Jump to content
Exester

къде и с какво?

Recommended Posts

Здравеите колеги интересува ме къдв с какво миете колата си.Аз моята или на автомивка или ч мия с кофа и вода в Една река близо до Тетевен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Мойта количка най-много обича на село с маркуча, с който баба ми полива градината. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двора пред гаражите на слънце парво да я намокря после със шампоана и гъбата и накрая я измивам хубаво но винаги чиста мокетичетата с праьосмукачка и таблото и сички пластмаси вратите ги минавам със спрей и кърпа и ако са мръсни стъклата с мокра кърпа с препарат за стъкло и после с суха кърпа да не остант петна, инче тапицерията мнго рядко, но някои препарати за таблото стават и за тапицерията зависи от препарата иначе има го и варианта докат си пиеш нещо момчетата от автомивката да свършат сичко това, но обичам аз да я чистя даже минавам с прахосмукачката мокета на бакажника но под капака много рядко преди теьнически преглед само и понякога зимно време, а е хубаво на автомивка зимата да се минава отдоло колата да изпопада солта и пясакта защото те ебават и боята и сичко Във връзка с започнатата тема полирането веднъж годишно осигурява запазване на боята за по дълго и предпазва от ръжда

айде стига толкова че почват да ставам досаден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

По принцип всяка седмица (ако не е дъждовно и кофти времето) я водя на автомивка за външно измиване, ръчно. На всеки две седмици я водя и за вътрешно сухо с прахосмукачка и препарати. Пробвах и пране седалки, ама се случи натоварен ден и не я бяха изсмукали и изсушили добре. Салонът ми е плюш и воня на мухъл две седмици докато я оправя. Иначе седалките светнаха.Вие кога си пастирате колата, преди или след зима?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата нищо неможе да ме накара да я мия на ръка, задължително на автомивка. 1 път седмично външно, на две седмици и вътрешно. (без пране) . А ако се случи да съм на вилата на родителите си , вкарвам я в гаража и пълна програма. Но там ще ми е приятно, все пак си е утопляем гараж. Но в общи линии ако имам условията и времето, миенето на колата си е удоволствие. :rolleyes: А за пастиране, правя го на ръка и го то мин два пъти в годината. Най-малкото след това поне месец колата се цапа по-малко и се мие по-лесно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С марку4а яко си я намокрям после със някое препарат4е.после праьосмука4ка.ДРУГО СИ Е КАТО СИ Я ИЗМИЕ6 САМ А НЕ НА АВТОМИВКА!!!:cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги интересува ме къдв с какво миете колата си.Аз моята или на автомивка или ч мия с кофа и вода в Една река близо до Тетевен

Бих си я мил сам, щото ми е кеф, но тъй като нямам възможност да вържа маркуч където и да е, карам колата на автомивка.Там безконтактното ми излиза 13-14 лв. и поради този факт я мия веднъж месечно. Ибахти цифрата, начи... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги интересува ме къдв с какво миете колата си.Аз моята или на автомивка или ч мия с кофа и вода в Една река близо до Тетевен

А препарати а чистотата на природата :whistle: аз пред гаража в двора и мръсната вода отива право в канала за гъстотата на миенето зависи как се цапа колата прозорчетата с препарат и мокета с прахпсмукачката багажника е задължителен и там се возят хора :alien::music: в автомивка не я карам защото не могат да я измият както аз искам и затова си я мия сам ръчно с топла вода и препарат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е без препарат на реката много ясно,с тези глоби :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-често ползвам самообслужването на OMV.На два пъти са ми чупили чистачки и един път мигач на автомивка с въртщи се четки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ползвам самообслужването на OMV. Като минавам и няма хора удрям една врътка с маркуча и газ. Няма и 5 мин цялата работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в неделя пробвах с пръскачка като за овошки !!!, стана, само ми отмаля лявата ръка да помпам !!!И вечерта заваля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдивчаните съм насреща винаги да ги измия пък и не само тях пишете едно лично казвам каде се намирам и колата се мие както вие пожелаете :dry:

Редактирано от fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Неква сериозна тема заформихте май тук :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те затова другите клубове ни мразят ... шото ние бахти проблемите имаме ...чистачки ... миене ... скърцане ... все сериоооозни неща ! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: Аз също предпочитам с мъркуча, но май наблягам на автомивките :huh: П.П. :) Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООооооооо то това си е цял ритоал доло пред блока с кофичките и мн старание си я правя муцка красавицата :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Един приятел на скоро си купи Акорд '91 седан,чврвен.Ровейки из багажника откри гидюрия със щампа Хонда в кутийка (ориджинал бленд баце).От този миг никой автомияч неможе да докосне тая кола - миенето стана специална превилегия.Аз пък всеки път мия на различно място и ще е така докъто не намеря човек, който да ми измие предното стъкло отвътре ДОБРЕ!!! Всеки път им казвам, че съм скапан клиент и имам специално изискване за стъклото и накрая все същото. А пък сега дебна времето, щото много ме е яд като я измия и завали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...