Jump to content
addevil

кой сега е номер 1?

Recommended Posts

Цитирано директно от тунинг.бг:След приключване на периода на летните отпуски обявяваме работното време на писта “Дракон” до края на годинатаДАТА МЕРОПРИЯТИЕ02.09.2007 драг09.09.2007 І-ви кръг на "Италианско преследване"16.09.2007 драг23.09.2007 мероприятие на "Фолксваген" клуб30.09.2007 драг07.10.2007 ІІ-ри кръг на "Италианско преследване"14.10.2007 състезания под патронажа на кандидат-кмета на община Калояново20.10.2007 драг21.10.2007 ІІІ-ти кръг на "Италианско преследване"27 - 28.10.2007 Национален пистов шампионат - VІІ кръг04.11.2007 драг11.11.2007 ІV-ти кръг на "Италианско преследване"18.11.2007 драг24 - 25.11.2007 резервни дати01 - 02.12.2007 резервни дати08 - 09.12.2007 резервни дати16.12.2007 закриване на сезон 2007 и награждаване на победителитеот любителски шампионат "Италианско преследване" за 2007 г. За всяко мероприятие от календара предварително ще бъде публикувана програма и часови график.За любителски шампионат “Италианско преследване” ще бъде обявена и схемата на състезанието, което за 2007 г. ще се събира в рамките на един ден.Ръководството на писта “Дракон” си запазва правото на промени, които своевременно ще бъдат оповестявани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net не се чуди на адаша ми с BMW-то просто посвикни на тая хонда и мисля, че на втори октомври няма да има шансове тои тогава и аз ще доида с моита и ще видиш че тва BMW не е толкова страшно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо не се страхува от BMW-то!!!Просто като че ли не му беше ден за каране!Какво ме кара да мисля така ли!?Ами Емо на квалификацийте има по-добри времена от момчето с BMW-тоЩе спра дотук с тези коментари да не породиме поредната дразга между форуми и клубове!Здраве да е , все пак не залагаме милиони,дори каквото и да било, всичко е съвсем на любителска основа и за кеф!!!

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още малко видео: Орязано клипче само с моите гонки - с участието на Сашо и Мишо:

http://83.142.17.227/kaloyanovo/2007/katan...clip%20only.wmv - клипче - 80MB http://83.142.17.227/kaloyanovo/2007/katan...m/IP-1-2007.mpg - 1GB - цялото състезание.Видеото е наистина професионално направено, браво на пича. Следващия път дано да има повече хора, включително и Хонди, защото наистина си е изключително изживяване да караш на писта. Мисля е време способностите да се показват на местата където трябва, а не по пътищата. А и има какво да се научи на пистата относноуправлението на автомобила на лимита и извън него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги!Само така!!!Поздравления за карането . :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам голямо желание да покарам на пистата моята въшка че от скоро имам окачване и трябва да се тества :cool: Кога ще има подобно мироприятие пак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 Октромври. Когато дойде време за подаване на заявки съм сигурен че все някой ще се сети да напише 2 реда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС

и кой ще ги кара тези резачки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кой ще ги кара тези резачки :rolleyes:

Как кой ??? Ти много ЯСНО :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата момчета! ;) Само така!И другия път да сте само на първите места ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest c3c1

Поздравления на всички, които бяха на това състезание пожелавам ви късмет при следващите ... Надявам се, че и аз някой ден ще мога да седя зад волана на Honda Civic и се нядявам, че ще мога да се видя с някои от вас. Браво Мишо продължавай все така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

мисля, че от този кръг беше заснетото. най-накрая е сглобено в по-човешки вид. за всички, които искат да добият по-реална представа за случилото се там - отделете 24 минути и гледайте:КАЛОЯНОВО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...