Jump to content
kleni

Плевен

Recommended Posts

Дообре на линия съм и аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а аз ще ви дам старта :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес нещо желаещи..???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 17:00 кафе на Флирт-аПубликувано изображение

 

p.s. Честит рожден ден на "Policeman"

Пепи жив и здрав брат...Бъди весел, здрав, засмян и цяла година пиян, но не от домашна ракия,а от :honda: магияПубликувано изображение

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,Валка!Дано да успея днес да мина,за да почерпя на сбиркатаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се срамувайте да заповядате днес в 17:00 на познатото място, кафе Флирт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали наистина има камера по новия път на петминутката или на газстанцията?Че преди малко да изпреваря един пич който пълзеше и като погледнах километража бях попрехвърлил километрите.Пък после се сетих че ми бяха казали че там имало камери,но аз се огледах и не видях никъде.Та ако някой знае нещо по въпроса ще съм му благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне за сега няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги, моля да кажете как е времето в Плевен, защото идваме пловдивска група за Тайм атак и ще се тръгва към 4 и нещо тази нощ! Все пак да знаем как да се подготвяме с оборудването и дрехите :) Мерси и очаквам подкрепа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето не е заваляло!!!Взимайте дъждобраните и дебелите дрехи :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вали вече нон-стоп от няколко часа и е студеноПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, вече се отказахме - няма смисъл при създалите се атмосферни условия :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за колегите от плд, че няма да дойдат, но пък това не отменя кафето в 17.00 на флирта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя ще намина към кафето около 17 часа. Ще има ли други? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има,както винагиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейтеКъде в Плевен мога да си купя оригинални (или читави заместители) маншони за полуоските на concerto и ако знаете да ме ориентирате, колко парички да приготвя за майстора?Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъни на този тел.0889834767-Мариян.Той има маншони и ще ти ги смениПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее, колко ни е остаряла темата...... я всички утре, разбор на националната...мястото няма да го казвам, който отгатне, ше се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз помислих,че всички са измрелиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее ко стана ве ??? :) дори и Vartan каза че ще отскочи днес егаси.....!:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде сте от 12 август бе е е е е е е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондаджии де сте бре, никви ви няма. Публикувано изображение/>

Имам въпрос. Някой да продава алтернатор за хонда кончерто (д16а9). Или да ми каже, може ли да се намерят(къде в Плевен) читави части(четки, реле.....). Утре майстора сваля алтернатора за диагностика. Иначе проблема е, че незарежда, но от 5 000 оборота на горе зарежда.

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят старият го ремонтирах в магазина за части малко под бившият "Млад Техник" (срещу ВиК). Магазина е за резервни части и ауспуси. Аз сменях реле регулатор, цена обаче не помня вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондаджии де сте бре, никви ви няма. Публикувано изображение/>

Имам въпрос. Някой да продава алтернатор за хонда кончерто (д16а9). Или да ми каже, може ли да се намерят(къде в Плевен) читави части(четки, реле.....). Утре майстора сваля алтернатора за диагностика. Иначе проблема е, че незарежда, но от 5 000 оборота на горе зарежда.

Благодаря

 

Аз намам ама само да вметна че така като гледам май всички Кончерто-та D16A9 в БГ са се събрали в Плевен ;) И да питам как точно откри че над 5000 оборота зарежда ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми сигорно лампата му угасва след 5к. или са закачили мултицет и е дигнал напрежение над 12v след 5к. RPM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отзиви. Колегата CLERO е прав. Над 5к >U=14.2VСега карам колата в сервиз и ако има резултати ще пиша. Иначе една среща този уикенд(ако стане колата разбира се...)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е готова. Беше нагорял ротора. Четките са изкряли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо се беше наплашилПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предстои ми смяна на ангренажен ремък, ролки и т.н., и ме интересува къде в Плевен ще ми свършат добре тази работа. През последните дни обиколих няколко сервиза, но като кажа Хонда и получавам малко не сигурни отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предстои ми смяна на ангренажен ремък, ролки и т.н., и ме интересува къде в Плевен ще ми свършат добре тази работа. През последните дни обиколих няколко сервиза, но като кажа Хонда и получавам малко не сигурни отговори.

в индустриална,до метро при Мариан... виж по назад за номера му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся си задно стъкло за Акорд 5-та 94-та година английски ако знаете някой да продава или някоя автоморга конкретна която може да ми свърши работа напишете.Днес така или иначе ще обикалям ама ще съм благодарен на всякаква информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся си задно стъкло за Акорд 5-та 94-та година английски ако знаете някой да продава или някоя автоморга конкретна която може да ми свърши работа напишете.Днес така или иначе ще обикалям ама ще съм благодарен на всякаква информация.

На Дружба в кобрата няма ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах в предвид старо оригинално стъкло колега,но вече тъй или иначе съм го сменил.В Кобрата пък и при другите има само китайски а аз не съм имголям фен.Както и да е вече е сменено..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги живи ли сте? Нека малко да събудя темата. Трябва ми стартер за хонда кончерто (Д16А9). Сегашния прави бъзици, някой път работи, друг път цъка и не иска да завърти. Понеделник го свалям да диря проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам стартер като за теб:-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28-ми в 10:00ч. Тръгваме от бензиностанция Еко за национална среща към Хисаря.Които иска да заповяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви посрещам в петък на Хисаря,защото пътувам в четвъртъкаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...