Jump to content
REDASI

ХОНДА влиза в Wrc

Recommended Posts

Ей тва е новината която чакам отдавна и се чудех защо се бавят...надявам се да има мн успехи и успешно да конкурира останалите отбори... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте повече инфо за колата. С какъв двигател ще е точно? 4х4 ли ще е? В кой клас ще е? Не става много ясно от тая статия. като имам повече време и аз ще се разровя да потърся. Това наистина е добра новина, ще следя с интерес. Че ибез тва моите любимци там - Субару нещо се излагат. Дано Хонда да мачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те се сетиха кога да пуснат ХОНДА във WRC след като вече има решение да махнат.... WRC шампионата... до няколко години :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharki

да, ама не... няма ги в рали каталуня.никъде в класирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Няма ги в класирането щото май Type-R-а участва не във WRC шампионата, а във IRC(Intercontinental Rally Challange). Дебюта на колата е бил на 27-29 Септември на ралито в Санремо: link.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо съм се объркал :unsure: Type-R-а си участва в рали Каталуния и е на 23 позиция след втория ден: link Driver-a е D.SolàКлас А7 е от 1600cc до 2000cc включително, но не можах да открия дали Сивика е 4х4 или не

То и аз не знам какво съм гледал :drunk:Остава да се надяваме на добро представяне :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През първия ден Сола бе 21-ви, втория ден 23-ти и след третия ден е 20-ти!Като за първо участие мисля, че не е зле.Пред него има 3 коли от клас А6 и една от клас N4, останалите са от клас А8.Leg Times

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ckb

група А клас 7 или А7 – това са автомобили с двигатели с кубатура от 1600 до 2000 см3 без турбо компресор и две двигателни колела – обикновено предни. Мощността на двигателите достига 250 к.с. с кубатура 2000 см3.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица писах още но няма кой да чете спортния раздел май.http://www.bgnrc.info/index.php?option=con...40&Itemid=1Автомобила няма нищо общо със WRC колите.Просто във световният шампионат освен WRC карат и други класове и групи.От следващата година стартира нова група и клас, R3. Аналогична като обем на двигателя е със А7 която вече не се използва поради ред причини.А самите WRC автомобили са реално от грпа и клас А8,/4х4 със принудително пълнене/самото съкращение означава "Световна Рали Кола"/Произвеждат се само и единствено от автомобилни производители и не могат да се продават свободно като и не са разрешени за използване освен във Световният шампионат.Но както отбелязах там карат и автомобили от други класове и групи, и са във IRC.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А самите WRC автомобили са реално от грпа и клас А8,/4х4 със принудително пълнене/самото съкращение означава "Световна Рали Кола"/

:P

 

WRC?!

 

World Rally Championship - Световна Рали Кола?! Яко! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Hronos в бързината е объркал -> Световен Рали Шампионат. Надали е

имал предвид Световна Рали Кола - човека е запознат с тези неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Колегата Hronos в бързината е объркал -> Световен Рали Шампионат. Надали е

имал предвид Световна Рали Кола - човека е запознат с тези неща.

Няма грешка в поста му - WRC се използва като съкращение на World Rally Championship и World Rally Car Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се разрових в нета и открих... че сте прави! :) Посипвам си главата с пепел - така ли се казваше :)Даже си ударих главата в гоуфа от срам - за справка - фотото на аватара :cool:

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не развивате темата по същество а все за грешки се оглеждате бе. рръй.Когате се има в предвид самия шампионат смисълът на съкращението е за шампионат.Когато се визира даден автомобил, смисълът на съкращението се използва за автомобила.WRC = Световен Рали Шампионат, като във него участват Световни Рали автомобили, и всички хомолгирани от FIA групи и класове които се съзтезават по същото време и на същите скоростни етапи но за IRC / международна Рали надпревара/Калоянчо малък си още за ми търсиш грешки.Доста има да походиш из горите и по състезания докато ти позволя да ме поправяш.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zangara

Най после.Откога чакам да се случи и това. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калоянчо малък си още за ми търсиш грешки.Доста има да походиш из горите и по състезания докато ти позволя да ме поправяш.

Колега, аз съм длъжен да се заям. :) Спорът ражда истината. :PНачинът, по който беше превел това за колата, ме подтикна към коментара ми по-горе. Кола за Световен Шампоинат е някак по-българско. Ама "световна рали-кола" ... звучи ми като "национална манджо-вилица". :huh: No offense - просто съм си чвор. :huh:Ся по темата - много се кефя, че и "Н" влизат у WRC! Forza HONDA ... преди да са закрили шампионата! :huh: Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...