Jump to content

Recommended Posts

Какво ще стане ако си изключа ЕЦУ-то.Дали няма да ми падне малко разхода?Колата Сивик 1,3 94-г. D13B2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще стане ако си изключа ЕЦУ-то.Дали няма да ми падне малко разхода?Колата Сивик 1,3 94-г. D13B2.

При нормален двигател - тц. Част от функцията на ЕЦУ-то при 13-ката е точно да намалява разхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

колега извинявай, че ти ползвам темата, но въпросът ми е пак в тази областедин приятел ми каза, че било хубаво да се прави някакво рестартиране на комп-а ??с каква цел точно се прави, има ли полза и въобще щом джапонците не са предписали да се прави аз по-мъдър ли съм че да го правя ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest uko

Прави се ако е натрупал грешки, ако след като си го реснал пак направи грешка то значи има някъде повреда :)По принцип на хондите с PGM CARB системите по начало подават обогатена смес и компа подава сигнал на EACV клапана да пуска допълнително въздух та да стане сместа нормална при нормални натоварвания и ако изключиш ECUто то ще си дигнеш разхода значително :P

Редактирано от uko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да кажете - как се рисетва компа ?

универсалния начин е да изскубеш едната клема на акомулатора :) а иначе май на всички или поне на повечето си има бушон за тая цел ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всичко което прочетох извода мисля е следния - щом всичко си е ОК и няма проблеми, нишо да не пипам :) благодаря за отговорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е казано:If it ain't broken - don't fix it!

..имаше и една поговорка ''Дявола като нямал работа си направил рана на гъза" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...