Jump to content
Moonchild

Миризма на бензин

Recommended Posts

Здравейте :P Напоследък ми прави впечатление, че в купето мирише на бензин, особено като я настъпя повечко - което е много странно (е, определено щеше да е по-странно, ако при високи обороти замирисва на печено прасенце, но... както и да е :P ). Някакви идеи какво може да е ? Миризмата е на неизгорял бензин, което ме притеснява определено :( мерси предварително :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако мирише в купето, обикновенно миризмата идва от коша, а от там няма как да дойде ако няма теч.На празен ход ( някъде на завет) при вдигнат капак не ти ли мирише някъде около двигателя? Ако трябва изфорсирай я малко на място докато подсмърчаш под капака :(бензин съм виждал да изпуска за кратко от някой инжектор или регулатора на горивото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От високата скорост стават едни завихряния отзад зад колата .Ако караш с отворен прозорец става засмукване на част от този вихър , и през недобре уплътнения багажник навлизат в купето и мирише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом мирише значи от някъде изпуска (напукан маркуч, разхлабена връзка), виж си сондата дали не мирише повече там, моята е под задната седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич,преди когато имах кадет го имах тоя проблем.бе6е ми спукано гарнето под купето,компа ми дажа6е некви гре6ки и от ауспуха мири6е6е на неизгорял бензин.незнам дали тва 6те ти е от полза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, абсолютно идентична ситуация се оказа и у наше село :cool:Гърнето под купето беше спукано :cool: Смених го и всичко е наред :lol:

пич,преди когато имах кадет го имах тоя проблем.бе6е ми спукано гарнето под купето,компа ми дажа6е некви гре6ки и от ауспуха мири6е6е на неизгорял бензин.незнам дали тва 6те ти е от полза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...