Jump to content
ozonbg

Представителство на хонда

Recommended Posts

Има ли такова? Търсих с гугъл, но нищо не излиза. Ако имате нужда от оригинални части откъде се снабдявате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представителството в Бурга се на околовръстното до блатото към меден рудник! Апостолов е представител за Бургас ама да ти кажа там цените няма да ти харесат :rolleyes: значи тръгваш в посока от меден рудник към центъра ама по околовръстното! там от дясно малко преди свтофара на блатото се пада в дясно! иди виж върни се и потърси други вариянти :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ozonbg

Мерси за отговора, за Апостолов не чувам блестящи отзиви... Ако има магазини, където може да се пазарува на по-изгодни цени части за хонда ще съм благодарен за инфото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м да малко хора си позволяват да си купят от там каквото и да било но все пак всеки си има право на решения :Pможеш да си пазариш от доста места например по москва има доста магазинчета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае каде в Бургас да си намеря масло за скоростите? Че утре смятах да ходя до Апостолов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там отиди има МТФ слагай само такова!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Debelia

az hodia postoianno pri apostolov, no hich ne sam dovolen, hodia samo za tova che barzo namirat chastite i nache obslugvaneto ne e nikak dobro mnogo te baviat, mnogo zabraviat i regat glavi, AKO NIKOI ZNAE DRUGO miasto kadeto moge da si remontiram hondata, shte mu bada mnogo blagodaren, no ot opita mi do sega vinagi te preprashtat pri apaostolov, moge zashtoto povecheto ne se naemat da se zanimavat s moeto saoragenie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

ми просто само там правят колите добре това е, А ЦЕНИТЕ НА 4астите СА НА Бултрако за това 4е глупави изказваниа са излишни.а 4е работят не много бурзо ПРОСТО ИМАТ МНОГО КЛИЕНТИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a sмяна на масло 50 лв дет беше казал жоро как ти се вижда?/това без маслото естествено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти даже не си ходил а говориш..20 лв е ако не греша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 лв за литър платих ама казаха че нямат време да ми го сменят, е аз пък и аз мога да си го сменя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти даже не си ходил а говориш..20 лв е ако не греша

как да ида е жоро като сменяше маслото на новия сивик ми каза 50лв ми е само смяната! ай да има пък много труд даже и за 20 като за тебе! ама на други като жоро 50! а една смяна си е 4лв ако идиш някаде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти даже не си ходил а говориш..20 лв е ако не греша

как да ида е жоро като сменяше маслото на новия сивик ми каза 50лв ми е само смяната! ай да има пък много труд даже и за 20 като за тебе! ама на други като жоро 50! а една смяна си е 4лв ако идиш някаде :)
ПАк да ОТБЕЛежа 4е ти даже не си ходил.и пак го говориш това:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ходил съм за други работи ама цените никак не ми допаднаха :) ама нормално си е все пак са си официални дистрибутори те си знаят :)ПП: за маслото ко да ходя знам какъв ще им е отговора няма време а и да имат това ще ми кажат защото знаят че за такава проста процедура няма да се хванат а иа з няма да се навия като ми изръсят 50лв знаят че караме стари коли които можем и сами да си сменим маслото а на тях ще изгубим много по ценно време ;) Сега ако иде Жорко няма начин да го върнат защото колата е в гаранция и няма как да не му земат 50 кинта за 5 мин той няма друг вариянт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

Като си сменях маслото на Двигателя си смених и на Скоростната кутия сложих същото каквото на Двигателя 10 В 40 Никакви проблеми ама никакви .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...