Jump to content
ivaivalito

Нова газ Петрол

Recommended Posts

Гледам правят реклама на някаква Газ с добавка в Петрол някой да има отзиви ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ще мина покрай "мойта" газстанция на Петрол, да видим :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

много се надявам да е мн по яка и да е на същата цена :whistle: ако е само там ще зареждам....аз незна каде има такава газостанция оба4е...поне не се сещам...те нали са с лукойл...ама там маи няма такава ? или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох статия за новото гориво, било плод на 2 годишен труд в некви лаборатории, ред тестове и така нататък. От компанията рекламират 10% икономия на фона на 3% завишение в цената, така чистата ти печалба щяла да е 7%. Ха дано да е така ;) Аз лично още не съм зареждал понеже бутилката ми е пълна, но следващото зареждане ще е от тази нова Блу Форс Газ ;) Не вярвам да имаш веднага ефективност, пък и мисля че ще зависи от настройките, а бе ще се пробва и ще се види става ли или не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

аз от доста време си зареждам само на петрол и от многото проби които съм направил най-много съм доволен от тяхната газ дано новата е още по добраенергия за хората + the power of dreems

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DESO D15B2

тя тази новата газ щте я има и бензиностанции ЕКО чух че в софия вече имало от тази газ но кога щте доиде и до русе незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя тази новата газ щте я има и бензиностанции ЕКО чух че в софия вече имало от тази газ но кога щте доиде и до русе незнам.

Не ми се вярва на ЕКО да я продават понеже от Петрол заявиха че тяхната газ ще се продава единствено в техните обекти, а ако други искат да я продават ще трябва да минат под техния знак, затова ме съмнява тази твоя новина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: вече 2-3 бутилки издухах от новата газ................ ами колата върви кат улава - ми с тоя автомат на бензин на сухо почти не може да превърти гумите при това бяха 195/65/15, а ся 225/45/17 ги пали направо с новата газ!!! До преди 3 дни карах с нормалната газ - ами нищо общо няма, а с тази егати паура :shock: Сякаш на друга кола се качих. При положение че се кефя и настъпвам тези дни, разхода ми остана същия, което ми говори че наистина ще даде и икономия при нормално настъпване. Карайте докато не са я прекръстили и нея......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Аз днес говорих с хора който правят колонките на "Петрол" (Кълвача) и наистина има нещо по различно в тази газ, защото хората се оплакаха че от тази постоянно изгарял един датчик който стои на колонката, още не съм я пробвал газта но при първа възможност пълня :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каде може да се зареди такава газ Лукойл има ли те не са ли лукйл петрол или сьм нещо в грешка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и да ви питам всички бензинонстанции Лукойл са на Петрол и дали ще намеря тази газ там ??? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз снощи заредих колата минах 280км наистина ми се стори колата по добре и малко икономия даде :cool:ама тъпото е че може и да нестъпя повече там! защото в 30л бутилка ми нахака 32,5л и това ако не е мушенничество пък на! слагаха гаста на 7 атмосфери! при положение че трябва да е повече и така влиза въздух:) За Бургас някаде другаде освен до миража има ли от таз гас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

А някой ще ми каже ли каде мога да заредя такава газ на лукой има ли от тази течност лювопитен сьм как ще варви хондата с тази газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каде може да се зареди такава газ Лукойл има ли те не са ли лукйл петрол или сьм нещо в грешка :lol:

И аз преди си мислих, че са горе-долу едно - е май не са. Имат някакви договорености, ама не са на едно. Но - има едно НО - има смесени бензиностанции - ЛукОйл - Петрол, на вид са като нормален Лук, ама под тяхното лого има и логото на Петрол и на тях би трябвало, да може да се сипе от новата газ, защото гледам 2 Лук-а - единия нормален, другия Лук-Петрол на единия беше на 0.99лв на другия на 1.04 ... та вероятно и там беше от новата газ ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marcinqra

Къде в София я има тая прословута газ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

до вчера бе 1.06, днес издухах 2 бутилки на 1.03

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

а някой виждал ли е каква е цената на въпросната "добавка" - уж този Хелиос се провада по бензиностанции и в малки разфасовки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой виждал ли е каква е цената на въпросната "добавка" - уж този Хелиос се провада по бензиностанции и в малки разфасовки ;)

За каква добавка става въпрос? Тази газ си е направо с добавката вътре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна кажи от каде в Пловдив я пипна тази новата газ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна кажи от каде в Пловдив я пипна тази новата газ?

Златко, ми аз зареждам срещу теца на Карловско шосе, чак там ходя засега другаде не зная да има ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой виждал ли е каква е цената на въпросната "добавка" - уж този Хелиос се провада по бензиностанции и в малки разфасовки ;)

За каква добавка става въпрос? Тази газ си е направо с добавката вътре ;)
така е, но оказва се нямам на път Петролска станция, а да обикалям 5км в София за едниния гъдел .... ;) , а добавката уж на много места се продава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как смятате да слагате тая добавка към газта???????нещо не връзвам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тя добавката си е вътреаз вече сипах на 1.05 и засега не виждам разлика пък ще видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами как ви се струва дада ми икономия около 15 20 % !!!! не го вярвах ама.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и отделно добавка която струва 2 лева за 20 литра , а за сипването на добавкате се обаждаш на газаджията и тои я слага в една джаджа.разликата е много голяма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и отделно добавка която струва 2 лева за 20 литра , а за сипването на добавкате се обаждаш на газаджията и тои я слага в една джаджа.разликата е много голяма

ха сега де, добавка към газта, която се продава отделно и по някакъв начин ти я ръгат в бутилката, така ли? :rolleyes: Клени, дай повече инфо за тази добавка и каква точно е разликата? Също къде се продава тази щуротия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добавката мисля че е на Хелиос и случайно я видях на една бензиностанциа,малка черна дълга тубичка-имаше и за бензин и за дизел.Добавката се сипва в една алуминиева джаджа,която се завива на пълначката на колата.Разликата беше всеедно да караш с 91 и после да сипиш 100+.Пробваите и споделете вашите мнениа.

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добавката мисля че е на Хелиос и случайно я видях на една бензиностанциа,малка черна дълга тубичка-имаше и за бензин и за дизел.Добавката се сипва в една алуминиева джаджа,която се завива на пълначката на колата.Разликата беше всеедно да караш с 91 и после да сипиш 100+.Пробваите и споделете вашите мнениа.

недей да я употребяваш за пиене братле - противопоказно е :P
нещо нете разбрах :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в тази тема става въпрос само за пропан-бутан с добавка - това е новата газ на Петрол, а ти пишеш какви добавки за повишаване на октана на бензина си използвал. Дано сега да съм по-ясен :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиша за добавка за ГАЗ , и че тубичката на добавката за ГАЗ есъщата като на бензина и дизела...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, дори във един авто-форум който няма да спомена пишеше че това е добавката, която слагат от Петрол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Blueforce газ от Петрол - "Енергия за Хондата!" :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиша за добавка за ГАЗ , и че тубичката на добавката за ГАЗ есъщата като на бензина и дизела...

:unsure: ясно, странна гимнастика , но явно са решили проблема, като са я интегрирали направо в газта. Но ефекта наистина е чувствителен, евалата! Малко ме беше яд, че като карам на газ е по-тромава колата, но това вече е история.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си се същия мъртвец ......Бензин му е майката за вървене. Дано поне даде икономия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна, ти с каква газова си - инжекцион или обикновена?Аз си мисля че ако има ефект той трябва да е най-голям при по-обикновени и по-ненастроени газови

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone
EDIT: Игнорирайте поста :) Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и аз тази нова газ.Доволен съм! Карах извънградско като съм поддържал точно 100км/ч и разхода ми беше 6,8л/100км.Двигателя ми е 1,4 - 90к.с., като с преди при такова каране ми е давала около 7,8-8/100.Може да е субективно усещането ми, но имам чувството, че на ниски обороти поема по добре колата.Абе струва си според мен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има разлика с тая гас июп икономична и пьргава стана колата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли в Плевен къде има такава газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...