Jump to content
Guest prelude

обезкабеляване на двигателен отсег....

Recommended Posts

Guest prelude

Това явно е за ниво истински маниаци,но път спред мен си заслужава парите и вниманието доста повече от слагането на пластмаси и музика по колите.пък и на снимките ще видите някои доста красиви неща...хонда-тех.ком

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде отиват всички подробности? :rolleyes: Интересно е и същевременно.. нито чаткам как става, а и някак лично Мое мнение е, че се губи чара на двигателното отделение, някак... абе не знам, сигурно нищо не разбирам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои от нещата наистина радват окото - много се кефя като има хора, които мислят за външния вид на нещата :rolleyes:

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кабели мабели зарежете ги е забелязахте ли че колите бяха 98% с тромби е баси и маняците а ние тук мизерстваме и се чудим ква простотия да измислим :rolleyes: много пари са наливали тез хора,а за празните отделения луда работа много ме кефи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

много пари са наливали тез хора,а за празните отделения луда работа много ме кефи :rolleyes:

Вярно много кинти са мятани тук,ама поне аз лично си помечтах малко..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кабели мабели зарежете ги е забелязахте ли че колите бяха 98% с тромби е баси и маняците а ние тук мизерстваме и се чудим ква простотия да измислим :rolleyes: много пари са наливали тез хора,а за празните отделения луда работа много ме кефи :)

:) точно и аз много се накефих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стра6но много снимки има в този сайт и като гледам как е развита цялата тази култура при тях докато стигнем подобно ниво американеца ве4е 6е кара сувалка ;) а ние киртаците скъсани нямаме пари техни4еското състояние на колите си да сложим в ред ;) камули да се мисли за истински тунинг,а не лепенки и лампи4ки ;) попаднах на снимки от NOPI 2007 погледнете само за какъв тунинг става дума! http://www.honda-tech.com/zerothread?id=2107285

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много К20 на едно място не бях виждал,а за красотата просто нямам думи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е така момчета на и всички знаем защо карам еразбити колички и неможем да си позволим най елементарни неще оригинални части камо ли за тунинг ;) просто условията които ни предлага държавата са такива работим за по 300 Е кво да си позволим даживеем да си пазарим да ядем за колите ли за семейството ли? така трябва да се премерим няма пари условия/като акцизи,части/ абе нямам думи пълна скръб .И пак добре че има много ентусиасти които правят всичко възможно за колите си! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота ! Наистина хубаво е когато нещата са направени с мерак и усещане за качество .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е друго измерение... там могат да си позволят да карат по два автомобила - един за пистата /както виждате облепен с 300 000 лепенки на спонсори, или качен на спонсорските постаментчета/ и един с обикновен тунинг за улицата... но там просто е различно. Има хора и в България, които имат чувство към естетика и хубав тунинг... познавам ги дори а това си е чест. Хора, които са наляли една купчина хартийки за тунинг и то за собственото си удоволствие, а не за чуждото... както и да е... дано стане чудо и всички започнеме да имаме възможност за подобни красоти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах тия лачени двигателчета ..някой ден.. и моя ще е лачен. Пускам тото редовно ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Навлажни ми се устата от тези снимки, като знам какво е под моя капак:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех да имах толкова пари и време :worthy:;) ;) бих си направил и моята така......красота ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажем ще е малко.... 393 страници красота. Дано наистина да доживеем и ние да можем поне да се доближим до това съвършенство към всеки един детайл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след около 20 -30 гогини, може и да достигнем на половина тяхното ниво, реалността е черна, после как да не избягаш, да емигрираш при тези красавици от снимките! Но, истинските мъже не бягат от проблемите, тъй че ще само ще гледаме и ще дерзаем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

намерих една доста по пълна галерия ето я ако не сте я видяли :http://www.honda-tech.com/zerothread?id=2099759има и доста снимки на двигателния отсег просто тия хора знаят какво зна4и тунинг :)п.п: дано несъм ви дотегнал с тия работи :P

Редактирано от Salamander

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние тук просто не знаем, какво е тунинг... като гледам тези снимки и :) Можем да си пожелаем единствено някоя наша сбирка в близките 10 години да изглежда по този начинП.П. И в Щатите си имат голфаджии

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва те кара да се размечтаеш.Тия ьора наистина знаят какво е тунинг обаче знаят и какво са много пари.Колите са великолепни :) Красора спор няма :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефят много тези снимки :):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

аз пък като ги гледах толкова се надъхах че на другия ден като си просмуквах колата отвътре и после дигнах капака и с една гъба изчистих навсякаде кадето мога да се докопам и малко го заприлича на кола ;););) п.п. на едната снимка видях една S2000 на която гумите и бяха качени на едни стойки и на тях пишеше Goodrichтва да не е няква яка марка че колата я взех с такива гуми :unsure: п.п.п. пък за красотата неам думи :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възхитен съм от окабеляването :unsure: Изкарвам си хляба с проектиране на специализирана електроника и подобни гледки са радост за очите. Спомням си първата кола като я взех, първото нещо беше да оправя ел инсталацията за да не стане като децата на обущаря дето ходили боси. Определено не изглеждаше като на снимките, но отдалеч се виждаше че е изрядна в това отношение :bg:Българина е нация техническа и има отвратителният навик да пуска жици директно към клемите на акумулатора без предпазители като рещи да прави подобрения. Резултата нерядко е изгоряла инсталация не дай си боже да се случи в движение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::shy::lol::lol::lol::lol: тя луда работа.Дето луда ами и скъпа.Мнооооооооого скъпа.Достойно за възхищение.Всички ние имаме желание да направим това...ама :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...