Jump to content
Iceman

Снимки от Автомобилен Салон - Пловдивски панаир

Recommended Posts

Ами ето ми снимките от Автомобилното Изложение на Есенния Пловдивски Панаир 2007. Хондичките не бяха много, но си струваха вниманието. Особено след като открих една скрита Type-R, да прашасва зад едни автобуси. Снимките се качват в момента, та ако ги гледате сега, ще са в непълен вид - иначе са над 200. Така или иначе Хондите съм ги качил най-първи, така че могат да се видят вече. Предполагам, до час всичките ще са качени. Ами приятно гледане:

 

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/PlovdivFair07/

 

 

 

 

Еххх .... :

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега супер са снимките, мерси много. Лично няма да имам възможност да разгледам панаира и поне на снимки ще мога да видя новите модели. На мен лично най-интересни са ми Legend-a, джипа на Ситроен и Лансера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето ми снимките от Автомобилното Изложение на Есенния Пловдивски Панаир 2007. Хондичките не бяха много, но си струваха вниманието. Особено след като открих една скрита Type-R, да прашасва зад едни автобуси. Снимките се качват в момента, та ако ги гледате сега, ще са в непълен вид - иначе са над 200. Така или иначе Хондите съм ги качил най-първи, така че могат да се видят вече. Предполагам, до час всичките ще са качени. Ами приятно гледане:

 

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/PlovdivFair07/

 

 

 

 

Еххх .... :

 

Публикувано изображение

Колега понеже не съм ходил на пловдивски панаир никога досега, а пък чета че продължава до събота включително, ще има ли какво да се види в събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда за щастие и аз успях да посетя панаира. Хондите са страшни, макар че не можах да влезна в Туре Р-а и в акорда, щото бяха заключени, но и другите модели си заслужаваше да се огледат по-подробно. Бенетончо ти си късметлия или умееш да убеждаваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама на мен тоя Corvette Z06 някак си повече ше ме влече от хондите ако отида до Пловдив. Не че няма да се залепя и на техния щанд ама отдавна/и все още съм фен на american muscle а Corvett-a идва на второ място след Dodge Viper и Dodge Charger(starite 68,69,70). Хондите са някак по близки, по реални, аха аха и да се метнеш на някоя. Докато онова си е по магнетично.Колега снимките са супер, браво!

Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...