Jump to content
Guest Victor

Поредната среща, 28.11.2004 г.

Recommended Posts

Guest D16A8

Защо не идваш на сбирките в Сф? :)  :cool:

Незнам :) Можеби, защото съм АНТИСОЦИАЛЕН ТИП ;);) Майтапя се :P;) Просто нямам свободно време и превоз през уикендите ;)
Пали влака и идвай следващия път. Някоъ от нас ще те върне. Ще се организираме, при възможност и аз бих те върнал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Еее - верно много хора сте се събрали бре :) БРАВО за ентусиазма !

Не знам за вас колеги, но на мен от тази кола ме навя носталгия, по моят предишен CRX. Евала на пича, много си я е нагласил и всичко беше като ново по нея. Супер!

Demon - ТОВА е бившият ми CRX, но пича го е пипнал оптично :) Евала и от мен - много се зарадвах като си видях първата кола :P:cool: ...
И аз се кефя на този модел много колега. Като видя някой такъв да свети и кеф ми става. Предполагам, че си виждал и моят предишния, беше кукла. Но типично в мой стил не бях пипал дизайнът, смея да твърдя, че пак си изглеждаше добре и без да сам му правил оптичен тунинг ;) А черния си е направо супер! Браво и на теб колега, че си го пазил и си го предал на следващия мераклия в такъв хубав вид! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

браво за хубавата среща. много се изкефих когато видях снимките и бих се замъкнал и аз ама става 700км. мнойко ми е. за да се видим за 2 ч. надявам се вече че на втората национална среща вече ще къртим мивки по численост.нямам тарпение да се организира втора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Дали па не избихме кочината :) Много съм горд че съм част от тоя клуб :cool: Много беше якоооооооооооооо ;)

И то доста голяма част :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Дали па не избихме кочината :) Много съм горд че съм част от тоя клуб :cool: Много беше якоооооооооооооо ;)

И то доста голяма част :)
И като включим още поне десетина фенове, които се домъкнахме на плаца по никое време и онези с БЕГАЧКИТЕ останаха с оплезен език след изпълненията на братото по плаца (луд без жълта книжка) Срещата is the power of dreams.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Току що си мислих по въпроса за разстоянията.А какво ще кажете следващата национална среща да я направим около мойто градче-Стара Загора,та да е горе-долу еднакво отдалечено за всички-и за софиянци и за морските?Само идея...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest acura

Съдейки по снимките им не мился,че VW са били малко

Публикувано изображение

И се чудя,защо има такива изказавания към другите марки и клубове,да не би да са ви сторили нещо лошо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Съдейки по снимките им не мился,че VW са били малкоИ се чудя,защо има такива изказавания към другите марки и клубове,да не би да са ви сторили нещо лошо?

Какви изказвания ???Никой, нищо лошо не е казвал за клуба на Фолксваген ;) Прочети хубаво темата и ще видиш, че съм прав ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest acura

ааа,и те се събират много ........по сервизите

и онези с БЕГАЧКИТЕ останаха с оплезен език

ама като ги видях тези голфове

Ето подобни коментари са оставили това чувство в мен,но както и да е,не искам да споря,просто ми беше интересно да не би да е имало конфликти между клубовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

ааа,и те се събират много ........по сервизите

и онези с БЕГАЧКИТЕ останаха с оплезен език

ама като ги видях тези голфове

Ето подобни коментари са оставили това чувство в мен,но както и да е,не искам да споря,просто ми беше интересно да не би да е имало конфликти между клубовете.
Не мога да си кривя душата и да кажа, че харесвам клуба на VW (или пък, че уважавам марката), но се въздържам от вулгарни реплики, адресирани към тях.Това, че някой се е пошегувал, не означава, че иска да предизвика конфликт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Аз пък нямам нищо против фенове на която и да е марка. Нищо против също и VW. Какво лошо има да харесват VW. С това не ми пречат нищо на мен. В крайна сметка сме свободни хора и всеки може да има собствено мнение и да се кефи на каквото си поиска и за мен никой не е с нищо по-малко от мен, защото не харесва Хонда а да кажем VW. Също не мога да разбера и хора, които са фенове на други марки и почват да плюят по японските втомобили. Аз знам за какво харесвам Хонда, но ако някой харесва Лада, не значи, че сме врагове :) Да кара кой каквото ще. Според мен хора каращи немски и френски коли са с абонамент в автосервизите и за един и същи клас, знам че колите им лапат повече и вървят по-малко. Ами ако не мислех така, нямаше сигурно да карам Хонда. А пък те сигурно си мислят, че сме луди да караме японски коли със скъпи части и високи мита. Но това си е въпрос на гледна точка и не е повод да се настройваме един срещо друг.Не изпадайте в дребнави спорове, а се наслаждавайте на подобни срещи. Всеки е свободен да кара и да харесва каквото си поиска......... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...