUSA) предварително е ясно че няма да има ефект. Тати му купил едно ренде и то сега се чуди дали не е най-бързата "кола" в България. Оставяйте го да се залъгва. Слагайте му бана и край.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахаха вече можете да ми викате адвоката според изказването по горе ;)ПП: Свтльо ходи са гръмни е ! таз жигула ако е толкова малко сток надув за мотора на ланчия що пича каза мойта кола е толкова направена че само един старт издържа! по тези думи мога да те оборя защото нито една ланчия не е направена за 400м! такива коли които издаржат едва 400м са направени с една цел да победят на каквато и да е цена! и със всички възможни сили! така че що вчера не се хвърли пред някоя състезателна жигула на ралито в Бургас че да ти завърши живота достойно блъснат от най голямата бегачка :):):P

Къде да са гръма къжи, че нз? Ауу разбирачо. има наш колко други неща който могат да се направят за да върви една турбо кола освен надува е умик. ся това идея ли дававш да ходи на ралито да се състезава? еми ходи тогава ти като си много отворен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета що си губите времето да наливате акъл на тоя (HAYABUSA) предварително е ясно че няма да има ефект. Тати му купил едно ренде и то сега се чуди дали не е най-бързата "кола" в България. Оставяйте го да се залъгва. Слагайте му бана и край.

За голямо мое удоволствие и за разлика от теб. Аз съм си работил налълно нормално и легално за тази кола. а ти сигурно тате и мама ти дадаха парите да я видиш, купиш, караш и поддържаш а?а къде съм казал че е най-бързата кола в бг ? :):P;):P ей някой хора земат да пораснат ли ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

искам да ви променя мислинето но вие сте толкова бавни, че не може да станет ова. да трябва но няма защото сте секта. защото пича с Жигулата няма да са занимава с въшки като теб. аз няма кво да са хвала мн добре знам как седят нещата........ма ти бе Смешко през цялото време се хвалиш то тука няма по голям самохвалко от тебе.....ти си кух като хралупа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

И сега какво като си пуснал тема във форума похвали ли се, похвали се. Повиши ли ти се иначе ниското самочувствие май- не. Да си пумнял пак не. Да си накарал някого да си метне колата и да си купи като твоята пак не. Е сега ако ми кажеш и каква ти беше идеята от целия тоя цирк??? И аз едно време като бях млад и глупав си мислех да метна един двигателот бмв на един 12-ак и да изненадвам тия дето мислят да ме изпреварват с по-готини коли голема гъзрия ша знайш ама после пораснах и ми мина :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Пише се "плачете" и "чупели" :) Казват, че акцента се инкрустира в речевата култура само на нискообразованите и неграмотни хора... мда, май е вярно.Ти, че бана си изпроси си изпроси... това е ясно, но... ставаш смешен, просто жалък и оскотяваш в очите не само на хонда манияците. С този интелект и комплекси до никъде няма да стигнеш. :P Ако бяхте скрили двигателя щяхте да докажете, че целта ви е само да се опитате да сломите духа на човека, било той Хонда или BMW маняк. Желая ти прав път в живота и... прочети малко книги, образовай се защото няма да изкреташ много. Аз лично базирам мнението и манията си на базата на факти, събития и история... ти на какво го правиш?Не, наистина.. сега прочетох допълнителните ти мнения и сериозно трябва да обърнеш внимание на граматиката, лексиката и пунктоацията си! Ние може да караме бавни коли, но като гледам образованието ни е на доста по-високо ниво от твоето. Въх, сИга аку мЪ нахранйиш?

а още съвети кво да правя ;) ае хора не разбрахте ли, че не вървите пред мен? викам да дойдеш да ми дадеш един курс по БГ :):P добре тогава учителю ;);)
Дайте му чук да си счупи главата,близо до някоя кофа за смет,с надпис червен да покрие капака,с три думи само "Стюпид ис нот дед"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако малко се беше престрашил да се пусне с моя прелюд и неговото лайно клио 140+ коня както убиждаше колата ми че била спряла щеше да му покажа аз на него ама само е силен на думи ама го оставете той няма и 8ми клас! То на тъп човек квото и да му кажиш няма да ги разбере щото е ужасно тъп така че заебете го тоя ПП: на мен лично ми е много чудно защо модераторите толерират такова отношение тук в форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако малко се беше престрашил да се пусне с моя прелюд и неговото лайно клио 140+ коня както убиждаше колата ми че била спряла щеше да му покажа аз на него ама само е силен на думи ама го оставете той няма и 8ми клас! То на тъп човек квото и да му кажиш няма да ги разбере щото е ужасно тъп така че заебете го тоя ПП: на мен лично ми е много чудно защо модераторите толерират такова отношение тук в форума?

а ти пък си ужасно смешен. И говориш пак някакви измислици както и змея. Такаче си карам там БАВНИЯ прелюд на ГАС :):P :P ;) и си мисли , че върви :);) ;) ;):lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamoni

Аз ще доида мои,само кажи кога?Да видим кое как върви,обаче ако те бия(в което не се съмнявам)ти ще го лапаш :cool: )защото до колкото знам рено в това са наи добри.Не ми пиши колко ти е добра колата само ми пусни едно лично кога си свободен.Този пост е в отговор на вървящото рино

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

..........................

Абе пич що не спреш да пишеш глупости ..........ВСИЧКИ РАЗБРАХА КОЛКО СИ ОГРАНИЧЕН...........м нито едно от мненията ти няма грам мисълЖигула била хонда :cool: ............аз имам клип жигула бие ферари я го изкоментирай него :cool: ПП От сега ти ставам най големия фен навсякъде по форумите и извън тях..........ще го усетиш светът е малък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Ей ЛАЙНАРКО да бегаш от тоя форум и хич да не се обръщаш назад ама бегаи здраво ,колкото и да ти е трудно с тва бавно ренде,Прекалено мнооо хора обиди и незнам как стоиш още тук даи го туи рено ве брат да го видя аз лично мое и ключовете да си сложим че да видиш после как ще ти продам насраната кола, ако може така да се нарече ,за 400лв на някои пич от село трънтосливково да оди на царевицата с него .Аре бегаи БОКЛУК и не се занимавай повече с тоя форум ,АМАН от такива БОКЛУЦИ И ЛАЙНАРИ като теб ,всички тука те траят и незнам на кво отгоре,два чивта ташаци ли имаш или кво? аре бегаи да лижеш на някой топките нежно както го умеят французите.Не се ебавай повече тук довиждане мога да ти кажа и дано да не ти виждам ника повече никаде из тоя форум ,пък кадето и да било.АРЕ СЪС ЗДРАВЕ ДА ГО ЛАПАШ,..........................лайнар ДАно модераторите затворят тая тема ,пък и достъпа ти до тоя форум ЗА което ги моля най учтиво

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

яко яко това много ми допадна и как си улучил нещата които той прави най добре :cool: :cool: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Стига не гонете новата колежка.........тя са ша продаде реното щот си харесала 2 хонди ;):P;):P Хуя-буса аз съм с теб.............не ги слушай тея лошите батковци с бавни коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да кажа. Че този змея този палачо е много смешен. И ако знаете, че тук в бургас вместо да преставя добре хонда....той е излага. Вижте само къкви коли го бият. Жигулки и добре, че ви казваме какъв е мотора на жигулата защото иначе ще гледате така :P и така :P а после така ;) и накрая ще гледате така ;) и после ще плачите. И ще си мислите че жигулата е с турбо :P искам и да знам много бързата хонда колко издържа? може би не 400м а 800м или някаде към 1200м и сега си търсим ск. кутия? хахахахахах смешка били ми много здрави и не се чупили вървели много ....всичко това е едно само едно ХОНДА СЕКТА и илюзия и не си мислете че няма други по-бързи коли!!!!!!!!!!!! Искам да кажа на тоя "Krelion" че ако не бяхме казали че жигулата е с еди си къв мотор за вас това щеше да е една жигулка изгнила 30-40годишна но не само това ....а че е по-бърза от ващи най-бързи коли :P и поече няма са занимавам да ви отговарям защото не виждам смисъл. и да си прося бана макар, че не ме интрерисува а на jeepars моа му кажа да го лапа целия самоче на нейчо да лапа щото са големи приятелки ;) и после да гълта ;) нали така иво лапай и се потапяй хахахахахахаха

При вида на тея приказки акъла ми измисля само и единствено едно нещо, а именно : "Тцтцтцтц....до къде стигна тоя свят... ;) :thumbs2:" Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Founder-a си го е казал-тоя момък требва да смени дилъра,май.... :P а на реното нали знаете на какво му мяза емблемата?...на женски полов орган,разбира се.Ама де да беше само емблемата.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момъкът с риното е прав:ЖАЛКО,НО ФАКТ.........Тази тема е достигнала колосални размери......Съжалявам 4е давам приноса си към това,но мисля 4е е време малко да се замислите......ако можете :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за закъснението ( нямах нет снощи ) ама май по-добре стана така.Щях да я изтрия тая тема ама ще я оставя да се гледате какви сте готини :P п.п. На колко от вас им е известно че са нарушили правилата? А на колко им дреме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...