Jump to content
Jeepers

Закопуване на кола

Recommended Posts

хахаахах стига и ти бе ся те набутал с тва онова ама нищо важно е количката да е ОК да нямаш повече грижи защото това ми се виждам бели кахъри като каза верно че е неприятно ама се получава така като беше във варна трябваше да си му кажиш колата я зимам вие се спасявайте ;)Утре ще я покажиш и в поморие ;)ако не сме с мойто купе де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кхахахаа ми ти къде гледа бе мояяяяяяя на някой мацка въздухозаборниците ли ;) За мен ти си за ебане щот не си внимавал като има телета ще има и касапиАе да ти олекне ся му звънкам и нямаш представа за какъв богат и цветист речник говорим "гол да го лапащ сополив да го целуваш" и т.н. .............Ебати офтопикаа ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чсетно да си кажа немога да повярвам че си му ги казал тез неща ;) ама както и да е колегата наистина нямаше никакво време да я огледа 2ри път колата за тез дреболии защото е престигнал късно и трябваше да си оправят при нотаруиса и да бърза за Бургас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, айде сега - всяко стадо си има по една черна овца. От един човек не бива да се правят заключения, това че си попаднал на мошенник е просто кофти късмет...Аз примерно пък съм от тоя ми ти край, но когато ми дойде времето да се овенчая и аз с някой Хондю (близките година-година и половина) бих отишъл до Варна/Бургас, където са колегите boss hogg-a, или пък Драгича (имаше и още няколко човека, които са ми оставили добро впечатление, но непомня конкретни никове, единият май беше ASRacing или нещо от рода, както и да е), защото чета само хубави неща за тях. Следя и обявите - хубави коли, запазени, на още по-хубави цени като за тях.Недей се коси кой чак толкова, излизат бръчки. ;) И все пак...ще разкажеш ли накратко какво се е случило чак толкова лошо ? ;) Да знам ще си струва ли разходката до Монтана да го видя тоя "Дилър" кво предлага. ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, айде сега - всяко стадо си има по една черна овца. От един човек не бива да се правят заключения, това че си попаднал на мошенник е просто кофти късмет...Аз примерно пък съм от тоя ми ти край, но когато ми дойде времето да се овенчая и аз с някой Хондю (близките година-година и половина) бих отишъл до Варна/Бургас, където са колегите boss hogg-a, или пък Драгича (имаше и още няколко човека, които са ми оставили добро впечатление, но непомня конкретни никове, единият май беше ASRacing или нещо от рода, както и да е), защото чета само хубави неща за тях. Следя и обявите - хубави коли, запазени, на още по-хубави цени като за тях.Недей се коси кой чак толкова, излизат бръчки. ;) И все пак...ще разкажеш ли накратко какво се е случило чак толкова лошо ? ;) Да знам ще си струва ли разходката до Монтана да го видя тоя "Дилър" кво предлага. ;)

на кратко колата е гледах в варна ... но тои беше с детето си и жена си на почивка помоли ме да се пребере с нея... казаь ок ... и штял да подготви документите отивам ж сабота след 7 часа пат с автобус натариуса ни изгони заради него дадох 30 лв бакшиш да си я прехварля нямаше време пак да я оглеждам скочих в нея и гас за Бс ... венетката годишната я нямаше и акум сменен ... ко ти каа това е сопол за мене единствено може да се разкараш да ги набиеш цялото семеиство 1 каса бира ше има аз черпя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към теб ECS. Защо не се научиш да пишеш на разбираем български език , а не просто на кирилица ?Не се заяждам , но това което си написал , много трудно се чете, а и още по трудно се разбира. Да не говорим са смисъла. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ЦД го нямаше :)

Е добре той ecs като се е качил в колата не е ли видял че цд'то го е нямало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кратко колата е гледах в варна ... но тои беше с детето си и жена си на почивка помоли ме да се пребере с нея... казаь ок ... и штял да подготви документите отивам ж сабота след 7 часа пат с автобус натариуса ни изгони заради него дадох 30 лв бакшиш да си я прехварля нямаше време пак да я оглеждам скочих в нея и гас за Бс ... венетката годишната я нямаше и акум сменен ... ко ти каа това е сопол за мене единствено може да се разкараш да ги набиеш цялото семеиство 1 каса бира ше има аз черпя :)

Аааааааа, във организирана престъпност не се замесвам ! :) Това тука както му го намисляме си е баш организация. :P Виж сега, имаш право да си ядосан, но от мен запомни едно - Врачаните нямат нищо общо със Монтанчините, това че сме близо, не значи че сме от един дол дренки, тъй че не ни слагай под общ знаменател...ся незнам кво ви е мнението за нас, но ние, ВРАЧАНИТЕ като видиме Монтанчинин и бягаме на далече...за търговци незнам, но какви са едни шофьорииии..... :P Да не минава покрай тебе...няма да посочвам конкретни случаи, щото няма да ми стигне времето. [ при това съм пешеходец и съм забелязал повече от достатъчно, за да стигна до този извод...незнам на останалите шофьори какво им е...] Даже си имаме един лаф тука върви.... Въпрос : Кое е най-големият кошмар за един шофьор...а отговора е : Руса...жена...шофьор...на автомобил с регистрация, започваща с "М" ... :P p.s. Нищо лично, ако имаме във форума и колеги от Монтана, но 95% от Монтанските "шофьори" [главно на гоУфове :P] се познават, дори без да погледнеш регистрацията...само по държанието на пътя / из града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ЦД го нямаше :P

Е добре той ecs като се е качил в колата не е ли видял че цд'то го е нямало
ами видял е ама отговора е това е момче оня беше повреден и така зимай тоз ама искам си оня ами това е тоз работи онзи не:) винетка ли какво е това каде седи?нямам такова нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ЦД го нямаше :P

Е добре той ecs като се е качил в колата не е ли видял че цд'то го е нямало
ами видял е ама отговора е това е момче оня беше повреден и така зимай тоз ама искам си оня ами това е тоз работи онзи не:) винетка ли какво е това каде седи?нямам такова нещо :)
ясно тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно на пустиняк си попаднал! Лошото е 4е не е едини4ен слу4ай и не само в нашия район!Гледа какво може да свали да изкара някой лев отгоре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към теб ECS. Защо не се научиш да пишеш на разбираем български език , а не просто на кирилица ?Не се заяждам , но това което си написал , много трудно се чете, а и още по трудно се разбира. Да не говорим са смисъла. :P

смисал е такъв че тос е прос , тва не обяснимо за мен до каде сме стигнали или в този край Монтана до каде са стигнали:lol:а смисала си е един и сащт излага ме и то много подло :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да се косиш и мен ме фитнаха там а ако въпросния живее на 100-150м от градското рпу значи си имаме и общ приятел и аз така с автобуса, закъсня инвалида нямаше време за оглед и проби набих кратуната на късмет ама той излезе малко повечко от ума ми :lol::P Ама като се флюбих у мойта красавица и край ще я взимам любофта била сляпа верно бе вече е проверено :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към теб ECS. Защо не се научиш да пишеш на разбираем български език , а не просто на кирилица ?Не се заяждам , но това което си написал , много трудно се чете, а и още по трудно се разбира. Да не говорим са смисъла. :P

смисал е такъв че тос е прос , тва не обяснимо за мен до каде сме стигнали или в този край Монтана до каде са стигнали:)а смисала си е един и сащт излага ме и то много подло :)
:P;) ;) :rolleyes::cool:;):) :) :P /Извинявам се за off-topic-а./ Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към теб ECS. Защо не се научиш да пишеш на разбираем български език , а не просто на кирилица ?Не се заяждам , но това което си написал , много трудно се чете, а и още по трудно се разбира. Да не говорим са смисъла. ;)

смисал е такъв че тос е прос , тва не обяснимо за мен до каде сме стигнали или в този край Монтана до каде са стигнали:)а смисала си е един и сащт излага ме и то много подло :)
:) :) :):) :) :(:) :) :punk: /Извинявам се за off-topic-а./
Колегата с този си правопис и словоред направо "изби рибата". :lol::lol::lol: Доста време ми трябваше да вникна в смисъла, на всичко написано до момента :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към теб ECS. Защо не се научиш да пишеш на разбираем български език , а не просто на кирилица ?Не се заяждам , но това което си написал , много трудно се чете, а и още по трудно се разбира. Да не говорим са смисъла. ;)

смисал е такъв че тос е прос , тва не обяснимо за мен до каде сме стигнали или в този край Монтана до каде са стигнали:)а смисала си е един и сащт излага ме и то много подло :)
:) :) :):) :) :(:) :) :punk: /Извинявам се за off-topic-а./
Колегата с този си правопис и словоред направо "изби рибата". :lol::lol::lol: Доста време ми трябваше да вникна в смисъла, на всичко написано до момента :)
aм от кирилица на латиница .... и малко барзо ги чатка ако видя грешки ги едитвам ако не ме домарзи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...