Jump to content
Guest artifuckt

Въпрос

Recommended Posts

Guest artifuckt

Колеги имам едно питане относно филтър марка Max Power. Някой чувал ли е нещо за тях. Пращат ми подарък от англия един такъв и реших да събера малко мнения преди да го сложа на колата. Това е снимката му.http://picasaweb.google.com/ilian.iliev/Ho...002433898844882Btw Да се похваля. Преди известно време купих един лип от колегата Fieldy и миналата седмица беше монтиран успешно.http://picasaweb.google.com/ilian.iliev/Ho...002438193812194http://picasaweb.google.com/ilian.iliev/Ho...002442488779506

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липа ако беше черен нямаше ли по добре да седи???...........филтъра щом е подарък слагай :rolleyes::dry::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липа ако беше черен нямаше ли по добре да седи???...........филтъра щом е подарък слагай :rolleyes::huh::dry:

Честно, не съм мислил как ще стои черен лип ама и така много добре се получи, поне според мен. Пък за филтъра, той че е подарък добре, ама да не направя някой фал с калпав филтър. Пича дето ми го праща каза, че бил добър ама не съм чувал тая марка за това питам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам едно питане относно филтър марка Max Power. Някой чувал ли е нещо за тях. Пращат ми подарък от англия един такъв и реших да събера малко мнения преди да го сложа на колата. Това е снимката му.http://picasaweb.google.com/ilian.iliev/Ho...002433898844882Btw Да се похваля. Преди известно време купих един лип от колегата Fieldy и миналата седмица беше монтиран успешно.http://picasaweb.google.com/ilian.iliev/Ho...002438193812194http://picasaweb.google.com/ilian.iliev/Ho...002442488779506

до колкото знам k&n са наи-добрите аз ли4но съм с такъв,но 6том е от Англия предполоагам 4е съ6то е добър там ло6о маи няма :rolleyes: слагаи,а малко ме срам 4е незнзм но на кое се вика лип???????????????????????/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Мятай го под капака, но ако искаш да се застраховаш не го слагай сух, че доста хора си го слагат така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мятай го под капака, но ако искаш да се застраховаш не го слагай сух, че доста хора си го слагат така.

:rolleyes: Е как ще го сложа сух. Аз си миля даже, че в комплекта трябва да има нужната смазка. Ще го видя като го взема, което трябва да стане днес, че не можем да се видим с момчето стана вече 3 дена. Пък ако няма смазка ще му мисля ама сух няма да го сложа.А един допълнителен въпрос - бърка ли, че сега идва зима? Дали да не изчакам да дойде пролетта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липа е много готин за пича по горе който се чудеше какво е лип това е добавка която се поставя под бронята(предна или задна)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липа е много готин за пича по горе който се чудеше какво е лип това е добавка която се поставя под бронята(предна или задна)

Благодаря за оценката :rolleyes: И аз много му се радвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мятай го под капака, но ако искаш да се застраховаш не го слагай сух, че доста хора си го слагат така.

;) Е как ще го сложа сух. Аз си миля даже, че в комплекта трябва да има нужната смазка. Ще го видя като го взема, което трябва да стане днес, че не можем да се видим с момчето стана вече 3 дена. Пък ако няма смазка ще му мисля ама сух няма да го сложа.А един допълнителен въпрос - бърка ли, че сега идва зима? Дали да не изчакам да дойде пролетта?
Зима ли,никакви ядове нямаш. ;) Пък и ти на това зима ли му викаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за липа,кефи....можеше и да е черен зареди лайсните по бронята,вратите и праговете,но пак си е ок........ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, липа седи много добре ,но аз имам едно питане какво ще стане ако сложи филтъра сух.Благодаря предварително :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се интересувам от сухия филтър,щото моя го сложих сух,след като го измих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, липа седи много добре ,но аз имам едно питане какво ще стане ако сложи филтъра сух.Благодаря предварително :)

Смазката за филтрите служи за да обира и най-дребните частици, които поема филтара.П.П.Батка, ако нямаш смазка в комплекта ми се обади, че мога да ти помогна по този въпрос;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, липа седи много добре ,но аз имам едно питане какво ще стане ако сложи филтъра сух.Благодаря предварително :)

проблемче ... мажи филтър и сменяй маслото ;) ... и се моли на бога да не си карал 10К км без филтър в тая кал дето беше напоследък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте!!! Преди малко си взех филтъра, но към него няма смазка. Трябва ли тя да е няква специална за тази марка филтри или има някаква универсална смазка, че не съм много наясно. В инструкциите пише, че трябва да се омасли преди да се сложи, но в кутията му няма смазка. Какво правя в случая?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во.... браво за лип-а... тоя дет ти го е продал сигурно вече съжалява... (малко поне)2-ро за смазката... несам сигурен но ми се струва че е универсална с минимални разлики.. както казаколегата по горе обаждай му се ... и мажи...поздрави..ППА пък като ти умръзне лип-а... ще ми го върнеш обратно... дотогава може и да са оправили улиците... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во.... браво за лип-а... тоя дет ти го е продал сигурно вече съжалява... (малко поне)2-ро за смазката... несам сигурен но ми се струва че е универсална с минимални разлики.. както казаколегата по горе обаждай му се ... и мажи...поздрави..ППА пък като ти умръзне лип-а... ще ми го върнеш обратно... дотогава може и да са оправили улиците... :)

;) Като ми омръзне може, но едва ли ще стане. Сега си търсе прагове, заден лип и джанти и ще се поспра малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво правя в случая?

Илиянски, обаждаш ми се или ме намираш в квартала.... вземаш си филтъра.... отиваме до гаража ми и там има смазка за спортни филтри със нулево съпротивление... пръскаме и проблема ти е решен:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest artifuckt

Не всички спортни филтри имат смазки и прочее. Някой са за еднократна употреба. По-добре провери какво препоръчва производителя за обслужване на филтъра и провери изобщо сменя ли се или се почиства. Освен това за обслужване на филтъра, използвай само продуктите на производителя му.Например K&N се почистват, с тях си върви инструкция за обслужване, както и предупредителните лепенки, че не се изхвърля. До колкото съм чул REACTIVE филтрите се сменят, те не се обслужват, но си имат достатъчно дълъг пробег и също са добри. Такъв филтър и да го переш, смисъл няма. За това провери какво точно си имаш и не импровизирай..... :)

В кутията на филтъра си има упътване, в което пише че филтъра се смазва и се слага и след това на 5000 мили или 1 път годишно се пере и пак се смазва и се слага. Това му е инструкцията. И аз съм чувал, че всеки производител на филтри си има собствена смазка, но знам, че има и универсални смазки. Специално в тоя филтър няма смазка или момчето е забравило да ми я даде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...