Jump to content
Guest bat'koko

Среща-Запивка около Русе-сити

Recommended Posts

hi mom4eta !kum kolko i kude 6te se subirate za natam

Към 17:00 ще се съберем на теливизионната кула и от там ще се тръгва, но предполагам, че до към 18:00 все още ще сме в града докато се донакупят някой неща. От къде си колега или колежке? Едно съветче... пиши на кирилица, че да не ти правят забележка и други съклубари защото това е едно от правилата на форума. Поздрави:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bg: ПИшЕТЕ НЕ КИРИЛИЦА МОЛЯ( :unsure: ), а също и от къде сте. Митак я издай коя е хижата, и благодарности. Аз знам че сте оправни момчета. Аз не можах да се включа че се прибрах преди 5 минути, малко бях като линейка. Три пъти изминах (прелетях) отсечката Сливо поле-Русе и Николово.А кое барбекю ще вземем моето на яшо или двете. И още нещо аз ли остана да отговарям за озвучението че съм го подготвил (а и осветление май се намира за циганийка ;) ) Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поясня коя е хижата за тези, които бяха днес на огледа на другата но незнаеха, че няма да е тя... значи влизате в същата пресечка, но отминавате тази, която гледахме днес и продължавате надоло по пътя... той леко се спуска надоло и след около 300-400 метра стигате до Т-образно кръстовище на което завивате НАДЯСНО и първата виличка се вижда (доста по добре изглеждаща от тази която гледахме днес).Морски за барбекюто.... вземи си твоето и ще ползваме него и това което е в хижата (то е малко по голямо от твоето) и смятам, че ще са ни достатачни двете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опс.Имам в излишък едни колонки за който споменах днес.Тъй като ще дойда най-вероятно последен,ако искате да ги вземем ще трябва да се чуем с някого и да ги пратя по него.ЗА ГОСТИТЕ ОТ ДРУГИ ГРАДОВЕ!!! В 19.00 ще бъда на ОМV /изхода за Варна/.Телефоните за връзка са:0888367909 и 0895415974-Коко.Това ще бъде последния екскорт за тази среща така че моля Ви обаждайте ми се предварително за да зная колко коли да чакам.Нека обажданията да започнат -СЕГА- :bg::unsure:

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо ги днеси нищо че ще доидеш по касно.а пак ако иска6 звънни и ще ги загараме по рано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во става бе :lol: никой не ми звъни? Хайде бе гости,елате да видите как посрещаме :rolleyes:

срамежливи са май :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во става бе :lol: никой не ми звъни? Хайде бе гости,елате да видите как посрещаме :lol:

Не се коси бе бат'Коко те нали знаеш че и гостите са като мен винаги идват точно навреме в уречения час плюс минус 1 час :lol::rolleyes::lol:И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ чЕ ВСЕКИ СИ НОСИ ПИЕНЕТО А ЯДЕНЕТО НИЕ ЩЕ ГО УРЕДИМ. :shy: Айде със здраве Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме :) - гости приемате ли - запазете едно място и за мен. Пиене :) ще взема, предвидете ме при покупките за храна :) , а като дойда ще се разплатим за храната и спането.Ще се опитам да дойда на кулата в 17:00 часа, ако не успея съм в 19:00 на ОМВ-то за Варна.0898364363 - Георги

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Ето ме :) - гости приемате ли - запазете едно място и за мен. Пиене :) ще взема, предвидете ме при покупките за храна :) , а като дойда ще се разплатим за храната и спането.Ще се опитам да дойда на кулата в 17:00 часа, ако не успея съм в 19:00 на ОМВ-то за Варна.0898364363 - Георги

...ако си на село може и двамата да тръгнем ако искаш ще ти звънна преди да потегля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Ето ме ;) - гости приемате ли - запазете едно място и за мен. Пиене :) ще взема, предвидете ме при покупките за храна :) , а като дойда ще се разплатим за храната и спането.Ще се опитам да дойда на кулата в 17:00 часа, ако не успея съм в 19:00 на ОМВ-то за Варна.0898364363 - Георги

...ако си на село може и двамата да тръгнем ако искаш ще ти звънна преди да потегля
ok , звънни ми преди да тръгнеш около 16:30 ч. и ще пътуваме заедно към Русе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала:) Пичове взел съм целия списък с месарлаците, които предлага транжорната за която говорихме но незнам точно как да свормирам порциите :) Хайде ако искате днес да се видим по някое време с някои от вас и да го решим, че поне после да не ме храните само мене ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русенлии пиян*** такива не ви е срам :)На работа съм но ви пращам двама-трима фена да се отсрамим Плевенчани!Поздрави на всички колеги и наздравеееееееееееееее !!!!

Редактирано от valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги в профила ми пише телефона и ако искате званнете в събота преди да доидете за да ви посрешнем.а иначе в 17.00 ще се събираме на ТВ кулата.А колегата "bat'koko" ще трагне от ОМВ то на входа на града от към Варна в 19.00 ако погледните писаното:"ЗА ГОСТИТЕ ОТ ДРУГИ ГРАДОВЕ В 19.00 ще бъда на ОМV /изхода за Варна/.Телефоните за връзка са:0888367909 и 0895415974-Коко.Това ще бъде последния екскорт за тази среща така че моля Ви обаждайте ми се предварително за да зная колко коли да чакам."дано да се разберем и да успеете да доидете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пичове записвайте се, че неостана а месарлаците вече са поръчани и някой ще трябва да ги усвои :cool: Пак да напомня как са срещите.... 17:00 на теливизионната кула и 19:00 на ОМВ на входа на града от към Варна. Ако има и други, които не могат да се ориентират за нито едно от двете места да се обадят на някои от нас и ние ще се погрижим за посрещането:cool: пускам си номера за пореден път 0888888943-Димитър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пичове записвайте се, че неостана а месарлаците вече са поръчани и някой ще трябва да ги усвои :cool: Пак да напомня как са срещите.... 17:00 на теливизионната кула и 19:00 на ОМВ на входа на града от към Варна. Ако има и други, които не могат да се ориентират за нито едно от двете места да се обадят на някои от нас и ние ще се погрижим за посрещането:lol: пускам си номера за пореден път 0888888943-ДимитърП.П. ОПС извинявам се за двата поста.... незнам как се получи :cool:

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички които не дойдоха на тази среща да си запишат в тефтерите по един голям пропуск.Беше готино.Барбекюто беше от разцепен бойлер и Яшо цяла вечер пече мръвки.И така до 4.30 сутринта.Оставям на въобръжението на недошлите да си представят какво изтърваха :) На Морския друг път му пишехме закъснения,а този път цяло отсъствие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нa непресъствалите ще кажа, че наистина испуснаха една наистина много добра среща, като се има напредвид, че ни беше за първи път с преспиване, но ОПРЕДЕЛЕНО няма да е за последно:) Сега остава фотографите да пуснат снимки от събитието, а bat'koko ако пусне и клипчетата с леко пийналия Еди_Ведър ще е върха.

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нa непресъствалите ще кажа, че наистина испуснаха една наистина много добра среща, като се има напредвид, че ни беше за първи път с преспиване, но ОПРЕДЕЛЕНО няма да е за последно:) Сега остава фотографите да пуснат снимки от събитието, а bat'koko ако пусне и клипчетата с леко пийналия Еди_Ведър ще е върха.

.......шшшшшшшшшш ай да пропуснем видеоклипчетата те и без това не са интересни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравооооооооооо!!Качнете снимки де?!!!! :) :) :P:):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че сте си изкарали яко :)и аз така...събота на изпит, неделя на работа...че и книжка нямам....изтече и чакам да ми изкарат новата :)Самураичето ми събира прах в гаража :)Дайте снимките да видим шофьора на сребърната стрела деееее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

На Еди съм решил да му направя пълнометражен филм и тогава ще го пусна :):):) .Естествено с негово позволение,нали все пак ще има авторски права върху продукцията :)

Определено има матерял за филм а и съм сигурен, че интереса към него ще е МНОГО голям понеже всички видяхме за какво иде реч :P Хайде бе фотографитеее.... дайте на хората да видят какво сте видяли през обективите си:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

 

....само тая снимка имам и на CRX на който ме повозиха на супер калния и мокър терен

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте снимките да видим шофьора на сребърната стрела деееее :)

За тази стрела ли говориш или за друга , щото ако е за тази нека някой който ме е снимал да качи снимка щото съм срамежлив и не обичам да се хваля с неустоимият си чар и сексапил :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...