Jump to content
ma4o

Weekend-на Искъра

Recommended Posts

Да направим последна разходка из природата преди зимата ;) за тези които незнаят ;) нощтувката е 5лв ;) а пътя до там е 40км в едната посокалако има желаещи да пишат ;) ако има въпроси ;) казваите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачо, Мачоооо.... остаря баце... вече недовиждаш ми се струва, а и си станал по-баавен - изпревариха те ;) ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=14380

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма4ооооооооооооо, а нас на 07.10.2007г. кой ще ни подкрепя морално на Калояново? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Ми да той каза че ще пусне темата, но нещо се забави... та реших аз да пусна все пак съм и леко рожденник на 10.06;) Да ви дам жокер. Има и още един рожденик на същия ден, хайде той да вземе да се намеси и да обедини темите:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма4ооооооооооооо, а нас на 07.10.2007г. кой ще ни подкрепя морално на Калояново? ;)

споко ще измислим нещо ;) малко позабравих ;) ще ги съчетаем някакси нещата ;) та всички да са доволни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ма влече мисълта за ликенда на искъра, щот хондата обещана да вози девойки на кино в неделя и едва ли ще успея за месечната вдруги ден, малко повече инфо, щот искъра голям? та къде тфа мероприятийце по точно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме Мачо...ама и чичо Краси да дойде ;) ;) ;)

Редактирано от OXYGEN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересна идея :unsure:кажете къде ? на щъркела или от другата страна откам ихтиман на бунгалата /на мен там повече ми харесва/?може да направим една бурна вечер .. и сутринта на калояново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех снимката от една друга тема за /Л/Уикенд :unsure:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не се ориентирам по тази карта :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се ходи ли на Искъра или ....Позабравихте темата нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Айде верно по-сериозно` Предлагам да почне записването` Аз + 2-3 женски` следващия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде верно по-сериозно` Предлагам да почне записването` Аз + 2-3 женски` следващия :)

Бате Тишооо ... каде се загуби беее :cool: аиде .. и аз бих се включил .. усештам че ще е .. много ... знамем си какво :oможе в неделя до калояново да отскочим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също не се ориентирам , макар да познавъм доста добре язовира , бунгала има на щъркела , по пътя за ихтиман и след киноцинтъра :) та за кой става въпрос , за тея след киноцентъра са на един познат , при ихтиман са базата на пали и при жоро има едни бунгала , на щъркела май са 2 вида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Ако не се лъжа това е пътя за бунгалата. Слиза се от магистралата на първата отбивка за Ихтиман (веднага след самолетната опашка). Ако искате мога и по-подробно да опиша пътя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва май са на жоро бунгалата , като слезеш по черния път от дясно е заведението , а от ляво са бунгалата аз може да прескоча за през деня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Само че кръчмата е отляво като слезеш а бунгала има и от двете страни. Тия отляво са след едно мостче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то там на доста близко има 2 селища с бунгала , едната е базата на пали , може и за нея да става въпрос , не съм ходил там ма ще ви намеря ;)а Жоро е един висок едар с черна коса и очила

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то там на доста близко има 2 селища с бунгала , едната е базата на пали , може и за нея да става въпрос , не съм ходил там ма ще ви намеря ;)

 

а Жоро е един висок едар с черна коса и очила

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Ники , освен и аз да дойда за една нощувка с вас ;);)За целия "ликенд" няма да мога но за най-силната вечер мисля да дойда ;):P;)

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм... може би и аз ще цъфна за една вечер. А до там с по-ниска кола стига ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. А до там с по-ниска кола стига ли се?

ми горе в началото беше кофни може и да закачиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. А до там с по-ниска кола стига ли се?

ми горе в началото беше кофни може и да закачиш
Споко, стига се...Е, няма да можеш да паркираш пред бунгалото както правим, но ще стигнеш. Аз лятото с койловърите свалени, така че закачах всеки легнал полицай ходих...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко часа на Метро в Петък, по-рано по-добре. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко часа на Метро в Петък, по-рано по-добре. :)

Тишка, аз по-рано от 6,30 няма да мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще показвате снимки после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dakata

Добре , пишетеме и мен (трима сме в колата :) ) +3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте несериозни бе ;) Който иска да идва, утре в 7 на паркинга на Метро. Пазаруваме мръвката и пиенье и тръгваме.Ако някой ще идва в събота и не е сигурен за пътя - навигация в реално време на тел. 0878500536 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest B.Angelov

Здравейте на всички...Тъй като аз никои не познавам от форума....а имам огромното желание да се запозная с вас исках да разбера дали приемате нови хора и дали ще е възможно и аз да се включа в организацията за Искър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ма влече мисълта за ликенда на искъра, щот хондата обещана да вози девойки на кино в неделя и едва ли ще успея за месечната вдруги ден, малко повече инфо, щот искъра голям? та къде тфа мероприятийце по точно?

Кво стана с мераците, само те ли останаха? :P Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

аз ще мина за по една бира събота или неделя незнам кога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Аз ще съм на паркинга на Метро към 19:00 часа. А в събота.... хъъъмммммм май ще дойдат още няколко човека и някоя жена:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте някакав тел за връзка , може и тая вечер да цъвна :angry: моя е 0897802266 - дими

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...