Jump to content
kiler_4o

Fiat Punto Vs Honda Civic Vs Honda Civic :)

Recommended Posts

Почувствах се за момент като в пиянски спор-"Ти мен уважаваш ли ме!" или "-Абе аз навремето знаеш ли......" :ranting: Къв е смисъла от тия ластици? :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъла е че някой хора още живеят с детските си мечти ! :ranting: Една от най-безмислените и глупави теми в стил "Голф" .. бесен тинейджър с Фиат и свободно време ! :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъла е че някой хора още живеят с детските си мечти ! :ranting: Една от най-безмислените и глупави теми в стил "Голф" .. бесен тинейджър с Фиат и свободно време ! :confused:

Ако имах свободно време щях ли да отговарям толкова рядко ? И още нещо - като ме наречеш "Голфаджия" ме обиждаш повече, от колкото да ме наречеш "педераст", така че по-леко с обидите :wacko::):ranting:И отговорих на темата само защото бяхте писали неща, които не могат да се оставят без отговор ... според мен също темата е приключена, надявам се и вие да мислите така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Смисъла е че някой хора още живеят с детските си мечти ! :ranting: Една от най-безмислените и глупави теми в стил "Голф" .. бесен тинейджър с Фиат и свободно време ! :ranting:

Ако имах свободно време щях ли да отговарям толкова рядко ?
Ъ...или беше "разпуснат" за известно време от управата на форума ? ....Подкрепям рейсъра с три ръце и една китара !! :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да забравиш такъв съдбоносен момент от съзнателния (състезателния) си живот,бе приятел?! Пък и едва ли ще ти се отвори парашута втори път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генади не е състезател а шегаджия който се гаври с народа по форумите като пуска небивалици да пробва падението на един народ смятай Българскияа въпросната "гонка" е с твърде много неизвестни и уговорки така че даже и Хондите да бяха победили пак не би я направило по-действителна за килограмите мисля че моята е горе-долу същите за разлика от шофера който е около 90кг но с удоволствие бих се пробвал с Фиата да видим къде е истината е така за спорта :P Нали съм си Българин та и аз да са вържа :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON

колеги нондажии всички марки коли си имат мощни двигатели и според мен не може да се говори за най-най бързата защото няма такава винаги маже да се намери по мощна колица докато да кажем конети и ваобще характеристиките стигнат предела си и се изравнят и тогава......задкормилното устройство си казва думата :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се прибирам аз от центъра и гледам момчето, което караше пред мен (един приятел) спира зад някаква хонда сивик седан ... И викам ай ся няма да спирам зад тях - ще спра отляво ... като спрях видях, че и в аварийната лента има още една хонда ... Чувам аз - форсират си нещо двигателите (поне единия) и викам - дай и аз да направя така да не остана по-назад ;) Става зелено и газ, хондата до мен превъртя гуми (само приплъзнаха - може би 1 оборот, ако имаше и толкова) и тръгваме... На първа до 6000 оборота - хондата плътно зад мен (другата не я виждам), втора - хондата половин кола зад мен, трета - 4000 оборота хондата изравнява с мен и се опитва да набере достатъчно, за да ме изпревари (имаше кола в дясната лента), но не можа да смогне и за да не му преча реших да натисна спирачка, за да не му преча, но в момента в който го направих той мина в аварийната лента и изпревари от там (другата хонда не разбрах какво стана с нея) ... след 2-3 коли разстояние идва и тя, аз съм вече пред таксито и намалям скоростта - поглеждам от другата страна на пътя - катастрофа и полицаи - викам си добре, че понамалих, че да не ми реве така двигателя ... После момчето което беше първо пред мен - чакам го, ама не идва, брее много бавна тая шкода 105 л ... Накрая завивам към моята част от комплекса и гледам той завива след мен, а не би трябвало така да е - той продължава направо, спирам аз на първата автобусна спирка, покрай която минах и той вика "видя ли тея двете хонди дето се варкаха ?" и аз "тея дето до трета ги бих ли ?" и той вика "после бяха спряли да обменят пари" ... Тогава разбрах, че случайно съм попаднал в гонка с две хонди ;)Ако собствениците на двете хонди са от форума сигурно ще ги е срам да си признаят, че с фиат пунто 1,2 8 клапана (60 к.с.) съм ги бил до трета и половина :D Надявам се да няма обидени, нито да не стане някоя кавга нещо такова, защото се случват такива неща :) А и като минахме 100-120 км/ч ме изпревариха все пак, на 400 метра ще ме бият сигурно ;)Поздрави, Крум Димитров, Клуб Фиат България ;)

БРАВО ОТ УТРЕ ЩЕ СИ ТЪРСЯ СПАГЕТИ ПУНТО ДА СИ КУПЯ.И мислиш ли че някой го интересува кой кого дръпнал ;) замисли се малко и ще се усетиш че си станал за смях на хората.Сигурно всичките него ден са говорили "Ейййй видя ли го оня със спагетата тцтцтцтцтцт - много върви"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам ..... хондата врътнала гуми, а ..... странно, и аз като потеглям въртя понякога гумите (нов шофьор съм, простено ми е!!) , ама не се състезавам ....... ако ще на 1ва с 7000 оборота да си ме минал, едва ли ще ми посегнеш на самочувствието ......отсега нататък обаче ще знам - видя ли два фиата, с каквато и кола да съм , значи е гонка и трябва да ги изям с тасовете ...... пфууу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата от много време си е чист офтопик и почва да потъва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...