Jump to content
Guest johnyboy

Удариха ми колата

Recommended Posts

ми щом са ти се правили на ударени и са те лъгали в очите от магазина викай кат и тва е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Човек трябва да си търси правата;) Ако оставяме така някакви нескопосници да се разминават безнаказано никой няма да се замисля какво прави, защото знае че никой няма да го санкционира! Аз никога не съм конфликтен, никога не се карам с хората, никога не крещя... съвсем спокойно обяснявам и така даже още повече често пораждам ярост у тях... такаче давай, нека му лепнат едно актче да знае, че не се обръща без да можеш да караш... кой му е дал книжка му викаш и т'ва е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викай КАТ нема да ги оставяш така щом те лъжат ;)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е само това братле ако не ги викнеш ще ти приспаднат сумата от твойто каско и ако някой път се наложи да ти я изплатят ще ти дадът по малко ;)! а така си викате кат правят си протокола и неговата гражданска ще покрие щетите и ти не си вътре;) защото недай си боже както казах ти се наложи да я изплатят цялата ти полица ще излезе че ти си плащаш за това че са те ударили и че си добър човечец! все пак затова си тез пущини граждански!Дано съм бил полезен и аз с нещо относно въпроса ти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами накажи го да, като няма доблеста сам да си каже..на всеки може да се случи за това има застраховки и се плащат,но така да бягат;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директно си викай кат и те да си намерят нарушителят който е избягал от местопроизшествието. Трябва да се изпълняват тези закони мама му стара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Викни си кат да ти нямаше нищо да го преживееш ама щом те е помлял да си го актуват аз като си направих поразия си чаках да дойде кат не съм бягал като тоя наглец.Бой по капата и друг път да внимава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викай смело, такива трябва да се наказват. Другия път ще прегази някой човечец и ще реши да бяга, щото миналия път му се е разминало...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси си правата - правилно те съветват! крайно време е българинът да се научи на закон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за правата е така.. И наистана трябва да се научим да спазваме законите. Лошото е, че всички си познаваме държавата и най-вече сънародниците.За мен не представлява проблем да звънна на КАТ. Това което ме притеснява е човешката природа... Както споменах, този зарежда магазинчето в блока. Прави го всяка сутрин. А всяка сутрин колата ми е там. Сега съм имал късмет, че комшията го е видял... А следващия път? Това е от което се опасявам. Най- лошо е като си имаш проблеми с комшиите.. А тези от магазина са ми точно такива. Веднъж ме излагаха..Ако решат да ми направят нещо на колата, няма кой да ги спре. Опасявам се да не започне игра от сорта "Дай да видим кой може да направи по-голяма мизерия на другия". Това е определено нещо от което нямам нужда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

Здравеи. Казваш 4е всяка сутрин зарежда магазина-ами при4акаи го и си поговорети:) Имах то4но такъв слу4аи преди 2г. Видях го на паркинга и му поговорих за КАТ за свидетели за боята по бронята му от моята кару4ка и хоп готово !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

Здравеи. Казваш 4е всяка сутрин зарежда магазина-ами при4акаи го и си поговорети:lol: Имах то4но такъв слу4аи преди 2г. Видях го на паркинга и му поговорих за КАТ за свидетели за боята по бронята му от моята кару4ка и хоп готово !! :P

е то не са ли примерно няколко фирми които зареждат магазина той откаде да знае точно кой е бил в тоя сличай трябва да ги дебне :P Редактирано от fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси справедливост! утре това може да е колата на някой друг или пак твойта! Защо да търпим простотии? КАТ!На запад в белите държави би намерил визитна картичка на стъклото с която се извиняват за случката и предлагат да поемат разходите! АМАН от простотия вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като се правят на ударени в магазина, троши им дно стъкло и се пражи и ти на ударен :)А колкото до КАТ и аз съм ЗА да ги извикаш, да не се учат така и да остават безнаказани.

Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече два пъти съм ставал свидетел на удари от други коли където бягат от произшествието, единия път бях прекалено пиян за да фокусирам номера , но на другия некадърник дето неможе да кара на заден с джипа си успях. Само записах номера си на едно листче и го оставих на чистачките на колата, да ми се обади, за да съм му свидетел пред КАТ и си пунаха хората протокол и всичко беше ОК. За*би всичко останало, ама защо аз трябва да си отделя от времето и евентуално да се лиша от колата си защото някой е неспособен или не е внимавал. Нека поне да пострада и той по някакъв начин, че следващия път да внимава. (А ако си остави телефона, разберете се , но нека те компенсира някак, това Ок , ама поне да си поеме някак отговорност) . И аз съм правил глупости и то от световна величина. и мен не ми беше приятно и се опитах да избегна проблемите на максимум, ама неможе така. Пострадах и се научих и сега внимавам . Затова нека е нещо дребно и да се усетят, а не да стане нещо повече защото си мислят , че са велики и никои нищо няма да им направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм аз и както имаш застраховка и нямаш проблем с оправяне на щетите, бих приел извинение от магазина и пак малко ще ме е яд, но все пак се случва и всички са хора. Но ако ме лъжат така нагло ще пусна жалба за ПТП при което техния шоф. е избягал особено като имаш и свидетел. Явно са нещастници и си го заслужават. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �иколаи

Питаи хората от магазина за Графика на шофиорите(те неможе да не знаят кога кои шофиор ги зарежда).Ако откажат им кажи че му стават съучастници и ще ги съдиш докато не ти изплатят и последната стотинка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...