Jump to content
Stancho

добре ли е

Recommended Posts

и аз да се похваля че звяра не издържа :):):)click

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dantes

На мен линка нещо не ми се отваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. копираш линк-а (десен бутон на мишката на линк-а и избираш "Copy Shortcut")2. стартираш Windows Media Player (някъде от старт менюто)3. натискаш на клавиатурата ctrl+U4. paste (десен бутон на мишката и избираш "Paste") в текстовото поле и се появява адреса, който копира в т.15. Натискаш бутон "ОК", после бутона "Play" на Media Player6. Вадиш хронометъра и засичаш 0-100 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. копираш линк-а (десен бутон на мишката на линк-а и избираш "Copy Shortcut")2. стартираш Windows Media Player (някъде от старт менюто)3. натискаш на клавиатурата ctrl+U4. paste (десен бутон на мишката и избираш "Paste") в текстовото поле и се появява адреса, който копира в т.15. Натискаш бутон "ОК", после бутона "Play" на Media Player6. Вадиш хронометъра и засичаш 0-100 :)

Или по добре да си опраи линка :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък да си оправите браузърите. Линка си се отваря без проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти идря прекъсвача преди 100-те... :unsure: Междувпрочем измерих с GPS показанията на скоростомера при мен.при 100км/ч се движехме с 96км/чпри 130км/ч се движехме с 125км/ч, така че да имате едно наум ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sylis

Линка си се отваря без проблем с windows explorer-a,но който е с Mozila Firefox да му мисли...не че няма начин да се излъже и на нея но тва е отделна тема...С телефон ли е правен клипа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. копираш линк-а (десен бутон на мишката на линк-а и избираш "Copy Shortcut")2. стартираш Windows Media Player (някъде от старт менюто)3. натискаш на клавиатурата ctrl+U4. paste (десен бутон на мишката и избираш "Paste") в текстовото поле и се появява адреса, който копира в т.15. Натискаш бутон "ОК", после бутона "Play" на Media Player6. Вадиш хронометъра и засичаш 0-100 :unsure:

...мерси пич така се отваря и за тия с Морзила .Бе за 90 коня тва ускорение е невероятно ако колата е д14а4 както ти пише на профила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно забравих да напиша гуми/джанти.205/50/15 са гумите.според avtogumi.com като се движа със 100км/ч трябва скоростомера да показва 98 => като скоростомера показва 100 ще трябва би-трябвало да се движа с около 102-103. От тук си правя извод, че скоростомера дава около 6% отклонение.Като сложа зимните гуми (оригинален размер) може да направя ново измерване, за да определя с по-голяма точност отклонението на скоростомера.Колегите с Г-Тех-а не са ли пробвали колко им се разминават резултатите? :unsure:

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

да, с телефон е правен клипа пък и има още накъде да се осъвършенствам :) иначе пробвах да изрежа филмчето на mooviemaker-a точно като тръгвам и излиза някаде 9.8 - 9.9 секунди до 100бе много съм доволен че ги прави за под ония 10.8 които пише насякаде по характеристикип.п. представям си VTI-ката :):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно забравих да напиша гуми/джанти.205/50/15 са гумите.според avtogumi.com като се движа със 100км/ч трябва скоростомера да показва 98 => като скоростомера показва 100 ще трябва би-трябвало да се движа с около 102-103. От тук си правя извод, че скоростомера дава около 6% отклонение.Като сложа зимните гуми (оригинален размер) може да направя ново измерване, за да определя с по-голяма точност отклонението на скоростомера.Колегите с Г-Тех-а не са ли пробвали колко им се разминават резултатите? :o

G-tech-а също дава отклонение ако не е на ИДЕАЛНО равен път и ако pitch factor-а на колата ти не е настоен ПЕРФЕКТНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, с телефон е правен клипа пък и има още накъде да се осъвършенствам ;) иначе пробвах да изрежа филмчето на mooviemaker-a точно като тръгвам и излиза някаде 9.8 - 9.9 секунди до 100бе много съм доволен че ги прави за под ония 10.8 които пише насякаде по характеристикип.п. представям си VTI-ката :(:D:D

Оф ти ВТИ да не мислиш че мноо върви нетунингована кола ли е не ми го хвали е за 1.6 става :( пък драга ква тъпотия е :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Колега , по мое мнение добре си се справил със старта !Аз съм със същия мотор и по g-tech до 100 дава 9.3 , мерено на българплода , като 100 на 3та чак ги засича /на 2ра ограничителя удря на около 96-7 ... / Колата обаче не е изцяло сток.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятелю VTI-то с 1.6 мотора дето викаш за не тунингована кола ми се струва че си варви доста добре аз лично с гуми които карам от 3 години направих 7.5 от 0-100 и сам го мерил с G-Tech не с километражи или часовници и телефони

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rust, той и моят ограничител някаде там удря и именно затова сигурно времето ми е толкова близко до твоето

иначе ако вкарам и 3-та сигуно ще отиде към ония от книжката ама както и да е. след време мисля като събера някой лев и аз да сменя всмукателни колектори и да сложа спортен филтър (както мисля си направил ти), но всичко с времето си :P

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...