Jump to content
lubobaroto

Bmw320 Vs. Crx

Recommended Posts

Guest NCN

Не че нещо ама такива Баварки бая съм ги очесал, така че няма нищо странно един CRX да го накаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само забрави да пишеш на кирилица, но обърка и форума ;) Това си е за Хонда Спорт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не само забрави да пишеш на кирилица, но обърка и форума ;) Това си е за Хонда Спорт ;)

.....че къв спорт може да има с БМВ просто гавра с ''драг'' баварците ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абе ... кажете от къде да си купя очила ... нещо не мога да видя ,кой по-бърз , от този клип ... или то ясно ,че от Хонда по-голЕма бегачка нЕма ;)

Редактирано от komsho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Garrett

CRX-а може да е по-голяма бегачка ;) ама тръгна по-рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

...абе ... кажете от къде да си купя очила ... нещо не мога да видя ,кой по-бърз , от този клип ... или то ясно ,че от Хонда по-голЕма бегачка нЕма :huh:

Аз в теб лично фен не виждам! Погледни си мненията, 49 мнения само храниш и гледаш да покажеш колко си не-фен... честно! Почвам да си мисля, че си от тия "скрити агенти" от други форуми, които се регистрират, пишат че карат Хонда и почват да хранят... т'ва го знам като практика, и от нашия форум има 1-2ма които съм ги виждал да постват по този начин в други форуми.А иначе наистина хикса тръгва по-раничко, или може би бмв-то по-късно. На клипа ясно се вижда коя кола побеждава на драг-а, но както всички знаем - не това е критерия - по световни предавания съм гледал с подобни претенденти, само дето на писта - резултата е ясен /все пак както каза komsho, от хонда по-голяма бегачка няма :P /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би недовиждам,ама тия коли с БГ регистрация ли бяха?И не мога да разбера колко трябва да си глупав да снимаш драг на старта,а не на финала.Пича с БМВ-то ако си беше турил едни по-малки капли щеше да си увеличи шансовете...ама пуста гъзария...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абе ... кажете от къде да си купя очила ... нещо не мога да видя ,кой по-бърз , от този клип ... или то ясно ,че от Хонда по-голЕма бегачка нЕма :huh:

..готин и аз забелязвам,че се гавриш с Хондите може и да не сме най бързите но се подържаме и уважаваме не е задължително да си кон с капаци,че Хонда е най добрата,но сарказмът ти дразни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lubobaroto

мом4ета ужайение кум БМВ малко.Не се знае все пак какво става на финала.Ама си мислех кои е този пи4 да каже.Ама ЯВНО неее във форума ни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите не са с наша регистрация 100%!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в теб лично фен не виждам! Погледни си мненията, 49 мнения само храниш и гледаш да покажеш колко си не-фен... честно! Почвам да си мисля, че си от тия "скрити агенти" от други форуми, които се регистрират, пишат че карат Хонда и почват да хранят... т'ва го знам като практика, и от нашия форум има 1-2ма които съм ги виждал да постват по този начин в други форуми.

разкри ме , пич , карам голф 2 , но ми се иска да е Д15 5та ген. ... но не мога да си я позволя ... затова завиждам и злобея :) ...ако това че се дразня на "голфаджийския манталитет" (да си мислиш , че си "краля на пътя" и че от твоята стара кола за малко пари по-бърза нЕма ) ме прави не-фен ... ами отлъчете ме ... к'во да направя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха,Голяма история тръгна от тоя крив клип. Първо - не са български, както каза и Policeman-a. После ... как се определя, дали единия тръгва по-рано или другия по-късно - то стартиращ човек не се вижда на клипчето. И не на последно мястно - към финала - баш нищо не се вижда. Уж рекса е напред, ама дали заради навременен старт, дали заради фал-старт, дали защото е по-бърз, или пък БМВ-то е по-напред - така и никой не знае със сигурност ... Та така, ама бийте се де, шоу да става?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plams

Доста интересен спор!! Я сега да видя и клипа, за него отворих и поста! :whistle:....М-м-м да, фактите говорят! Абсолютно неравностойни противници, лично мое мнение, както и машините така и шофьорите!! Като да изправиш Ивендър Холифилд срещу Тончо Тончев или питбул срещу бултериер!!

Редактирано от plams

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...