Jump to content
Guest Victor

Поредната среща, 28.11.2004 г.

Recommended Posts

Guest Tino

Ей Здравко , не четеш :D Към 10:30 сме на полигона на Гребната База :DА за срещата в София , ами мисля че дори досадното присъствие ( надявам се искрено да не е) на чужди марки мисля че не трябва да помръчава оформящата се уникална среща провеждана до момента в клуба на ХОНДА :D

Oбща среща на клубовете

Мисля че ти предложи да отразиш срещата , а изведнъж взеха че се пръкнаха и още 4 клуба :D Наистина е Глупаво ! Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Що ли не съм учуден...не за пръв път виждам подобни "организирани" случайности.ДАНО да не съм прав че ще има повече нерви,отколкото кеф...честно да ви кажа,вече по-малко съжалявам,че няма да мога да дойда...пийте по едно заради мен. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Уважеми колеги,Аз искам да попитам защхто се делим? Всички сме фенове на някаква марка коли, но не е ли по -важно преди всичко какви са хората а не какви коли карат?Така или иначе на полигона ще е купо, Колегите от клуба на Соц возилата, Колегите от Итал клуба а та са типове:worthy:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Уважеми колеги,Аз искам да попитам защхто се делим? Всички сме фенове на някаква марка коли, но не е ли по -важно преди всичко какви са хората а не какви коли карат?Така или иначе на полигона ще е купо, Колегите от клуба на Соц возилата, Колегите от Итал клуба а та са типове:worthy:)))

Тук се съглясявам безапелационно , стига с тези вражди , нека си спорим коя е по-добрата кола , без да влагаме лично отношение!Всички сме маниаци , колата е без значение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

За тези които не дойдоха.... пропуснахте една наистина невероятна среща.... ама млъквам! Ще разберете за какво говоря като излязат снимките :D А на всички които дойдоха ;):D:D МНОГО СМЕ, СИЛНИ СМЕ :) а вече и тениски имаме!!!:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

За тези които не дойдоха.... пропуснахте една наистина невероятна среща.... ама млъквам! Ще разберете за какво говоря като излязат снимките :)

Да, наистина срещата беше великолепна ;) .Показахме на Фолксваген клуба, какво означава мнозинство :D:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Евала на всички които дойдоха ама да се случва по честичко да сме толкова хора и коли. :) За Пловдивската група мога да кажа че това са фенове и нека случката днес не ги спира и за в бьдеще да ни правят такива приятни посещения :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Срещата беше супер само така трябва да е и занапред! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LoShoTo

кво става няма ли да публикувате вече снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

За тези които не дойдоха.... пропуснахте една наистина невероятна среща.... ама млъквам! Ще разберете за какво говоря като излязат снимките  :D

Да, наистина срещата беше великолепна ;) .Показахме на Фолксваген клуба, какво означава мнозинство :D:)
ааа,и те се събират много ........по сервизите :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Колеги, ето малко снимки от мен, нямаше къде другаде да ги кача и за това ги метнах на ftlbg.com, надявам се всички да могат да го достъпват :) Имаше и други колеги с фототапарати, предполагам, че ще трябва да очакваме още снимки.Срещата беше невероятно добра. Страшно много хора се събраха :worthy: Мисля, че срещата е добър завършък на изминалата година. До година пак ;)Снимки от срещата!Айде със здраве, беше ми много приятно с всички с които се запознах там, защото с някой наистина се видяхме за първи път! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Опа.........едно уточнение!Пичове и мадами :D , датата на апарата ми не беше нагласена, забелязах го, но много късно :) Да не се чуди някой! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Здравейте и от мен :DКолегите вече казаха... МНОГО ЯКА СРЕЩА!!!Пускам линк, на който са снимките от мен. Само МОЛЯ, тези, които могат да ги свалят от там на място видимо за всички, защото не всички имат достъп до там.Благодаря предварително :) Супер сте :worthy:http://stef.free.online.bg

Редактирано от HORSE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

мамка му, много ме е яд ама не можех днеска. верно е било много яко. браво на всички и да продължаваме и за напрд със същия дух!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Здравейте и от мен ;)Колегите вече казаха... МНОГО ЯКА СРЕЩА!!!Пускам линк, на който са снимките от мен. Само МОЛЯ, тези, които могат да ги свалят от там на място видимо за всички, защото не всички имат достъп до там.Благодаря предварително :) Супер сте :worthy:http://stef.free.online.bg

Ще сложа всички при моите, за да може Виктор по-лесно да ги upload-не на сървъра към http://www.hondabg.com/ :D Надявам се, не възразявате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Ще сложа всички при моите, за да може Виктор по-лесно да ги upload-не на сървъра към http://www.hondabg.com/ :worthy: Надявам се, не възразявате.

N.P. :) Аз даже ти благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Яка среща е било! :worthy:Жалко, че не можах да присъствам.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Само ще кажа : Иматеее ли ХОНДИИИИИ , ЯКИ ХОНДИИИИ НЕНОРМАЛНИИИИ , ДАЙТЕ ГИ НАСАААААМ :D:worthy::D Срещата мисля че беше уникат , ама наистина УНИКАТ надявам се всяка една следваща среща да бъде такава ;) Много ме е яд че не можех да се върна заедно с Пловдивската групичка :) ама нямаше как просто :P

П.П.Най-добър спомен ми са физиономите на европейското малцинство и импровизираната гонка с Vtec на магистралата ;);) де*ба и vt-i-ките , аз си мислех че са куци коне :D;);)

:D:D;);)

Майнички искам още една среща идващата неделя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Пичове, радвам се и аз, че се видяхме и на живо. Срещата беше наистина супер!п.с. Имам въпрос към момчето с CRX-а с кристалните стопове, някой познава ли го?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Не знам за вас колеги, но на мен от тази кола ме навя носталгия, по моят предишен CRX. Евала на пича, много си я е нагласил и всичко беше като ново по нея. Супер!

:bounce::D:lol:

 

Публикувано изображение

 

Има и още снимки, но са доста убемисти, пък и това си е :unsure: Но просто не се сдържах да не сподела. Ако някой иска да види още, адреса го знае. :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

срещата наистина беше супер :bounce: надявам се , че за следващата среща и моита хондичка ще е готова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Може идеята ми да не се хареса на много хора, но въпреки това ще я споделя... Догато всеки се прави на организатор и на съдия, никога няма да се постигне мир. Трябва да има точно един човек отговорен за всички мероприятия. Този човек трябва да бъде уважаван от всички и да имат респект към него. И за да има стимул да се занимава с цялата тая работа, който идва на срещите да си плаща- а ако идват от други клубове таксата да е тройна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

ЕЕх, момци, след такава среща вече сериозо се замислям да се завърна към стадото с една хондичка ! Много много добра среща ! Жалко че не беше лято та да опънем скарите на някоя полянка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

ЕЕх, момци, след такава среща вече сериозо се замислям да се завърна към стадото с една хондичка !  Много много добра среща ! Жалко че не беше лято та да опънем скарите на някоя полянка !

Ма че скарите ги имаше пак бе?! Бяха в заведението на Дунев на картинг пистата. Ти не беще ли там? Пак имаше месце и биричка :D:unsure::lol::lol: Иначе и от мен едно евала за посещаемостта и за всичко! Сигурен съм, че всеки присъствал хондаджия там се почувства още по-горд на фона на няколкото аудита и фв-та. Просто изкъртихме миФките! :bounce: Mind_Control, ПРОБЛЕМАЦИЯ?! :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Пичове, радвам се и аз, че се видяхме и на живо. Срещата беше наистина супер!п.с. Имам въпрос към момчето с CRX-а с кристалните стопове, някой познава ли го?

Ако става въпрос за белия CRX и колата и момчето можеш да ги намериш на Симеоновско шосе в автосервиз "Мот-Айс". Има и автомивка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Доста ЯКА среща сте били заформили :unsure: ЕВАЛА :bounce:

 

PS: я кажете, КОЙ е човека с Врачанския Сивик ? :bounce:

 

Публикувано изображение

 

 

Дали влиза във форума ?!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest remo

Как е пичове, е поне се уверих ,че всички от клуба на Хонда сте яки пичове, дано сте се веселили вчера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Евалата на Стефо, че ме събуди имахме много силна вечер и като нищо изпуснах срещата на полигона ама като ги видях тези голфове :bounce: ма имаше и други закъснели няма ни на снимките ама сме си фенове :bounce: МММ да а от Дунев също не се видях ама аз си бях зле така, че :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Доста ЯКА среща сте били заформили  :bounce:  ЕВАЛА  :bounce:

 

PS: я кажете, КОЙ е човека с Врачанския Сивик ?  :unsure: 

 

Публикувано изображение

 

 

Дали влиза във форума ?!!!:D

Човека с врачанския сивик ми е приятел, защо? Не влиза във форума :lol: Редактирано от D16A8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Човека с врачанския сивик ми е приятел, защо? Не влиза във форума :D

Ясно :bounce: Рекох, Ние Врачаните да не сме започнали да се множим и в този форум, затова любопитствам :bounce::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavel

Срещата беше супер :D Доволен съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Дали па не избихме кочината :bounce: Много съм горд че съм част от тоя клуб :D Много беше якоооооооооооооо :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Човека с врачанския сивик ми е приятел, защо? Не влиза във форума :unsure:

Ясно :bounce: Рекох, Ние Врачаните да не сме започнали да се множим и в този форум, затова любопитствам :lol::lol:
Само колата е Врачанска. Човека е от Сф. п.с. Не знаех, че си от Враца. Защо не идваш на сбирките в Сф? :bounce::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Защо не идваш на сбирките в Сф? :)  :cool:

Незнам :) Можеби, защото съм АНТИСОЦИАЛЕН ТИП ;);) Майтапя се :P;) Просто нямам свободно време и превоз през уикендите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Да срещата наистина беше много добра, отдавна не бях идвал и това което видях много ми хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Да срещата наистина беше много добра, отдавна не бях идвал и това което видях много ми хареса.

Ама ти тук ли беше бе? Що се не обади? :cool: С Patrik сме се навили да си правим предните брони като на бившата ти кола... Даже той иска да си прави фаровете както ги бях барнал с фотошопСа :) ееехххх... защо не се обади човече. Айде дано скоро да е следващата сбирка и да се миитнем лаиФ ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Еее - верно много хора сте се събрали бре :) БРАВО за ентусиазма !

Не знам за вас колеги, но на мен от тази кола ме навя носталгия, по моят предишен CRX. Евала на пича, много си я е нагласил и всичко беше като ново по нея. Супер!

Demon - ТОВА е бившият ми CRX, но пича го е пипнал оптично ;) Евала и от мен - много се зарадвах като си видях първата кола :):cool: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...