Jump to content
Guest r2d2

Здравейте

Recommended Posts

Премери компресията.Това са сегменти от Ебай за акорд но МОЖЕ ДА НЕ СА ЗА ТВОЯ ДВИГАТЕЛ.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/90-97-HONDA...sspagenameZWDVW

Ште мога ли аз да провера компресията или ще трябва да ходя на сервиз ? А тези сигменти лесни ли са за смяна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве лек като си в Америка, не се гаври с родния си език поне :P

Ти пък кво искаш, трудно ми е да пиша на кирилица, несъм свикнал с тъпата клавиатурата :P Редактирано от lilned

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сигментите ли са от клавиатурата? :P Оле, ма, майкоу! :P :P ;)

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма6 уред за измерване на компресията трябва да иде6 на сервиз.Като ти чета постовете явно ти трябва сериз за каквито и да е манипулации!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма6 уред за измерване на компресията трябва да иде6 на сервиз.Като ти чета постовете явно ти трябва сериз за каквито и да е манипулации!

е мерси за помоща, и приятна веселба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не им се сърди, тук всеки сам си ремонтира колата и се има за всезнаещ( и Аз също :P )Отиди в сервиз да ти замерят компресията, и ако е под 10-11 атмосфери значи си за ремонт. Ремонтът не е никак лесен, така че пак ще ти трябва сервиз. Смяна на маслени гумички, пасване на клапаните, смяна на сегменти, а може би и шлайф на цилиндрите, което означава и смяна на бутала и др. Това са доста парички (поне за нас тук).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...